User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] Reclamatie admin ACRIZZ! Ban pe nedrept!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message404
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 15-01-2017, 13:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume pe server: b@sc@
Data si ora: 15.01.2017 11.35
Numele adminului reclamat: AciRRz
Motivul: Sustine ca Cs-ul contine cfg-uri inadminse, a continut cfg norecoil si le am scos la instalare, m-am documentat si am vazut la ce se refera insa nu cred ca sunt inadmise, vazand liniile continute, i-l invit sa se uite in ele si sa vada ca nu contin nimic!
Dovada: http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=477919 http://imgur.com/a/4UxAX
IP tau: 46.*14.18*.132

Update @ 15-01-2017, 13:01:29

b@sc@ wrote:
Nume pe server: b@sc@
Data si ora: 15.01.2017 11.35
Numele adminului reclamat: AciRRz
Motivul: Sustine ca Cs-ul contine cfg-uri inadminse, a continut cfg norecoil si le am scos la instalare, m-am documentat si am vazut la ce se refera insa nu cred ca sunt inadmise, vazand liniile continute, i-l invit sa se uite in ele si sa vada ca nu contin nimic!
Dovada: http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=477919 http://imgur.com/a/4UxAX
IP tau: 46.*14.18*.132


Si daca intr-adevar se dovedeste ca am am gresit eu, va rog sa-mi spuneti de unde pot descarca un Cs fara toate aceste cfg-uri! Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 15-01-2017, 13:14:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uaaaaaaaaaaaau, in caz ca nu stiai russian walk > interzis, silent run pe script > interzis, fast run > interzis. Mai continui ?
Se vede in wcd-ul pe care l-ai dat la CFG toate cfg-urile alea, fastscope.cfg, nu mi se par normale, si nu au doar 1 lines, au cateva, cat e nevoie sa contina script-ul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 15-01-2017, 13:31:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AciRRZ wrote:
Uaaaaaaaaaaaau, in caz ca nu stiai russian walk > interzis, silent run pe script > interzis, fast run > interzis. Mai continui ?
Se vede in wcd-ul pe care l-ai dat la CFG toate cfg-urile alea, fastscope.cfg, nu mi se par normale, si nu au doar 1 lines, au cateva, cat e nevoie sa contina script-ul.



Repet, dupa ce m am uitat sa vad ce e cu cfg-urile astea, am gasit chiar script de la Tiger, fondator wg in care spune ca daca nu depasesc 100-200 de linii nu sunt ahck, adminul trebuie sa se uite in ele pt a vedea ce contin! Asa ca dragul meu, nu stiu la ce te referi insa wg-ul meu l am dat pe multe alte srv,ba chiar si pe go.freakz.ro de vreo 5 ori si nici un admin nu mi a spus nimic,acum insa daca e ceva ''necurat'' la mijloc eu imi cer scz, nu asta era intentia mea! Te rog spune mi de unde sa descrc un cs si fac wg ,il postez aici sa vedem daca nu e la fel!

Update @ 15-01-2017, 13:31:50

b@sc@ wrote:
AciRRZ wrote:
Uaaaaaaaaaaaau, in caz ca nu stiai russian walk > interzis, silent run pe script > interzis, fast run > interzis. Mai continui ?
Se vede in wcd-ul pe care l-ai dat la CFG toate cfg-urile alea, fastscope.cfg, nu mi se par normale, si nu au doar 1 lines, au cateva, cat e nevoie sa contina script-ul.



Repet, dupa ce m am uitat sa vad ce e cu cfg-urile astea, am gasit chiar script de la Tiger, fondator wg in care spune ca daca nu depasesc 100-200 de linii nu sunt ahck, adminul trebuie sa se uite in ele pt a vedea ce contin! Asa ca dragul meu, nu stiu la ce te referi insa wg-ul meu l am dat pe multe alte srv,ba chiar si pe go.freakz.ro de vreo 5 ori si nici un admin nu mi a spus nimic,acum insa daca e ceva ''necurat'' la mijloc eu imi cer scz, nu asta era intentia mea! Te rog spune mi de unde sa descrc un cs si fac wg ,il postez aici sa vedem daca nu e la fel!

In cazul in care ce spui tu e adevarat , atunci si acestea ar trebui sa fie cfg-uri cu inadminse, nu domnu' ADMIN?
autoexec.cfg (total lines: 13)
bhop.cfg (total lines: 7)
buyweapons.cfg (total lines: 4)
buyweapons2.cfg (total lines: 4)
changehand.cfg (total lines: 4)
colorfulcrosshair.cfg (total lines: 1)
config.cfg (total lines: 196)
configdefault.cfg (total lines: 198)
csr.cfg (total lines: 2)
cstrike16.CFG (total lines: 1)
default.CFG (total lines: 1)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xDtHBro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2017 16:42)
Joined: 21 Nov 2016
Posts: 32, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 15-01-2017, 18:16:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alea sunt configuri de deathrun sau bhop sau hns, nu de cs.
Si in plus nu au mai mult de 500 deci sunt permise.
Stiu si eu ce e rusian walk si alea ca si eu foloseam si sunt pentru server in care faci strafe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 15-01-2017, 19:01:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bhop.cfg > script
daca dai mai jos, ai silentdefuse.cfg > script
silent run> script

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 16-01-2017, 09:43:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xDtHBro wrote:
Alea sunt configuri de deathrun sau bhop sau hns, nu de cs.
Si in plus nu au mai mult de 500 deci sunt permise.
Stiu si eu ce e rusian walk si alea ca si eu foloseam si sunt pentru server in care faci strafe.


xDtHBro, multumesc pt timpul tau alocat postarii! Im primul rand nu stiu exact ce sunt acelea, eu nu ma joc decat cs, si va asigur ca nu am instalat eu nimic, daca sunt aceste cfg-uri au au venit odata cu instalarea Cs-ului, nu le-am pus eu! Cum am spus si anterior, daca imi spuneti de unde sa iau un cs fara toate aceste cfg-uri asa voi face! Nu cred ca merit ban-ul deoarece si in wg nu le considera hack-uri! Acum nu-mi ramane decat sa astept decizia fondatorului in ce ma priveste! Multumesc inca o data pt timpul tau!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Henix #

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-09-2018 04:20)
Joined: 03 Aug 2016
Posts: 144, Topics: 34
Location: Tirgu Jiu

Reputation: 660.3
Votes: 10

 
Post Posted: 17-01-2017, 16:33:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit unban dar nu recomand sa mai joci cu acele cfg-uri.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Henix #, 17 January 2017 14:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-07-2024, 15:44:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x