User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere Unban TLS|Adonys

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message478
Bachuss

[Champion Bachus!!]



Status: Offline
(since 14-01-2018 02:14)
Joined: 02 Aug 2010
Posts: 444, Topics: 85
Location: Bucuresti

Reputation: 94.6
Votes: 14

     
Post Posted: 06-10-2017, 00:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul (numele tau de pe server) TSL|Adonys
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): 10/4/2017 18:00 PM
Harta (pe care s-a produs incidentul): Fy_Snow
Admini online (care erau pe server in acel moment): Cred ca ANNOUCEMENT sau ceva de genul, era singurul de pe svr
Adminul (adminul care te-a banat) ANNOUCEMENT
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Sincer sa fiu nici eu nu stiu probabil ca dadeam headshot din senin? sau ca jucam la sunet si credea ca am wall?
Dovada (in cazul unui abuz): Nu am dovada, mi-a dat destroy si ban direct fara nici o poza niciun motiv, ma jucam si dintr-o data poc, Added to ban list si destroy
Ip-ul: 94.52.28.15


Salut, am revenit si eu dupa o lunga foarte lunga pauza, tipul de sus este fratele meu.. cine ma stie, stie cum joc etc am fost un om bun pe server am tinut cont de toate regulamentele fiind admin etc. de accea va rog sa raspundeti la accest topic daca imi sunteti macar 10% recunoscatori prin faptul cat am jucat eu pe acest server fiind de cand a aparut. rog daca se poate sa ajungeti la o concluzie fiind adminul care a dat ban a ramas fara aces etc. nu avea o dovada ceea ce ne spune ca ar trebui unban. rog sa ma luati in seama nu va spun asta cu parere de rau, va iubesc ca admini va respect, respect cea ce faceti am fost si eu cu voi Admin.


Va garantez ca nu avea coduri, stie cs ca toata lumea nu o luati in nume de rau postul acesta. va rog daca se poate sa ii dati unban pentru ca banul este pe nedrept. vrem sa jucam cs.

Va Multumesc sa aveti o seara cat mai buna!

PS: topycul facut de el a fost inchis dar fara o rezolvare.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 06-10-2017, 09:12:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Având în vedere că :
1. Adminul care a banat jucătorul nu a prezentat dovada banului respectiv cu demo;
2. Prin postarea lui a cerut ca jucătorul să facă dovada banului;
3. Adminul în cauză juca cu cod (am stat personal pe el 3 minute) iar când ceilalți admini i-au spus că vor posta demo cu el jucând cu aim a amenințat că va opri serverul, fapt ce a atras banarea sa și scoaterea adminului,

Nu văd absolut nici un impediment în a continua să rămână banat fratele tău. Îmi cer scuze că am sancționat adminul dar am uitat să scot banul.
Îl așteptăm din nou pe server și îmi cer scuze pentru cele întâmplate.

Quote:
Ip-ul "94.52.28.15" a fost inlaturat din lista de ban-uri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 06 October 2017 07:13



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 29-04-2024, 02:19:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x