User
Pass
2FA
 
 

Admini Trial
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1947
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 25-01-2014, 21:41:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recunosc ca m-a enervat foarte tare atitudinea multora.. Eu nu pot respecta pe cineva care face tiganeala, oriunde ar fi.. Nu vad cum cineva care se comporta asa, poate fi obiectiv in luarea unei decizii.
Eu dupa cum vedeti foarte bine v-am cerut parerea la aproape fiecare lucru, nu ma consider eu Dzeu, voi sunteti aceeasi colegi, am fost de acelasi grad ca si voi si nu ma vad eu deasupra nimanui. Ma bucur ca ma pot implica cu ideile si cunostintele mele asa cum sunt, sa ne mearga mai bine tuturor.. Eu am deschis topicul, special sa vad de ce exista nemultumiri si pot jura ca ma gandeam sa fie si un vot pentru fiecare, de fapt sa faca fiecare o cerere de pastrare blood, dar cand am vazut cum va atacati.. La vot va conta decat activitatea ca admin la prins codati. Atitudinea si altele au fost deja pedepsite cu warn sau grad scos. Atitudinea va conta nu pentru pastrare rang, ci pentru o posibila marire.. (altfel warn-urile devin inutile daca scoatem un admin pentru ca are nu stiu ce atitudine, fara sa mai tinem cont de warn)



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 25-01-2014, 21:51:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

^Daca ii vorba despre cearta mea si a altora, am spus deja, eu AM FOST provocat, am raspuns cu aceeasi moneda, si nu ma intereseaza cat de mult am atins persoana respectiva la inima cu acele vorbe. Fara suparare, dar nu ii vina mea sau a altor admini ca voi ati pus acces consiliu la cei din trial ca sa ne comenteze noua parerile (ca nu se ajungea unde s-a ajuns daca nu primeau trialii acces consiliu). Si fara suparare, dar ce logica ii asta, dai acces consiliu la cei din trial (in care nu sti daca sa te increzi destul, ca doar au de demonstrat mai intai), care nici nu sunt considerati admini oficiali, dupa logica multora, nu numai dupa a mea.
Si nu lua in calcul sugestia mea (ca eu sunt ala care s-a certat, iar asta ar fi gen, eu l-am pocnit pe ala in gura ca sa ma apar, dar sunt acuzat ca nu m-am lasat calcat in picioare, ca ii el mai "mic"), ia atunci in calcul sugestia lui clau, ca si asa sugestia lui nu ii asa diferita fata de ce ti-am propus.
Daca ni se da dreptul la vot, atunci am putea incepe sa votam pana se termina trial-ul? Ca si asa dureaza destul de mult ca cel putin 10 admini sa voteze (din cate observ la cereri admin).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 25-01-2014, 23:00:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
^Daca ii vorba despre cearta mea si a altora, am spus deja, eu AM FOST provocat, am raspuns cu aceeasi moneda, si nu ma intereseaza cat de mult am atins persoana respectiva la inima cu acele vorbe. Fara suparare, dar nu ii vina mea sau a altor admini ca voi ati pus acces consiliu la cei din trial ca sa ne comenteze noua parerile (ca nu se ajungea unde s-a ajuns daca nu primeau trialii acces consiliu). Si fara suparare, dar ce logica ii asta, dai acces consiliu la cei din trial (in care nu sti daca sa te increzi destul, ca doar au de demonstrat mai intai), care nici nu sunt considerati admini oficiali, dupa logica multora, nu numai dupa a mea.
Si nu lua in calcul sugestia mea (ca eu sunt ala care s-a certat, iar asta ar fi gen, eu l-am pocnit pe ala in gura ca sa ma apar, dar sunt acuzat ca nu m-am lasat calcat in picioare, ca ii el mai "mic"), ia atunci in calcul sugestia lui clau, ca si asa sugestia lui nu ii asa diferita fata de ce ti-am propus.
Daca ni se da dreptul la vot, atunci am putea incepe sa votam pana se termina trial-ul? Ca si asa dureaza destul de mult ca cel putin 10 admini sa voteze (din cate observ la cereri admin).



ala mai 'mic' asa cum zici tu,nu te-a provocat cu nimic! trebuia sa dai dovada ca esti mai mare si mai intelept ca mine si sa judeci cum trebuie! chiar imi pare rau ca au privit altii aiureli,in loc sa gaseasca solutii mai bune pentru o mai buna colaborare !!! eu m-am retras singur si am renuntat la BLOOD,nu vreau sa dau satisfactie altor certuri si altor discutii,o sa evit discutiile in contradictoriu pe server si o sa imi vad de mine,ca si inainte, poti sa-i zici lui ESE,sa imi scoata accesul de aici,ca nu mai am ce cauta aici la consiliu! mersi de intelegere!


You say you a gangsta, that don’t impress me none
You say you a gangsta, ain’t seen a thing you done


Fi deschis ca mentalitate, da'-i o linie fina intre toleranta si iresponsabilitate
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
y0y

[Freakz * xGen]



Status: Offline
(since 29-08-2021 22:26)
Joined: 22 Nov 2006
Posts: 1050, Topics: 64
Location: System32

Reputation: 812.6
Votes: 16

   
Post Posted: 25-01-2014, 23:51:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aici s-a produs o greseala master. nu trebuia sa faci acest topic stiind ca au acces si adminii trial pt ca sti f bn ca avem admini care vb mult si colorat plus adminii trial (cativa nu toti ) care au in cap numai arfe si se cred mari (nu dau nume ca nui frumos).
o ideea a mea - daca vroiai sa afli parerea noastra faceai un sondaj la care sa nu aibe acces adminii trial ca din cauza asta au iesit certurile

cat despre nervi nu te mai consuma pt un joc dale direct warn ca poate daca isi ia un ban pe forum de cateva zile se cumintesc si numai vb asa frumos
despre prietenii eu zic sa le lasi inafara jocului pentru ca daca esti baiat bun te ia de prost iar la luarea deciziilor sa fi mai aspru ca ajungi cum am patit eu cu shocker (ca am tinut partea altui owner=coleg) sa iau ban pe forum 1 an si sa pierd ownerul la war3 si acu trag ca nebunu sa ajung undeva sus macar.

