User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere unban Anna

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message1305
JerKy

[eX - Champion]



Status: Offline
(since 27-07-2018 10:53)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 268, Topics: 12
Location: Pitesti

Reputation: 162.2
Votes: 2

    https://account.origin.com/cp-ui/aboutme/indexgameIdebisulocaleen_IEenvprodsourceTypewebgameIdebisu 
Post Posted: 17-07-2018, 21:34:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anna este sora mea mai mica... sunt in comunitatea asta de cativa ani buni... intr-adevar n-am mai fost activ dar n-am uitat cat de ca lumea a fost pe aici. Am fost admin in cadru serverului war4... detalii... As dori sa mi se accepte urmatoarele (le-am facut asa sa nu mai deschid topic-uri aiurea):

Cerere unban

Nick-ul (numele tau de pe server) : Anna
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul): in jurul ore 22/ 17.07.2018
Harta (pe care s-a produs incidentul): de_dust2x2
Admini online (care erau pe server in acel moment): lucian
Adminul (adminul care te-a banat) lucian... cred ar trebuie sa stie el... dar pana acum nu am gasit nimic in lista de codati.... (deci banuri fara sa puna dovezile)
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): n-are idee
Dovada (in cazul unui abuz): info
Ip-ul: e mai sus in poza

Reclamatie

Exemplu: Reclamatie lucian sau cine a fost...
Numele tau: Anna
Numele adminului reclamat: lucian
Harta, ora si data faptei reclamate: 17.07.2018/de_dust2x2
Motivul / Regula incalcata:Ban nu scrie motivul...
Dovada, un screenshot sau un fragment din consola: este mai sus[/url]






Last edited by JerKy on 18-07-2018, 06:29:35; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 17-07-2018, 21:44:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La *** nu poti pune motiv din cate stiu eu dar tu daca stii altceva problema ta
am fost pe war4 dar nu imi amintesc de tine serios si uite si demo sa nu te superi https://www24.zippyshare.com/v/N1JbeS9l/file.html dupa parerea mea a iesit mereu pe jucator cel mai tare s-a vazut cand venea de la scari si nu a avut timp sa il omoare pe ala dar cu tinta a iesit exact pe corp dupa cutie . As fi facut poze dar nu ma complic ca stau prea mult dupa poze daca am gresit astept rasplata -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JerKy

[eX - Champion]



Status: Offline
(since 27-07-2018 10:53)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 268, Topics: 12
Location: Pitesti

Reputation: 162.2
Votes: 2

    https://account.origin.com/cp-ui/aboutme/indexgameIdebisulocaleen_IEenvprodsourceTypewebgameIdebisu 
Post Posted: 17-07-2018, 21:57:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma intereseaza daca iti amintesti tu de mine copile... cei importanti ma stiu (Twister, Avioane, Vuvu, Pazuzu, adi, ZooKey, IMBA si asa mai departe (se stiu ei si cu ocazia asta ii salut) cand erau odata serverele full. Poate cu anii, ca sunt batrani si ei acum -) au mai uitat.

Idea este ca ea nu are cod... eu i-am instalat cs-ul si joaca numai de placere... ca are skill, e alta treaba... seamana cu mine -.. Nici nu m-am uitat la demo... sunt sigur ca nu are...

Ca sa stii si tu copilu'... la aim se face demo... si la wall(la buton... sau la un player experimentat)... la wall normal si dupa parerea ta...

Quote:
dupa parerea mea a iesit mereu pe jucator cel mai tare s-a vazut cand venea de la scari si nu a avut timp sa il omoare pe ala dar cu tinta a iesit exact pe corp dupa cutie
e cam wall clar... deci clar trebuiau facute poze... dar cum e lumea lenesa si n-are rabdare ai zis hai sa o fac asa.... poti sa pui ban dupa pe ip cu motiv... sa vada si omul (daca nu e asa imi cer scuze, eu stiam ca se da *** si dupa ban ca lumea... s-a modernizat lumea acum)


Asta ca sa vezi si tu cum se face ca lumea o Lista de codati

Astept un rank mai mare sa vedem ce e de facut


Am revenit cu un edit... dupa ce am vazut si demo-ul -))))))))))), nu mai zic nimic (1 la mana casti, 2 la mana harta mica... sa fii ... sa nu iti dai seama ca nu sunt acolo). Valabil ce am spus mai sus. Peace




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dinKaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2019 18:04)
Joined: 03 Jul 2014
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 77.6
Votes: 1

Post Posted: 17-07-2018, 22:23:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

După părerea mea nu este wall, ci doar skill ori joaca la sunet.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 19-07-2018, 16:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dinKaa wrote:
Dupã pãrerea mea nu este wall, ci doar skill ori joaca la sunet.

