User
Pass
2FA
 
 

[APROBAT] UNBAN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message143
ovi*_*niky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2017 17:02)
Joined: 14 Jan 2017
Posts: 2, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 3.1

Post Posted: 11-02-2017, 18:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele de pe server :Ovi*_*Niky
Data si ora cand ai primit ban : ora 18:35 data 18:43
Nume Admin:KiLLaFoNIC
ip-ul tau: 46.108.93.40
Dovezi (demo / poze) : http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=534373
Alte mentiuni : Recunosc KillaFonic a gasit Silent-Aim la DESCARCARI dar nu in fisiere la Cs pentru ca eu nu folosesc asa ceva mereu cand mi s-au cerut wg sau poze ceva am dat si mereu am fost curat acel Silent-Aim a fost descarcat mai demult pentru ai face troll unui prieten care e mult mai bun ca mn ca si nici atunci nu mi-a mers si am sters cs ala sa nu ramana ceva dar am uitat sa sterg si silent aim ala si nah dar nu am folosit niciodata pe un sv public coduri pentru ca urasc codati, si daca as fi avut cod nu as mai fi facut ca ultimul retardat cand credeam ca cineva are cod. Si AciRRz ai vazut si tu de atatea ori cand jucam cu tn ca nu aveam nimic si ma omorai de zici ca eram un Boot pe modul easy. Asa ca sper sa ma iertati si sa primesc unban IARASI pentru ca eu chiar nu folosesc coduri le urasc le-as scoate de pe lumea gamingului dar nu pot si chiar iubesc sv ala. Daca vreti va pot da mereu cand intru pe sv Wg sau sa va uitati mereu in Pc-ul meu cand intru pentru ca eu chiar nu am nmk suny curat ca lacrima, iar Silent-aimul ala l-am sters imediat dupa ce s-a uitat dar cand l-am vzt prima data ca l-a vazut si el mi-a cazut fata si m-a luat cu raul mai exact silent-aimul ala a fost descarcat cam akm 3 luni si am si uitat ca mai e in Pc-ul meu. am dat wg mereu si am fost curat -. Faza s-a intamplat cand eram pe bycastor eu la Ct KillaFonic la Ts si l-am vzt intr-o parte si dupa ca s-a tras dupa perete si normal ca orice player mai bun am tras in perete si faza s-a intamplat ca el chiar era acolo dar nu i-am dat cap ,deci nu am aim. SPER SA FIE DE AJUNS ACESTE MARTURIRI SI SA PRIMESC UNBAN CA IUBESC SV ALA SI CRED CA AM PESTE 150 ORE PE SV SI CHIAR VOIAM SA FAC CERERE DE ADMIN. MULTUMESC PENTRU ORICE SITUATIE SI SCZ KILLA DAR CHIAR NU FOLOSESC CODURI - GO FREAKZ

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 11-02-2017, 19:00:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Killa, daca un aim e descarcat de 1 luna, 2 sau 3 luni, nu se mai ia in considerare. Te stiu Ovi, nu trageai ca botii pe easy, trageai ca botii pe harmless.
Unbanned.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AciRRZ, 11 February 2017 17:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-10-2024, 08:09:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x