User
Pass
2FA
 
 

Admini Trial
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1935
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 13-01-2014, 11:56:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei nemultumiti de programul "Admini Trial" sa scrie aici. In al doilea rand cei nemultumiti sa arunce o privire aici: http://forum.wow-freakz.com/Liste-codati-f226.html
Observati ceva? Da! Acesti admini sunt cei mai activi in momentul asta.. In al treilea rand, acesti admini sunt "Trial", adica de "proba".

Cine va merita sa ramana admin va ramane, in acest moment functia este temporara. Daca imi amintesc eu bine, undeva pe la sfarsitul lui Noiembrie nu gaseai niciun admin online nici la miezul zilei sau seara..
Acum sunt 3-4 admini la orice ora.. Care e nemultumirea voastra? Ca se da admin usor? Da se da "admin trial" foarte usor, doar cu slot. Majoritatea celor cu slot joaca mai mult decat adminii, de ce sa nu ii lasam sa ajute serverul daca ei joaca atat de mult? Unde e problema daca le dai o sansa sa ajute, iar daca merita sa isi pastreze functia, de ce sa nu dam admin trial?

Inca o chestie, din 11 admini si zeci de codati postati de adminii trial, a fost doar o singura reclamatie. Asa incepatori cum sunt ei, nu si-au batut joc de ceilalti jucatori si nici de functie!

Va purtati ca si cum ei ar fi platiti daca ar sta in vre-o functie.. Va atacati intre voi si faceti misto de "recruti".. Singurul meu scop pe acest server este sa nu il las sa moara.
Eu am vazut un server cum s-a dus atunci cand nu mai erau admini online. Cu cat sunt mai multi admini online, cu atat mai bine. Cine merita va avea admin.

Nu spune nimeni ca inlocuim adminii vechi si cu experienta cu altii noi, pur si simplu implicam SI oameni noi, care au timp sa stea pe server.
Ce va tot atacati atat? De ce sunteti voi asa inversunati la schimbare si la oameni noi?



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 24-01-2014, 12:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu o sa votati voi cine ramane si cine nu. Nu am spus niciodata ca asa se va intampla, adica sa voteze toti ceilalti admini daca un admin trial ramane admin sau e chiar avansat. Eu si ceilalti owneri vom face asta. Sunteti in stare decat sa va atacati intre voi, umpleti topicuri din orgolii si ambitii aiurea.. Pe 1 februarie se va face evaluarea celor inscrisi inainte de 1 Ianuarie, restul cand se implinesc 30 de zile de cand s-au inscris.


Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 24-01-2014, 13:39:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte urat din partea voastra. Asta este tiganeala, mahalagism pe fata. Nu va credam in stare de asa ceva. Foarte urat .... Am sa sterg toate mesajele si daca va mai tiganiti in halul asta, va scot accesele de la consiliu, avertisment pe forum si scadere la slot timp de 1 luna. Fara discutii. Punct!

It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 24-01-2014, 15:07:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ese wrote:
Foarte urat din partea voastra. Asta este tiganeala, mahalagism pe fata. Nu va credam in stare de asa ceva. Foarte urat .... Am sa sterg toate mesajele si daca va mai tiganiti in halul asta, va scot accesele de la consiliu, avertisment pe forum si scadere la slot timp de 1 luna. Fara discutii. Punct!


Cand se intampla chestii de genul asta , e si de asteptat ca o sa iasa urat , cu injuraturi , discutii contradictorii. Ca un admin vechi , se cearta cu unu nou. Si eu recunosc ca am avut si inca am anumite dubii fata de unii dintre Adminii Trial , da mi-am rezolvat "disputele" . Asteptam sa vedem decizia lui mastermind.

O zi buna.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kkk

[vanzator de suflete]



Status: Offline
(since 13-03-2021 05:51)
Joined: 22 Oct 2010
Posts: 928, Topics: 82
Location: piatra neamt

Reputation: 284.3
Votes: 9

 
Post Posted: 24-01-2014, 16:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ese wrote:
Foarte urat din partea voastra. Asta este tiganeala, mahalagism pe fata. Nu va credam in stare de asa ceva. Foarte urat .... Am sa sterg toate mesajele si daca va mai tiganiti in halul asta, va scot accesele de la consiliu, avertisment pe forum si scadere la slot timp de 1 luna. Fara discutii. Punct!


CE AI ZIS U SE INTAMPLA CAM DES... numai k nu am sa mai imi spun parerea degeaba, oricum nu se tine cont de nimic, am mai zis si o repet O SA SE DUCA SERV LA VALE DIN CAUZA ADMINILOR si multi trial nu isi fac datoria


I`m BAD...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 24-01-2014, 16:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Practic parerea noastra ii buna de hartie igienica - . Nici drept de vot nu avem, everything fking perfect. Puteti da accept la toti, chiar nu mai conteaza cn ia si cn nu, consecintele se vor vedea pe parcurs.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 24-01-2014, 16:44:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
Practic parerea noastra ii buna de hartie igienica - . Nici drept de vot nu avem, everything fking perfect. Puteti da accept la toti, chiar nu mai conteaza cn ia si cn nu, consecintele se vor vedea pe parcurs.