Dupa parerea ta dar tu nu stii ca nu ai voie sa dai unban ca vrei tu? S-a luat cumva decizia de a primi unban si nush eu???Pana nu spune un fondator parerea nu dai unban ca vrei tu chiar daca e sau nu codat
https://www110.zippyshare.com/v/cgONs4XS/file.html
https://www110.zippyshare.com/v/dTa1LPK4/file.html
si daca tot e cererea asta on vreau sa stiu ce e dinka pe sv de hotaraste el cine ia unban fara aprobarea unui fondator?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
JerKy

[eX - Champion]



Status: Offline
(since 27-07-2018 10:53)
Joined: 04 Jan 2011
Posts: 268, Topics: 12
Location: Pitesti

Reputation: 162.2
Votes: 2

    https://account.origin.com/cp-ui/aboutme/indexgameIdebisulocaleen_IEenvprodsourceTypewebgameIdebisu 
Post Posted: 19-07-2018, 17:10:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Copilul... lasa frustrarile si baga la cap.

Dinka a reactinat foarte bine... nu a vrut sa piarda un jucator bun... e un admin bun si i-a mers mintea, a realizat ca un coleg de al lui a gresit si a corectat greseala (intr-adevar putin tras de par dupa regulile exacte, dar nu cred ca un owner o sa ii zica ceva, intotdeauna sa ii respecti, sunt dumnezeii tai)... acum am aflat si eu si chiar ma bucur. Tine-o tot asa DinKa... Mi-a placut, iti merge mintea si ar fi mai bine pentru server sa fie mai multi admini care sa-si foloseasca mintea.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 19-07-2018, 19:55:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi fine vad ca nu are rost pai da-ti bai frate fiecare unban ca asa vrea si gata ca noi facem ce vrem.....@ Cariga ia o decizie si inchide topicu asta ca e degeaba ca oricum se face ce vrea aici . Astept decizia si rasplata si atat am avut de zis bafta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anu8is11

[^PoWeR-anu8is^]



Status: Offline
(since 04-12-2022 20:06)
Joined: 11 Feb 2018
Posts: 189, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 29.1
Votes: 9

 
Post Posted: 19-07-2018, 20:02:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lucian nu fi asa nervos ,fiecare mai gresim si nu cred ca se face ce vrea aici


...anu8is-war3.freakz.ro-GeneraL...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dinKaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2019 18:04)
Joined: 03 Jul 2014
Posts: 48, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 77.6
Votes: 1

Post Posted: 19-07-2018, 20:25:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lucian, eu nu sunt genul sa vorbesc mult, asa ca trec direct la ce am de zis, nu imi place sa ma bag in conflicte.

Suntem intr-o perioada de vara si mai toti sunt plecati in concedii poate si ownerii sau servici si nu se poate raspune foarte repede.

Tu i-ai dat fetei ***, asa ca nu putea sa joace niciunde din cauza ca s-au stricat setarile si i-am dat ***, iar pana se rezolva cazul si se da decizia finala din partea ownerilor am decis sa ii dau ***, daca se adevereste ca a avut cod il banam la loc fara suparare, si cred ca va primi decizia ca atare.

Ti-am explicat de atunci ca nu are nimic, eu joc zilnic cu ea ore bune si black tiger, florinnnnn, will dar tu te-ai incapatanat sa faci ca tine, pentru mine este suparator ce se intampla pentru ca nu ai avut incredere in ce ti-am spus eu.

Ai avut o pauza de inactivitate sau ai jucat mai putin, mie cand mi se intampla treaba asta si vad un suspect de cod, imi intreb colegii despre acel player pentru ca ceilalti admini poate au mai verificat acea parsoana si poate este o persoana activa la noi pe server si doar are skill si joaca bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
will :)

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2020 07:03)
Joined: 21 May 2018
Posts: 64, Topics: 9
Location: Germany

Reputation: 30.9
Votes: 1

   
Post Posted: 19-07-2018, 23:50:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupã pãrerea mea nu avea wall -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cariga

[Assasin]



Status: Offline
(since 04-09-2023 07:54)
Joined: 29 Oct 2011
Posts: 4720, Topics: 298
Location: Romania

Reputation: 207
Votes: 323

 
Post Posted: 20-07-2018, 01:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Păi foarte bine ca i-ai scos *** să poată juca, mai ales că în ultima perioada am intrat mai rar pe forum.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Cariga, 19 July 2018 23:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 28-04-2024, 08:41:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x