User
Pass
2FA
 
 

[Acceptata]-Cerere Up!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1709
RemaKe117

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-05-2013 07:57)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 193, Topics: 41
Location: Tulcea

Reputation: 112
Votes: 7

 
Post Posted: 26-07-2011, 15:13:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: dTw | RemaKe
Varsta: 17 ani
Disponibilitate pe server : Nu o sa mai am
Grad dorit: REMOVE
Sunteti dispus sa tineti redirecte: NU


Ma retrag ...Am fost refuzat de fata pe care o iubeam..nu cred ca pot trece peste asta! Deja simt ca All is over!
Bafta baieti, va doresc mult noroc...pentru mine sa terminat totul! Aveti grije de voi...si nu uitati...RemaKe nu mai exista!
O sa raman prieteni cu voi...pe messenger mai vorbim...dar in rest nu pot face fatza..
Clanul dTw va ramane lu JoC | A^M|sto si RoYaLTeCh!

ADIO baieti si fete..Va iubesc!


Now or never!
It's time to Die!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 26-07-2011, 15:34:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lol.. imi pare rau remake - ms pt clan -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiCk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2011 20:33)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 396, Topics: 6
Location: rKo.FreaKz.ro

Reputation: 247.3
Votes: 18

Post Posted: 26-07-2011, 16:11:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cred ca te-ai imbatat - .. remake.. nu mai scrie tot ce-ti trece prin cap.. si daca te-a refuzat o fata.. asta nu inseamna ca trebuie sa te arunci de pe cel mai inalt pod.. cand o fata iti da un sut in fund.. apar altele care te vor.. cum ai vrut tu sa o ai pe respectiva.. esti mic inca.. dar what goes around comes around... pamantul e rotund.. tot se invarte.. si o sa ajungi de la situatia in care esti.. la situatie asemanatoare pe care o sa o creezi.. fara sa vrei.. poate si ea la fel.. fara sa vrea.. adika poate nu te vrea.. are alte idealuri cand e vb de baieti.. nu esti genul ei.. dar tu ca baiat, mereu sa fii cu fruntea sus.. si niciodata.. iti repet.. NICIODATA SA NU TANJESTI DUPA O FATA CARE NU ESTE DE NASUL TAU, pt ca o sa suferi maxiiiiiiiiim.. si iti dau un sfat pe care daca-l ti minte.. o sa te ajute cand o sa cresti .. iubeste doar daca esti iubit !

P.S: adminul oricum nu ti-l sterg.. pt ca ai facut anunt ca pleci 2-3 sapt.. asa ca te asteptam prin semptembrie sa te intorci.. si o sa-ti revi.. gandeste-te ca nu te merita - .. sunt alte fete.. care peste cativa ani or sa tanjeasca dupa tine.. acum depinde de tine.. cum cresti.. cum stii sa-ti pui in lumina atuurile.. si totul pleaca din cap.. dar. .. se termina in suflet.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ma pierd in vise, pasiune si sperante
Si fac tot ce-mi trece prin cap.. inafara de gloante.
Stiu ca nu-ti trece prin cap, ce-s in stare sa fac,
M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 26-07-2011, 17:07:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA! Cerere respinsa!

P.S: nici un ms pt clan..clanul e al tau! joc si cu mine suntem doar helperi de clan..daca pot sai spun asa -

La cate mai multe meciuri!
hai..linistestete si ne vedem in septembrie.

The Life goes oN...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
<kid> | The.Game

[Account disabled]



Status: Offline
(since 24-08-2011 11:41)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 412, Topics: 26
Location: New York City

Reputation: 148.6
Votes: 7

Post Posted: 26-07-2011, 21:22:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma! , nu stiu daca pot sa adaug mai mult decat ce a spus sicka , are dreptate inca esti mic , si cu zice timber , what goes around comes around:)

E greu ca pustan singur sa reusesti ...-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=LleGeNDa=-

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-06-2013 12:57)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1016, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 454
Votes: 10

Post Posted: 26-07-2011, 21:44:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wtf?din cauza uneia,te retragi?sau n`am inteles io bine?

Mes Que un Club Blaugrana Love Struck

Seviyorum anlasana -

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/113487/fcbarcelonamesqueunc_249992.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
irina_irinuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2023 14:02)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 321, Topics: 18
Location: piatra neamt

Reputation: 836.3
Votes: 14

 
Post Posted: 26-07-2011, 22:17:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze ca ma bag. dar nu e asta solutia. tu bucura te in continuare de viata si arata i ca ea te a pierdut si a gresit cand a facut asta. noi fete suntem multe, deci nu trebuie acuma sa renunti la tot ce ti face placere in viata pt ea. faci o greseala enorma si la urma urmei viata merge mai departe. in viata mai si pierzi mai si castigi, doar cand mori nu mai ai ce face in rest absolut totul are rezolvare. mult succes si nu mai fi suparat:*
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
annya

[愛し ]



Status: Offline
(since 05-04-2020 21:11)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 4774, Topics: 15
Location: halfway to anywhere...

