User
Pass
2FA
 
 

Admini sunteti voi?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message541
alecsoviki

[Playcs Romania]



Status: Offline
(since 13-11-2020 16:19)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 6986, Topics: 236
Location: Pe zona.

Reputation: 1528.8
Votes: 272

       
Post Posted: 22-07-2014, 20:18:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fratilor, eu nu inteleg un lucru, toti care aveti admin si cei care mai veniti ca cica sunteti activi si ajutati zilnic serverul, nu sunteti ma in stare sa dati zi de zi un vot serverului ?

http://forum.wow-freakz.com/Votati-t129864-405.html Bate vantul in acel topic cat si la voturi, am verificat, nu voteaza nimeni in plus fara sa posteze acolo, deci , realitatea voturilor este in acel topic !

3 persoana daca voteaza serverul asta intr-o saptamana ... restu il votati din an in paste, in cel mai bun caz. Cand o sa primiti remove, la mine sa nu veniti ca ati fost activi si ati contribuit cu ceva.

De vineri, toti cei care au adminul pe ore/activitate, vor primi down sau dupa caz, remove, daca nu acorda un vot serverului la 24/30 de ore !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Beats.shot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2015 22:25)
Joined: 04 Aug 2013
Posts: 432, Topics: 15
Location: Romania-Buzau

Reputation: 209.7
Votes: 7

   
Post Posted: 22-07-2014, 20:35:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si cei care dau vote dar nu stau sa mai scrie numarul .. ?

Asculta, simte si traieste viata la maxim !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alecsoviki

[Playcs Romania]



Status: Offline
(since 13-11-2020 16:19)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 6986, Topics: 236
Location: Pe zona.

Reputation: 1528.8
Votes: 272

       
Post Posted: 23-07-2014, 09:51:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beats.shot wrote:
si cei care dau vote dar nu stau sa mai scrie numarul .. ?


Lasa intrebarile. Am precizat in primul post deja chestia asta, CITESTE ATENT, cate voturi sunt in acel topic trecute, atatea sunt si pe servere. Nu are serverul mai multe voturi decat in acel topic sa poti spune ca votezi dar "numai stai sa scrii pe forum".



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
CataMar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2015 21:04)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 409, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 280.3
Votes: 11

Post Posted: 23-07-2014, 17:09:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am votat aproape zilnic da nu am mai postat al catelea vot.
Suntem printre primii in lista de servere deci inseamna ca se voteaza. Probabil ca si altii au procedat ca mine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alecsoviki

[Playcs Romania]



Status: Offline
(since 13-11-2020 16:19)
Joined: 26 Apr 2011
Posts: 6986, Topics: 236
Location: Pe zona.

Reputation: 1528.8
Votes: 272

       
Post Posted: 23-07-2014, 17:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CataMar wrote:
Eu am votat aproape zilnic da nu am mai postat al catelea vot.
Suntem printre primii in lista de servere deci inseamna ca se voteaza. Probabil ca si altii au procedat ca mine.


Pentru ca suntem printre primii, m-am chinuit eu enorm si inainte pe baza voastra uitate pe ce loc este zombie si daca va las de capul vostru asa v-a ajunge si vestul. E abureala ca votezi zilnic dar nu postezi. Eu de fiecare data cand votez si postez numarul, este exact acelasi vot si in lista de servere si in topic. Prin urmare cei ce nu postati, nu votati !

V-am ceruti sa votati zilnic si sa lasati un amart de post acolo, astfel vad cat de activi sunteti in acel topic mult mai usor. Daca v-as cere bani pentru host as zice hai ca nu aveti , ca sunteti mici sau nujt ce dar macar virtual mai baieti ajutati, nu va costa nimic, eu sa va dau admine insa voi sa nu faceti nimic, ba unii dintre voi mai si urlati ca va cer banii pe admine. Dar nu e nici o problema, nu imi interzice nimeni sa bag adminele cu bani, o sa zboare toti care stau degeaba admini sau din mila.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by alecsoviki, 23 July 2014 15:19



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-09-2024, 00:14:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x