Good Point. Si acuma parca si vad cum o sa fim luati la injuraturi si o sa primim avertismente.

@Paragon : O sa imi consum toata reputatia cu tine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 24-01-2014, 17:20:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adica serios, topic special pentru a ne expune parerile (si fara a ne fi atacate parerile, parerea mea), dar in schimb ni s-au sters toate parerile. Ma rog, mi s-au sters posturile mie si lui wbagabond, ok cu asta, ca erau pareri si certuri asa inspre al 3-lea razboi mondial, dar restul parerilor care nu aveau legatura cu acea cearta si au fost strict axate pe campania de recrutare, dc au fost sterse nu inteleg. Iar consiliul asta a fost facut pt astfel de lucruri btw, pareri in privat, certuri in privat, voturi in privat, etc, despre asta a fost cand a fost propus de mastermind si de altii anul trecut. In mare parte pt certuri, ca asta era cauza principala anul trecut, vedeai cel putin 2-3 topicuri in care 2 sau mai multi admini se certau in public.
Cat despre acest topic, cel mai bn sa fie inchis, parerile noastre vad ca nu conteaza, sa votam vad ca nu avem voie, deci nu vad rostul acestui topic deloc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 25-01-2014, 03:47:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da bã. Jos Bãsescu, ce moloz.

Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 25-01-2014, 08:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiind consiliu unde au acces doar adminii (ideea a fost finalizata de catre ion) pentru a dezbate problemele serverului departe de ochii playerilor chiar si dispute , reclamatii intre admini ... asta bineinteles nu inseamna a se depasi limita bunului simt.
Ati gresit punand acces la consiliu adminilor trial
Trialul nu trebuie sa dureze 30 de zile , asta inseamna ca deja poate face direct cerere de admin . Trialul dureaza 15 zile , dupa care daca merita va avea acces plin blood si dupa 30 de zile poate face cerere de up. Voi sunteti in criza de admini si tot ceea ce se urmareste prin trial este de a gasi admini intr-un timp cat mai scurt.
Voturile la trial trebuiesc sa fie deschise , adica parerea noastra a adminilor este esentiala , nu a ownerilor care intra foarte rar . De aceea adminii trial si-au gasit curajul sa ne ia la 11 metri , adica se vad deja cu accese si nu ii intereseaza parerile noastre pentru ca ownerii o sa decida nu voturile noastre .
Ma scuzati dar mi se pare ca sunteti pe langa total , ideea in sine a fost sanatoasa initial (am folosit-o pe alt server din comunitate incepand cu 2 ani in urma) si sa stiti ca aceasta era ideea functionarii corecte pt "adminii trial" .
Nu faceti din munca altora un esec total , mai ganditi-va.
Faptul ca ma (ne) impiedicati sa votam activitatea celor trial pe mine unul ma lasa rece si tind sa cred ca e o uzanta a epocii "basiste" .
Vedeti sa nu ramaneti doar cu cei "trial" , deja multi din cei vechi ii vad ca joaca pe alte servere (steam-ul imi arata) .
Eu va spun ca e grav ... reveniti-va !

L.E.
Luati aminte acest proverb fara nici-o referire directa : "Pestele se impute de la cap". Ma refer strict la acest game/forum (sunt patit).
Daca nu sunt owneri , warlorzi activi cel putin 3 sa intre pe server si pe forum zi de zi e foarte greu sa administrati situatiile . E de apreciat asa cum v-am mai spus munca unora , dar nu este de ajuns pentru a acoperi nevoile create in diverse situatii.
Ce pacat , sunt servere care duc lipsa de playeri si au o buna administrare , iar pe war3 se intampla tocmai invers .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 25-01-2014, 08:39:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Fiind consiliu unde au acces doar adminii (ideea a fost finalizata de catre ion) pentru a dezbate problemele serverului departe de ochii playerilor chiar si dispute , reclamatii intre admini ... asta bineinteles nu inseamna a se depasi limita bunului simt.
Ati gresit punand acces la consiliu adminilor trial
Trialul nu trebuie sa dureze 30 de zile , asta inseamna ca deja poate face direct cerere de admin . Trialul dureaza 15 zile , dupa care daca merita va avea acces plin blood si dupa 30 de zile poate face cerere de up. Voi sunteti in criza de admini si tot ceea ce se urmareste prin trial este de a gasi admini intr-un timp cat mai scurt.
Voturile la trial trebuiesc sa fie deschise , adica parerea noastra a adminilor este esentiala , nu a ownerilor care intra foarte rar . De aceea adminii trial si-au gasit curajul sa ne ia la 11 metri , adica se vad deja cu accese si nu ii intereseaza parerile noastre pentru ca ownerii o sa decida nu voturile noastre .
Ma scuzati dar mi se pare ca sunteti pe langa total , ideea in sine a fost sanatoasa initial (am folosit-o pe alt server din comunitate incepand cu 2 ani in urma) si sa stiti ca aceasta era ideea functionarii corecte pt "adminii trial" .
Nu faceti din munca altora un esec total , mai ganditi-va.
Faptul ca ma (ne) impiedicati sa votam activitatea celor trial pe mine unul ma lasa rece si tind sa cred ca e o uzanta a epocii "basiste" .
Vedeti sa nu ramaneti doar cu cei "trial" , deja multi din cei vechi ii vad ca joaca pe alte servere (steam-ul imi arata) .
Eu va spun ca e grav ... reveniti-va !

