User
Pass
2FA
 
 

Acuzat pe degeaba =))

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message957
OverLord98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 15:26)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 493, Topics: 34
Location: Craiova

Reputation: 46.9
Votes: 15

 
Post Posted: 23-11-2012, 23:27:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: OverLord
Nick-ul persoanei reclamate: Kubo aka mincinosul
Poze: http://postimage.org/image/avwcniegz/
Descriere incident: in primul rand nici nu team bagat in seama pentru ca nu sti sa vorbesti si te comporti ca un animal , eu nu bag in seama animalele , al 2 lea rand iam dat mute si lui sweet , daca erai tu iti dadeam la fel , nu fac cn stie ce deosebiri cum zici tu , al 3 lea rand nu mai mintii ca nu castigi nimic - , bft si succes in mintit si enervat playerii , tineo tot asa esti tare -. Oamenii care teau ajutat tu ii rasplatesti cum sti tu , adica murdar.
EDIT:nam poza pentru ca nu am facut atunci pe loc , nu credeam ca e asa ... dar am pus chatlogu. ms de intelegere,iar eu nu inteleg dc ne stresai la take , eu fiind nervos , ma durea capu si naveam chef de nimic sari tu rpd ca .... sa imi faci mai rau ziua.Tineo tot asa si nu o sa ajungi nicaieri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RainBoW123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2012 11:20)
Joined: 17 Nov 2012
Posts: 138, Topics: 20
Location: Undeva-n Lume

Reputation: 6.2
Votes: 6

Post Posted: 23-11-2012, 23:33:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma scuzati, vad ca ia dat mute 20 min.. eu n-am vazut atunci pentru ca eu am luat kick.. mia aratat shortcut pozele.. scuze overlord ca team acuzat degeaba. O seara Buna.



Guess Who - Eu tu si restu lumii.



Last edited by RainBoW123 on 23-11-2012, 23:59:27; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OverLord98
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-02-2013 15:26)
Joined: 17 Jun 2012
Posts: 493, Topics: 34
Location: Craiova

Reputation: 46.9
Votes: 15

 
Post Posted: 23-11-2012, 23:35:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RainBoW123 wrote:
OverLord98 wrote:
Nick-ul tau in joc: OverLord
Nick-ul persoanei reclamate: Kubo aka mincinosul
Poze: http://postimage.org/image/avwcniegz/
Descriere incident: in primul rand nici nu team bagat in seama pentru ca nu sti sa vorbesti si te comporti ca un animal , eu nu bag in seama animalele , al 2 lea rand iam dat mute si lui sweet , daca erai tu iti dadeam la fel , nu fac cn stie ce deosebiri cum zici tu , al 3 lea rand nu mai mintii ca nu castigi nimic - , bft si succes in mintit si enervat playerii , tineo tot asa esti tare -. Oamenii care teau ajutat tu ii rasplatesti cum sti tu , adica murdar.
EDIT:nam poza pentru ca nu am facut atunci pe loc , nu credeam ca e asa ... dar am pus chatlogu. ms de intelegere,iar eu nu inteleg dc ne stresai la take , eu fiind nervos , ma durea capu si naveam chef de nimic sari tu rpd ca .... sa imi faci mai rau ziua.Tineo tot asa si nu o sa ajungi nicaieri.


Acum ce faci te scoti? a luat o decizie buna bon/k1d0or! FARA PRIETENI!

Nu ma scot , nici nam de ce dar vr sa fac putin mai clara treaba...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k1d0or.

[Sa:Mp AdMiN]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:54)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 4145, Topics: 168
Location: Bucuresti

Reputation: 215.2
Votes: 55

       
Post Posted: 23-11-2012, 23:59:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am inteles,stiu cum e si el,dar daca a luat si ala mute,e bine!
EU nu eram in joc,sau la pc,sa aflu pe loc ce s-a intamplat !
Terminati cu chestiile de genu,va faceti rau la am2...
Sper sa incetati!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by k1d0or., 23 November 2012 22:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 26-04-2024, 03:33:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x