User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Iarta-ma !

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests
Author Message1543
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 07-05-2017, 18:46:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : KING_KONG
Motivul ban-ului : Dublu cont
Regula incalcata : A19
Durata ban-ului : 3 saptamani ( 21 de zile )
Adminul care a aplicat sanctiunea: bosul de NewBest

Ora si data : 5/6/2017 ~7:30-8 PM
Dovada : http://imgur.com/a/iNaqv
IP : nu stiu boss
Alte comentarii : Intr-adevar aveam un al doiela cont , care nu este facut de mine dar ii stiu parola si il foloseam cand raposatul KING_KONG mai lua din cand in cand ban , dar chiar vreau sa joc pe acest server de minecraft de calitate inalta ( e ca si cum te-ai uita la un film de pe brazzers full hd, asa e de super acest server ) , sa cunosc mai bine acesti owneri , niste persoane inteligente si capabile sa tina la niste standarde inalte serverul , imi doresc foarte mult sa concurez la FWBC cu scopul de a lua premiul cel mare , dar din pacate cu un timp de construit extrem de scurt ( maxim 20 de ore lucratoare ) aceasta sarcina fiind foarte ingreunata de pedeapsa ban-ului .
Mai vreau sa spun ca imi pare rau pentru ca am incalcat cele de mai sus , mai ales ca l-am mintit pe dragutul de NewBest , - si in aceste privinte o sa imi dau singur [b]unregister la contul iRage [/b] , nu o sa mai iau alte conturi care nu imi apartin .
Doresc sa mi se scada cele 3 weeks de ban , sau macar sa imi fie scutita 80 % din sentinta sau cat vrea NewBest , stiu ca cer cam multe dar mai vreau 1 ora , nu mai mult sa joc pe FWBC .

Am muncit mult la acest text , vreau sa ma ierti NewBest , stiu ca esti o persoana buna la suflet , da-mi o imbratisare - si sper ca ti-am ajuns la corason
cu aceasta emotionanta compunere . - -


KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alextkd97

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 19-02-2024 11:46)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 318, Topics: 25
Location: Brasov

Reputation: 272.9
Votes: 11

         
Post Posted: 07-05-2017, 21:15:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu toate ca ai facut acel post si multe greseli, as fii deacord sa ti se reduca sentinta pe king kong la 15 zile. Dupa sa joci. Restul depinde de NewBest




2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mortel123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2018 11:28)
Joined: 16 Mar 2017
Posts: 57, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 25.1

Post Posted: 08-05-2017, 15:17:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si eu sunt deacord sa se miceasca sentinta lui King Kong macar la o saptamana ( 7 zile ). Viata fara el pe server nu e la fel de frumoasa si de palpitanta.
Dupa parerea me discursul nu a fost rau deloc, mi-a placut partea aceea cu "brazzers" ,se vede ca e un fan inrait -

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 13-05-2017, 16:31:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai depus efort sa faci cererea asta, ai ramas activ pe forum chiar daca nu ti-am raspuns si ai avut ban. Apreciez asta.

Unbanned.

Closed.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 13 May 2017 14:31



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests  


The time now is 29-03-2024, 08:50:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x