L.E.
Luati aminte acest proverb fara nici-o referire directa : "Pestele se impute de la cap". Ma refer strict la acest game/forum (sunt patit).
Daca nu sunt owneri , warlorzi activi cel putin 3 sa intre pe server si pe forum zi de zi e foarte greu sa administrati situatiile . E de apreciat asa cum v-am mai spus munca unora , dar nu este de ajuns pentru a acoperi nevoile create in diverse situatii.
Ce pacat , sunt servere care duc lipsa de playeri si au o buna administrare , iar pe war3 se intampla tocmai invers .

Ce ii cu rosu ar trebui luat in calcul privind campania de recrutare. Eu unul i-am propus lui Mastermind anumite lucruri privind trial-ul, dar nu stiu daca a luat in considerare sau/si daca se va aplica, macar o parte daca nu tot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mSx

[Account disabled]



Status: Offline
(since 06-01-2015 09:02)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 4286, Topics: 201
Location: In spatele tau

Reputation: 31.1
Votes: 286

 
Post Posted: 25-01-2014, 09:15:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea este ca si noi trebuie sa votam, si votul nostru sa conteze macar 50% din decizie.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 25-01-2014, 12:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu voi. Cei de la Champ in sus sa aiba dreptul sa voteze pt adminul TRIAL. Caci intr-un final , cei ce vor ramane admini vor deveni colegii nostri. Aici se aplica foarte bine zicala: "Spune-mi cu cine iesi ca sa-ti spun cine esti." Dati P R O la un admin lenes, munciti in locul lui s.a.m.d.

It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 25-01-2014, 12:47:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot ce a pus Neo cu rosu este 100% adevarat si ar trebuii luat in considerare!

Foarte bine zis rth!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mNmL.xD

[Chillin']



Status: Offline
(since 28-01-2017 16:53)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 1122, Topics: 106
Location: Bucuresti

Reputation: 173.5
Votes: 18

 
Post Posted: 25-01-2014, 13:42:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paragon wrote:
clau88 wrote:
Fiind consiliu unde au acces doar adminii (ideea a fost finalizata de catre ion) pentru a dezbate problemele serverului departe de ochii playerilor chiar si dispute , reclamatii intre admini ... asta bineinteles nu inseamna a se depasi limita bunului simt.
Ati gresit punand acces la consiliu adminilor trial
Trialul nu trebuie sa dureze 30 de zile , asta inseamna ca deja poate face direct cerere de admin . Trialul dureaza 15 zile , dupa care daca merita va avea acces plin blood si dupa 30 de zile poate face cerere de up. Voi sunteti in criza de admini si tot ceea ce se urmareste prin trial este de a gasi admini intr-un timp cat mai scurt.
Voturile la trial trebuiesc sa fie deschise , adica parerea noastra a adminilor este esentiala , nu a ownerilor care intra foarte rar . De aceea adminii trial si-au gasit curajul sa ne ia la 11 metri , adica se vad deja cu accese si nu ii intereseaza parerile noastre pentru ca ownerii o sa decida nu voturile noastre .
Ma scuzati dar mi se pare ca sunteti pe langa total , ideea in sine a fost sanatoasa initial (am folosit-o pe alt server din comunitate incepand cu 2 ani in urma) si sa stiti ca aceasta era ideea functionarii corecte pt "adminii trial" .
Nu faceti din munca altora un esec total , mai ganditi-va.
Faptul ca ma (ne) impiedicati sa votam activitatea celor trial pe mine unul ma lasa rece si tind sa cred ca e o uzanta a epocii "basiste" .
Vedeti sa nu ramaneti doar cu cei "trial" , deja multi din cei vechi ii vad ca joaca pe alte servere (steam-ul imi arata) .
Eu va spun ca e grav ... reveniti-va !

L.E.
Luati aminte acest proverb fara nici-o referire directa : "Pestele se impute de la cap". Ma refer strict la acest game/forum (sunt patit).
Daca nu sunt owneri , warlorzi activi cel putin 3 sa intre pe server si pe forum zi de zi e foarte greu sa administrati situatiile . E de apreciat asa cum v-am mai spus munca unora , dar nu este de ajuns pentru a acoperi nevoile create in diverse situatii.
Ce pacat , sunt servere care duc lipsa de playeri si au o buna administrare , iar pe war3 se intampla tocmai invers .

Ce ii cu rosu ar trebui luat in calcul privind campania de recrutare. Eu unul i-am propus lui Mastermind anumite lucruri privind trial-ul, dar nu stiu daca a luat in considerare sau/si daca se va aplica, macar o parte daca nu tot.


Asa da. Deci master ar trebuii sa te gandesti de 2 ori inainte sa spui ca nu avem dreptul la vot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 06 August 2014 12:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 03-05-2024, 09:21:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x