User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Helper KING_KONG

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message2524
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 29-06-2017, 19:46:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut , ma numesc Ilie B. ( prenumele mic , si initiala numelui ) , am 17 ani si joc pe serverul ,, mc.freakz.ro '' cu nick-ul de ,, KING_KONG'' , detin un cont premium pentru scurt timp , dar nu pe acest server .
Pe server am aproape 20 de zile https://youtube.com/watch?v=h2ZdgUHMMTQ:

, ajungand sa joc pe acest server de la un prieten . De obicei joc 7-8 ore , dovada mai sus , dar cateodata 4 ( foarte rar ) , pot fi gasit pe server dimineata intre orele 8:30-11 AM , si seara pe la 9-12 PM .
Doresc sa ma alatur staff-ului Mc.Freakz.ro pentru ca vreau sa ajut foarte mult cu experienta mea vasta in acest joc, avand experienta in toate gradele de pe mc , doresc sa aplic ce am invatat pe alte server , sa indrum playerii , sa fie un chat curat , sa lamuresc orice neclaritate care se iveste , luand in considerare ca mai sunt doar 2 helperi , care intra foarte rar ,Kent_HD are si el problemele lui , doresc sa ii sprijin si sa fie o treaba mai usoara pentru ei , si pentru server .
Serverul imi place forte mult , bine pus la punct , insa in opinia mea trebuie mai multi playeri , mai mult fun, ca pe vremuri 20-30 de jucatori online, cum am mai zis , un youtuber modest de 1000-2000 subs. , minigame-uri interesante cu caracter de pvp , sau building pentru ca survivalul nu este pentru toti , trebuie ceva mai dinamic , mai activ . Ca tot vine vorba despre survival , si tot se cere asta , o arena de pvp , pvp-events macar din 2 in 2 saptamani .
Am luat la cunostinta si accept regulamentul , dupa mine , nu trebuie nicio schimbare .
Sunt disponibil sa ajut serverul in momente grele cu maxim 5 euro , am donat pentru un grad modest deoarece cred in acest server care mi-a intrat la inima , fiind cel mai bun in materie de survival , si sper sa aiba o speranta mare de viata , sa o duca cat mai bine si multe urcusuri .

>-<

Update @ 29-06-2017, 20:46:18

Imi pare rau ca arata asa , o parte nu se vede : Pe server am 20 de zile http://imgur.com/a/bfn1Q , joc minecraft din 2012 si pe server am 3,5 ani , o mica dovada mai sus .


KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 29-06-2017, 20:48:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da , Kent mai are probleme ca tot omu, insa toate absentele mele au fost anuntate.
Ca activitate pot sa fac intr-o zi cat sa acopar zilele in care lipsesc.

On:

Ai orele necesare , ai poza atasata.
Ai posturile pe forum.
Ai activitate pe server, cate o data prea bogata.

Compunerea ca contiunut e binisor, ai atins in mare parte cerintele, ca si aspect nu imi place: ai folosit prea multe coduri de culori, acel video chiar nu avea ce cauta acolo si acel dublupost strica tot aspectu la cerere.

Nu imi place comportamentul tau, limbaj vulgar si pvp ilegal.
Ai avut mai multe banuri pentru comportament, pvp ilegal si dublucont.

Dupa cum activezi pe server si cele scrise în cerere, nu cred ca te recomanda nimic pentru acest grad.
Eu consider ca inca nu e momentul sa faci parte din staff.

Contra ! Ai un trecut destul de patat pe server.


Kent_HD - HELPER

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 29-06-2017, 21:44:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA, doar asa, sa-ti arat ca acel "un moderator" e mai jmecher decat tine - Si ca acel "un moderator" nu e degeaba, si te-a banat pentru un regulament, unde ai primit si raspuns de la NewBest, care era, aaa da "banu-ul a fost aplciat corect".


Chestia cu /tp, si vanish si alte shituri spuse de tine :

1. Nu e abuz, asa verific, ca tu faci *****, si iei ban, e vina ta ! NU LE FACE !
2. Acele comenzi nu-s doar de dragul de a fii bagate de new, zic si eu.
3. Cand o sa ajungi tu la nivelul meu, atunci sa imi corectezi greselile de administrare, pana atunci, stfu.


http://i.imgur.com/IqCjys3.png

================
MODERATOR
MrSnowHD







Last edited by alextkd97 on 29-06-2017, 21:51:28; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 29-06-2017, 21:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In locul tau mai bine nu comentam , sincer , chestia asta e de prost gust , si nu o inghit , macar kent a spus ce il supara , daca oricine altcineva facea compunerea si cele necesare ii dadeai pro cu felicitare si steluta , dar tu ai ceva cu mine .

KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 29-06-2017, 23:24:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este corect, king_kong, si are tot dreptul. In zadar poti sa ai tot ce iti trebuie pentru grad, daca comportamentul tau lasa de dorit.
Ma indoiesc ca o sa primesti vreun grad aici daca se merge pe ideea ca o sa trollezi in continuare, gradul nu o sa faca altceva decat sa te ajute la troll.
Am stat 2 ore sa-i pun enderpishatul inapoi lui Hulk , numai pe ca ai dat tu in el "din greseala". Si ce daca nu avea protectie? Puteai sa-i spui.
Iar daca intr-adevar nu stiai ca nu e protectie...iar primul tau instinct a fost sa dai in el la intamplare, asta imi ridica semne de intrebare la adresa ta.

Dupa cum vezi king_kong, eu cu tot dragul imi doresc ca playerii vechi ca si tine sa aiba un loc in staff, dar daca nu incerci sa dovedesti dinainte ca meriti,
baietii astia nu-s prosti, pur si simplu, daca au puterea de a-si exprima opinia aici si nu le convine de persoana ta, votul va fii in consecinta, evident subiectiv.

Sunt o persoana intelegatoare, si consider ca nu toti suntem la fel si incerc sa inteleg cat mai multe tipuri de oameni. Ai si tu grija pe viitor.

Pro



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sugiuc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-03-2020 20:49)
Joined: 17 Jan 2017
Posts: 234, Topics: 9
Location: Turnu Magurele

Reputation: 64.3
Votes: 6

   
Post Posted: 30-06-2017, 01:12:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NFK wrote:

comportamentul tau lasa de dorit.
Iar daca intr-adevar nu stiai ca nu e protectie...iar primul tau instinct a fost sa dai in el la intamplare, asta imi ridica semne de intrebare la adresa ta.


Sunt de acord cu NFK la partile citate, dar cu toate astea esti un player vechi, te tii de server, ai lasat-o mai moale cu pvp-ul in ultima vreme.
Iti dau Pro din acelasi motiv ca si lui AdeK
Sugiuc wrote:
Poate o sa faci o treaba buna ca si helper + ca avem nevoie de staff (helperi din moment ce au mai ramas doar 2).



P.S.: Nu inteleg ce legatura are video-ul cu compunerea ta.




Moderator Sugiuc



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 03-07-2017, 21:05:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Idem NFK... PRO




Casuta vocala "deiu".
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xDead.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2018 21:24)
Joined: 28 Jul 2015
Posts: 84, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 36.5
Votes: 2

Post Posted: 05-07-2017, 20:40:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro, stiu ca ai avut un trecut cam nasol avand in vedere comportamentul tau pe server, zic ca ai merita o sansa.
Compunerea arata bine, posturile si orele arata bine deci de ce nu.

xDead
HELPER



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 15-07-2017, 12:43:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Majoritatea au fost pro, baiatul e foarte activ... sa speram ca va fi bine.

Topic Closed.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 15 July 2017 10:43



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 20-04-2024, 15:30:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x