User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere HELPER Sugiuc

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1664
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 08-02-2017, 02:16:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prenumele tau real si initiala numelui: Marius G.
Varsta ta: 18 ani
Numele cu care joci si esti inregistrat pe serverul MC.FREAKZ.RO: Sugiuc
Detii sau nu un cont premium in Minecraft (ai cumparat jocul): Pentru moment nu detin cont premium
Timpul petrecut online pe server ("/ontime"): 13 zile 12 ore si 32 de minute
Spoiler:

Numarul de posturi pe forum: 50
De cat timp joci Minecraft: Aproximativ 7 ani.
De cat timp joci pe server: De pe 7-8 Ianuarie (2017)
Cum ai ajuns sa joci pe server: Mi-a fost propus de un prieten
Cat timp joci, cu aproximatie, pe server in fiecare zi si aproximativ intre ce ore te putem gasi pe server: Momentan cat sunt in sesiune, cam toata ziua. De pe 20 februarie in jurul orei 8, aproximativ 3 ore pe zi din acea data. Momentan fac cam 12 ore pe zi.
Propunerile tale pentru server: Extinderea border-ului
Parerea ta despre server: Un server vanilla foarte bun cu exceptia catorva mici inconveniente.
Sa evidentiezi faptul ca ai luat la cunostinta si ai acceptat regulamentul forumului si al serverului: Da.
Sa mentionezi daca esti dispus sa ajuti serverul cu o donatie, daca acesta va avea nevoie: Daca este nevoie, desigur.
Sa mentionezi toate celelalte cereri de HELPER precedente, atasand link (daca e cazul): Nu am

Salutare. Cum am spus si mai sus, ma numesc Gherghe Marius Gabriel, am 18 ani si sunt student in anul intai la Universitatea Politehnica Bucuresti la Facultatea de Energetica. Sunt pasionat de masini si orice sport care include masinile, momentan strang bani pentru licenta de pilotaj. Unele dintre hobby-urile mele sunt editarea audio, modificarea melodiilor, plimbarile tarzii in noapte, preferabil cu masina ascultand muzica chill. Nu joc de foarte mult timp pe server (am aproximativ o luna), dar joc minecraft de mult timp si am jucat pe multe servere, pe cateva dintre ele am avut si grad, deci stiu cat de cat ce este de stiut in legatura cu responsabilitatile gradatilor in functie de gradul detinut. Fac cererea deoarece as dori sa fac parte din staff si sa ajut playerii, iar la nevoie sa mai calmez chatul si injuraturile cand nu este vreun alt gradat online. Activitate consider ca pot sa ma incadrez in norme chiar si dupa ce reincep facultatea.

4 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
#Decklowaz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2019 19:27)
Joined: 08 Oct 2014
Posts: 377, Topics: 4
Location: In Peluza

Reputation: 604.5
Votes: 31

Post Posted: 08-02-2017, 02:30:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO

Posturile le ai, orele necesare le ai + o activitate de invidiat. Aş putea să fac un mic comentariu asupra compunerii tale, dar pot trece cu vederea. -

Nero544
HELPER

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 08-02-2017, 03:03:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO

Posturi ok, orele necesare sunt din belsug, activitatea foarte buna, cum a zis si nero, de invidiat. Eu unul am incredere ca va fii un Helper bun. Spre deosebire de altii, el are compunere, gramatica, si ajuta playeri.

Este un player bun, va fii un helper si mai bun ! Are toata sustinerea mea -

HELPER
SnowHD





2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 08-02-2017, 10:20:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO


Idem mai sus, esti un player de invidiat ca si activitate.Posturi ai , activitate desigur - Ai si niste calitati deosebite , cred ca vei fii un helper exemplar. Bafta! - @NewBest treci si tu cu vederea la compunerea aia -


MODERATOR
Andy





Casuta vocala "deiu".


Last edited by Andrucel on 09-02-2017, 09:09:07; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 08-02-2017, 21:04:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro

Idem nero



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 18-02-2017, 15:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Alea ce le-ai enumerat acolo trebuiau puse in compunere.

Topic Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 18 February 2017 13:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 19-04-2024, 00:55:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x