User
Pass
2FA
 
 

Admin model Zm.freakz.ro

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message637
Night'

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2017 17:29)
Joined: 23 Nov 2014
Posts: 67, Topics: 6
Location: ROMANIA

Reputation: 72.2
Votes: 16

Post Posted: 18-11-2015, 21:08:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
TuPiSaTule1 O rugaminte,

Rezolvati cu cei care inca au ADMIN si au degeaba ex.Roby_vl.Asta ii da poze surorii lui HORHELO sa imi faca mie reclamatie cu ce i-am zis eu pe amx_chat dupa care arunca pisica ca e screen de cand era horhelo admin.Parca tot ce este pe amx_chat si in consiliu ramane in consiliu.Si o sa pun si screen-u' sa vedeti despre ce scriu aici..

1-Cand Horhelo era admin in 468 I.H nu erau clasele noi ex.lvl 10 werewolf care apare in screen.
2-Cand era Horhelo admin nu erau playeri activi ca Bradulet,Stress(cei care apar in screen-ul lui roby)
3-Imi aduc aminte foarte bine si cand i-am zis ce i-am zis deci sa ma lase...
ROBY_VL esti mai trist ca un davist fara marfa.
Tot ce scoti pe gura este despre NOI.Ca lingem si ca facem una alta.Stai linistit nu linge nimeni pe nimeni tu te lingi cu sora ta cred ca si baie faceti impreuna....Te bati singur cu frustrarile bulangiule nedeclarat...Acum pot sa iau warn pentru cuvintele dure folosite "prapaditule".

Eram last am urlat sa atace zm si a venit el cu he..Pentru asta l-am facut terminat frustrat..PRIVITI

http://postimg.org/image/va7opdsbh/



Admin model pe zm.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-11-2015, 21:47:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce se vorbeste in consiliu , ramane in consiliu nu faci tu pe desteptu si pui aici !
Night remove pentru asta + limbajul din consiliu .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by vyrus|2009, 18 November 2015 19:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 27-04-2024, 22:36:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x