User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Cerere unban Deadshot

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests
Author Message529
DeadshoTV

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2018 18:02)
Joined: 27 Jan 2018
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 3

Post Posted: 18-02-2018, 20:02:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:Deadshot
Motivul banului:Multi cont
Regula incalcata:dublu cont
Durata banului:21 de zile
Adminul care a aplicat sanctiunea:CristianNFK
Ora si data:18-02-2018
Dovada:https://imgur.com/a/kDhCI
IP:
Alte comentari:Am venit la Artrote acum cateva zile si m-am logat cu contul meu pe sv si dupa l-am sunat pe Dodo22Dodo sa ne jucam si am spus parola cu voce tare din greseala si el find un nemerinc a intrat cu contul meu cat eu eram plecat de acasa si a injurat staful is playeri si mi-am furat itemele (Ionut045 este fratele meu si avem aceasi parola)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 19-02-2018, 19:17:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu vad ca ai contul de pe 27 ian. Dar Ionut vad ca l-a facut exact in ziua banului. Sa speram ca este chiar asa cum zici tu si ca e fratele tau.

Am sa te rog sa iti schimbi parola astfel incat "prietenii" tai sa nu mai joace pe contul tau.
Pune-te in situatia mea, cate povesti cu veri, prieteni, lady gaga, rude, cumnati din partea varului mamei am auzit eu in legatura cu acest subiect.
Eu nu am avut nici o garantie ca ce mi-a spus prietenul tau este real. Eu doar am vazut 4 conturi cu un ip comun.

Nota: "/changepassword <ParolaVeche> <ParolaNoua>"

Ai pardon, atat tu cat si fratele tau.
Have fun.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 19 February 2018 19:24



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests  


The time now is 24-04-2024, 17:50:20
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x