P.S. NU VREAU SA SUPAR PE NIMENI ASA CA IMI CER SCUZE IN AVANS




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 26-01-2014, 00:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca cel mai bine o sa se voteze in consiliu, nu mai risc topicuri interminabile si vorbe contradictorii in public.. Oricum data de 1 februarie nu e aleasa intamplator, la fel si cu cele 30 de zile de proba.. In 30 de zile daca respectivul admin rezista si nu primeste 3 warn-uri sau face cine stie ce mare prostie, e totul bine. In 30 de zile abia incepe sa se familiarizeze cu comenzi cu forum etc etc. Unii mai gresesc, altora li se urca puterea la cap dar le trece etc. Tuturor ne trebuie timp sa invatam, nu o sa grabim pe nimeni.


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
y0y

[Freakz * xGen]



Status: Offline
(since 29-08-2021 22:26)
Joined: 22 Nov 2006
Posts: 1050, Topics: 64
Location: System32

Reputation: 812.6
Votes: 16

   
Post Posted: 26-01-2014, 00:29:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

inchide/sterge topicul ca aici sa fie haos ca in primul pt ca asa e la noi

asta daca vrei sa ma intelegi ca stiu cel mai bn ca am fost si eu in situatii ca astea si tot pe war3




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 26-01-2014, 05:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scoateti fratilor accesol adminilor trial . Wagabond termina cu postarile aici , intelege ca iriti pe toata lumea , bati campiii , nu aduci nimic pozitiv .
Ai numai postari contradictorii , nu te sustine nimeni . Crede-ma , caracterul tau ca asa zis viitor coleg ma face sa imi dau demisia , nu te vreau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 26-01-2014, 08:24:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Scoateti fratilor accesol adminilor trial .

ASTA, pentru inceput, mai ales ca trebuie sa se voteze. Ca cn stie cui i se va mai scula sa ne comenteze noua parerile si acolo la voturi, mai ales ca ar trebui gen Pro/Contra + argument, si daca cineva din trial se simte, poate vine acolo si ia gradul mai mare la rost, "Ca dc parerea aia si nu cum vreau eu, etc".
O scurta recapitulare:
-adminii trial NU ar trebui sa aibe acces consiliu, iar dovada a fost stearsa, si nu se stie niciodata daca in viitor nu se va intampla asa cu altul din trial
-trial-ul ar trebui sa fie 30 zile, ca 15 zile (nu mai stiu cn a zis)....nu ii prea de ajuns sa invete cu ce se mananca gradul si sa invete alte lucruri
-Voting is a MUST. Cei de la champ in sus ar trebui sa voteze, ca si cum ar fi o cerere de admin de exemplu
Sau a doua varianta, care i-am propus-o lui Master:
-Se face topic, iar cei doritori vor posta dupa un anume model
-Se va face topic in consiliu, iar adminii vor vota care sa intre in trial
-Dupa ce se termina perioada de trial, se va face alt topic si se vor da voturile finale





Last edited by Paragon on 26-01-2014, 08:35:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 26-01-2014, 08:31:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aripa nu mai comenta atat, sa nu crezi ca am uitat ieri cand ai spus "am renuntat sa nu dau satisfactie la toti ratatii" si se poate verifica si in log ieri dimineata pe india -




Last edited by mSx on 26-01-2014, 11:19:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wbagabond*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2014 19:08)
Joined: 04 Mar 2010
Posts: 82, Topics: 6
Location: Ploiesti

Reputation: 17.8
Votes: 10

Post Posted: 26-01-2014, 11:09:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Scoateti fratilor accesol adminilor trial . Wagabond termina cu postarile aici , intelege ca iriti pe toata lumea , bati campiii , nu aduci nimic pozitiv .
Ai numai postari contradictorii , nu te sustine nimeni . Crede-ma , caracterul tau ca asa zis viitor coleg ma face sa imi dau demisia , nu te vreau !


pe cine irit? pe cei care se cred superiori,cel putin mie nu imi sunteti,in nici un moment nu v-am simtit superiori,inferiori da!!!! da-ti demisie prietene - sunt altii care vor sa schimbe ceva, tu ai grija sa nu comentam noi,esti dictator? -))


You say you a gangsta, that don’t impress me none
You say you a gangsta, ain’t seen a thing you done


Fi deschis ca mentalitate, da'-i o linie fina intre toleranta si iresponsabilitate
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 26-01-2014, 11:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ese , inchide topicu sau sterge-l ca e tiganeala rau. Asteptam topicurile propuse de Paragon.
Numai vreti tiganeala? Inchideti topicul si se rezolva.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
y0y

[Freakz * xGen]



Status: Offline
(since 29-08-2021 22:26)
Joined: 22 Nov 2006
Posts: 1050, Topics: 64
Location: System32

Reputation: 812.6
Votes: 16

   
Post Posted: 26-01-2014, 12:01:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

y0y wrote:
inchide/sterge topicul ca aici sa fie haos ca in primul pt ca asa e la noi

asta daca vrei sa ma intelegi ca stiu cel mai bn ca am fost si eu in situatii ca astea si tot pe war3



exact ce am zis eu mai sus
nu are rost sa contiuam asa ca ajungem sa ne spargem capetele si e pacat pt sv




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 06 August 2014 12:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 21-05-2024, 08:39:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password