User
Pass
2FA
 
 

Admin praf.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1304
Staropramen

[am si eu]



Status: Offline
(since 10-02-2024 20:03)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 8119, Topics: 85
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 814.5
Votes: 67

 
Post Posted: 10-11-2012, 14:20:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Bianca
AdmiN Reclamat: axa-mihai-cl
Harta, Ora / Data: fy_buzzkill, 14.15 / 10.11.2012
Motiv / Regula Incalcata: Nu-si face treaba , am reclamat un codat dar nu se uita pe el ca cica e coleg de clasa si e curat. O CLASA DE CODATI BAI.
Dovada (screenshot sau fragment din consola):

___RENO - 79.118.56.169 reno dem

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-=weed*effEcTs->
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2013 18:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 10545, Topics: 48
Location: Romania

Reputation: -161.9
Votes: 62

Post Posted: 10-11-2012, 14:46:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Faceti ma ceva cu astia ca ajunge serverul vai de el. Exact asa am patit si eu acum cateva zile , i-am spus pe u@ de 5 ori ca x are aim si mi-a zis ca e colegul lui de clasa. Nu am stat sa fac demo pentru ca aveam alte treburi mult mai importate.

La mai postat odata NUBBY pe asta , are ip dinamic.

NUBBY wrote:
PGL^~StiL^.^ - 79.118.62.237

Download




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aXa-mihai*cL*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2013 12:08)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 261, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 84.9
Votes: 2

Post Posted: 10-11-2012, 14:53:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu am dat sv la toata clasa nam de unde sa stiu care intra pe sv si atata daca owneri nus multumiti de mine sami zica si imi dau demisa din admint , si cu chestia ca nu mam uitat asta nai de unde sti cand eram mort pe el ma uitatm si nu mi so parut ca dadea pe langa cap si mai si murea acuma nam timp de toti ca sas eram singuru admin de pe sv si toti pe u@ ala are cod ala are si tot asa nam cum sa ma uit pe toti singur si tiam zis pe sv ai demo punel pe forum si daca are ii dau ban si gata orcum nu stau la taclale cu el e coleg de calsa da dar daca are cod salut voie buna acuma nustiu daca era pgl ca nu mio zis cine era . Orcum de azi inite numai dau sv la nimeni ca daca are cod repede pe mine sariti cu gura ca aduc codati pe sv

p.s mam uitat la demo si inafara de o faza und emi so parut cai sare tinta nam vazut acuma sa vad ce mai zic si celanti ,,si dece nai mai lasat demoul sa vada si admini ce am mai discutat noi doi ca ai facut un circ pe sv de numa tu repede dai *** ca am demo ,
tiam zis calr punel pe forum sa il vad cu ip si daca are ii dau ban dar nu tu repede *** si ban daca navea nimica si imi face reclamatie eu plateam nu tu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Staropramen

[am si eu]



Status: Offline
(since 10-02-2024 20:03)
Joined: 07 Aug 2011
Posts: 8119, Topics: 85
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 814.5
Votes: 67

 
Post Posted: 10-11-2012, 15:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai omule , primadata ti-am zis sa te uiti pe el si nu ai vrut , asa ca am facut eu , dupa ce am terminat demo am cerut ***.

aXa-mihai*cL* wrote:
singuru admin de pe sv si toti pe u@ ala are cod ala are si tot asa nam cum sa ma uit pe toti singur


hahaha - Pai daca la 8-10 playeri nu esti in stare sa faci nimic atunci pe un server de 32 nu mai zic.

aXa-mihai*cL* wrote:
am admin de aproape un an am si niste reputatie


-)

Nu mai sta toata ziua pe server sa prinzi codati ca oricum nu prea le ai , mai mergi te rog pe la orele de romana.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aXa-mihai*cL*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2013 12:08)
Joined: 14 Jan 2012
Posts: 261, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 84.9
Votes: 2

Post Posted: 10-11-2012, 15:33:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum am scris si mai insus mam uitat pe il cand eram mort si nu mi so parut nimic ciudat .
si numi zi mie ca nu prea le am la codati am lista cu mai multi de 50 de codati in ia si satu toata ziua pe sv cas admin dar ce ai vrea sa stau 5 minute pe zi pe sv:)) ci ar ami admina sasa sunt admini putini care intra vrei sa numai fie deloc admin pe sv:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 11-11-2012, 22:43:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Staropramen wrote:
Bai omule , primadata ti-am zis sa te uiti pe el si nu ai vrut , asa ca am facut eu , dupa ce am terminat demo am cerut ***.

aXa-mihai*cL* wrote:
singuru admin de pe sv si toti pe u@ ala are cod ala are si tot asa nam cum sa ma uit pe toti singur


hahaha - Pai daca la 8-10 playeri nu esti in stare sa faci nimic atunci pe un server de 32 nu mai zic.

aXa-mihai*cL* wrote:
am admin de aproape un an am si niste reputatie


-)

Nu mai sta toata ziua pe server sa prinzi codati ca oricum nu prea le ai , mai mergi te rog pe la orele de romana.


Starompramen, mai usor cu arfele de war3 ca nu impresionezi pe nimeni.
Nu uita ca pe mr te-ai format ca admin.
Mihai, data viitoare cand cineva iti da pe u@ sa te uiti pe un player te uiti, indiferent ca ti se pare sau nu sunspect.
Oricine isi pune increderea intr-un coleg, prieten, etc atunci cand ii da server-u` pe care detine admin.



„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dIeSeL ;x

[iBless & iLove]



Status: Offline
(since 12-08-2014 15:28)
Joined: 18 Feb 2011
Posts: 1478, Topics: 60
Location: mr.freakz.ro

Reputation: 68.5
Votes: 12

   
Post Posted: 12-11-2012, 14:37:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NUBBY wrote:
Staropramen wrote:
Bai omule , primadata ti-am zis sa te uiti pe el si nu ai vrut , asa ca am facut eu , dupa ce am terminat demo am cerut ***.

aXa-mihai*cL* wrote:
singuru admin de pe sv si toti pe u@ ala are cod ala are si tot asa nam cum sa ma uit pe toti singur


hahaha - Pai daca la 8-10 playeri nu esti in stare sa faci nimic atunci pe un server de 32 nu mai zic.

aXa-mihai*cL* wrote:
am admin de aproape un an am si niste reputatie


-)

Nu mai sta toata ziua pe server sa prinzi codati ca oricum nu prea le ai , mai mergi te rog pe la orele de romana.


Starompramen, mai usor cu arfele de war3 ca nu impresionezi pe nimeni.
Nu uita ca pe mr te-ai format ca admin.
Mihai, data viitoare cand cineva iti da pe u@ sa te uiti pe un player te uiti, indiferent ca ti se pare sau nu sunspect.
Oricine isi pune increderea intr-un coleg, prieten, etc atunci cand ii da server-u` pe care detine admin.

Serverul nu se duce de rapa din cauza unuia nubby.. El a facut o greseala deoarece stia ca ii e coleg de clasa.. Dar altii le fac nu din cauza asta si din cauza alora s-a dus serverul..Trebuie facuta curatenie la admini si sa intre ownerii serios in ei.. Nu ca altii au grad de conte si nu mai stiu ce si au 30 ore pe srv.. dintre care 20 sunt minime pt slot.. Un ex e curumbi pe care-l stiu de cand hau.. conte si sta cate 15 min pe sapt...
70% dintre admini isi fac datoria pe server.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AddikT, 17 December 2012 16:33



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 14:00:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x