Reputation: 475.7
Votes: 27

Post Posted: 26-07-2011, 22:20:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa-l ma ca e mic si sufera - Ati uitat cand erati adolescenti si indragostiti? Remake nu are rost sa suferi!Daca nu e pentru tine inseamna ca ceva mult mai bun e pus pentru tine deoparte!Esti prea mic...o sa mai cunosti 100 de iubiri si dezamagiri pana gasesti dragostea perfecta - Este o vorba "NU renunta la cãlãtorie din cauza ploii de dimineatã."...deci capul sus si mergi mai departe!Crede-ma ca peste un timp cand vei citi ce am scris noi toti,inclusiv ce ai scris tu si cand iti vei aminti ce ai simtit vei rade!Noi suntem alaturi de tine -

What happens when he's your charming prince, but you're not his cinderella?







0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=LleGeNDa=-

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-06-2013 12:57)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1016, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 454
Votes: 10

Post Posted: 26-07-2011, 23:11:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu te da batut remake.. tine minte... oricine in lumea asta are pereche... dak fata te`a refuzat,este ptr ca nu era pt tn... e vb aia... ce e al tau e pus deoparte... cum zicea si annya... o sa gasesti intr`o buna zi,trebuie sa ai putina rabdare si vei trece prin mai multe faze de`astea,tocmai ptr a intelge cu adevarat ce este iubirea... e un antrenament... cum e sa fii fericit/dezamagit/suparat etc etc k at cand iti vei gasi jumatatea sa stii sa o pretuiesti,fara sa o superi tare(k oricum de suparat o sa o superi),,, ptr ca stii deja ce inseamna dezamagire si toate cele(din tinerete),,, sper k am fost explicit... deci capu sus botu jos pieptu in fatza... sunt o gramada care se bucura ca ai fost refuzat,ptr ca stiu k urmeaza ele la rand -

Mes Que un Club Blaugrana Love Struck

Seviyorum anlasana -

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/113487/fcbarcelonamesqueunc_249992.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ding dong

[Creep]



Status: Offline
(since 16-02-2014 11:56)
Joined: 11 Aug 2010
Posts: 503, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 309.6
Votes: 6

Post Posted: 27-07-2011, 00:51:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baii nu pot sa ma abtin din rasssss..........esti idiot rauuuuuu -))......stiu ca te intorci la cs ca esti un jneboon...si cu fetele ...ai grija ce faci cai greu cu iubirea asta... mai ales cand esti coppilas idiot cum esti tu...ai grija de tine si hai la cs numai fa pe robotu...maturizeaza-te un pic si treci peste...o sa ai multe femeiiiiiii ca femeiiiiii sunt cu milioaneeeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee asa ca deschide bine oqi si alege pe cea buna nu pe cea care trebuie ...bft - - io t astept sa te impusc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vecinu_lu_SicK
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2011 20:55)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 221, Topics: 3
Location: United Arab Emirates

Reputation: 142.5
Votes: 5

Post Posted: 27-07-2011, 05:55:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

remake cred ca ai fost mai rupt decat mine atunci cand ai scris asta -...baga-ti mintile in cap...la varsta ta eram si eu asa...insa vei vedea mai tarziu ca femeia...te iubeste doar cand ai bani si cand o f*** -....revino-ti si vino pe sv sa-ti rup capu'


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiCk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-09-2011 20:33)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 396, Topics: 6
Location: rKo.FreaKz.ro

Reputation: 247.3
Votes: 18

Post Posted: 29-07-2011, 16:12:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vecineeeeeeeeee.. acum te-ai trezit mah ? -))))))))))))))) .. sa-i zici lu sile sa se ia de mana cu tine.. si sa va lasati de fumat.. slabilor -) SLABILOOR !! ... -) Era sa i-o iei inainte lu` remake -

@ topic .. CERERE ACCEPTATA ! ! ~ ~ ~ .. Have fun !! Don`t be EMO ..


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ma pierd in vise, pasiune si sperante
Si fac tot ce-mi trece prin cap.. inafara de gloante.
Stiu ca nu-ti trece prin cap, ce-s in stare sa fac,
M-am saturat sa te lovesc cu vorbe si ma chinui sa tac !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiCk, 29 July 2011 14:12



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-06-2024, 00:23:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password