User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Helper - xRobyFTW

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message688
xRobyFTW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2017 12:22)
Joined: 07 Apr 2015
Posts: 159, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 174.5
Votes: 8

     
Post Posted: 11-06-2016, 15:28:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, ma numesc Robert,, am 14 de ani si ma joc pe server sub numele de "xRobyFTW". Detin cont premium de Minecraft cat si capa OptiFine. Joc Minecraft de 5 ani, iar pe server ma joc de 4 ani cu mici pauze, din cauza scolii si a altor probleme personale.Pe forum am 86 de posturi si intru aproape zilnic, iar pe sever stau 2-6 ore in functie de timpul meu liber. Cum o sa vina vacanta o sa incerc sa fiu cat de activ pot pe server. OnTime: http://imgur.com/zpaXksm . Am luat la cunostinta regulamentul serverului cat si regulamentul forumului.Serverul este un server foarte bun, dupa mine printre cele mai bune din Romania, si ca o propunere pentru el as vrea mai multe iteme la Shop-ul de la spawn. Doresc Helper, pentru a ajuta playerii si pentru a sanctiona jucatorii care nu respecta Regulamentul. Link cerere Helper anterioara: https://forum.wow-freakz.com/Cerere-Helper-xRobyFTW-t375976.html . Hmmm.. si cam atat am avut de spus, sper sa Reintru in Staff, Bafta Tuturor.

- HELPER - xRobyFTW -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 11-06-2016, 16:58:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro

din cauza ca a mai fost helper si din cauza ca avem nevoie de staff, ma uit mai putin la complexitatea compunerii
nu se cere mai mult de 50 de posturi, poate sa fie si la a100a cerere.
poate e activ in fiecare zi pe forum si urmareste toate subiectele...si poate nu vrea sa posteze neaparat
nu poti sa deduci activitatea unui om pe forum din numarul de posturi
iar faptul ca doar intra si este activ consider ca e destul din partea unui player, cu ce sa se "implice" mai mult?





Last edited by NFK on 12-06-2016, 18:33:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 12-06-2016, 10:10:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Compunere slaba si neconvingator din punct de vedere a seriozitatii cu care ai scris/copiat compunerea, de care dai si dovada.
Posturi cam putine, tinand cont ca esti la a 4 cerere.
Daca doresti sa reintri in staff, e nevoie de mai multa seriozitate si implicare , nu e deajuns sa intri pe server si sa faci doar ontime.

Code:
Adminul xRobyFTW (HELPER) a primit remove din cauza inactivitatii - 11-12-2015, 22:33:41. Nu se doreste din nou la aceasta actiune.


Contra Neseriozitate si compunere slaba.

Kent_HD - [HELPER]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 20-06-2016, 00:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost APROBATA.
Pentru a primi gradul, te rog sa imi lasi un PM cu nick-ul tau si un link la aceasta cerere. Click aici pentru a trimite PM.
Atentie! Trebuie sa trimiti PM-ul in maxim 3 zile de la data acestui post, sau nu vei mai primi gradul (bineinteles, in cazul in care s-a anuntat absenta gradul va fi primit la intoarcerea din vacanta)!

Alte comentarii: Sa zicem... la limita... Vezi ca trebuia sa pui toate cererile, nu doar ultima.

Topic Closed.


PS: Prima pata de verde la cereri admin -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 19 June 2016 22:24



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 13-05-2024, 04:57:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x