User
Pass
2FA
 
 

Adminii nostrii
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2580
Wav3

[Mentally UnStable]



Status: Offline
(since 22-03-2021 10:53)
Joined: 27 Aug 2010
Posts: 65, Topics: 13
Location: Buzau

Reputation: 229.9
Votes: 5

 
Post Posted: 26-10-2013, 10:49:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca nu sunt acceptate reclamatiile intre admini (ceea ce nu e normal), dar cineva trebuie sa se sesizeze.

Povestioara incepe cam asa:

Eram pe india cu Weed. Am murit si am dat retry pentru a-mi reimprospata harta (am un cfg mai pretentios). M-am trezit ca ma da din nou viu si mna, am jucat. Adminul Weed s-a simtit ofensat de gestul meu deplasat si mi-a dat ban pe motiv ca retry-ul se sanctioneaza cu ban. (30min voteban)

Dupa 30 min am intrat si i-am cerut explicatii pe u@. Aici intervine un al doilea admin, RiquelMe (alcapone parca) pe numele lui de scena, si imi zice sa tac ca eu trebuie sa raspund si sa tac in fata adminilor cu grad mai mare ca al meu. Ii spun CU FRUMOSUL ca nu exista o asemenea regula si incepe cu jignirile. Vazand asta, l-am intrebat pe Weed de ce nu ii da gag (deoarece limbajul vulgar se sanctioneaza cu gag) si imi raspunde ca pe admin_chat jignirile sunt acceptate.

Dupa ce incepuse sa sara calul grav, le-am dat quit amandurora.

Daca baietii mi-au tot dat in cap cu regulamentul, l-am recitit si eu si n-am gasit nimic referitor la ce au spus ei. Mai mult chiar :

[...]
13.NU AVETI VOIE SA VA DATI BAN/KICK/SLAP/SLAY/Llama INTRE VOI
[...]
16. Este interzis limbajul vulgar sau jignitor pe admin chat -----> suspend sau remove dupa caz
[...]

Screenshots :

1. http://img89.imageshack.us/img89/6166/yxwp.jpg
2. http://img600.imageshack.us/img600/1145/1pu2.jpg
3. http://img577.imageshack.us/img577/110/nnrh.jpg

Asadar, sper ca cineva (de preferat un owner competent) sa ia masuri si sa aplice sanctiunile meritate fiecaruia, cu riscul de a ramane si eu fara admin pentru quit-urile date.


De la: rKoPac
Cãtre: Wav3
Trimis: 09-10-2010, 19:13:54
Subiect: semnatura
schimba semnatura sa nu te trezesti cu ban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 26-10-2013, 11:11:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

remove la toti -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrWeed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2014 13:14)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 237, Topics: 21
Location: Timisoara

Reputation: 138.5
Votes: 3

 
Post Posted: 26-10-2013, 11:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)) bv bey wav3 ejti beton DIN CATE STIU EU nu ai voie sa dai retry asta ar trebui sa sti si u bineinteles si dak dai retry se pedepseste cu ban nu permanent ci 120 d min , knd u mai intrebat pe admin chat ca dc nu ii dau gag eu nu eram implicat in conversatia ta cu riquelme deci ejti absurd aici si da am zis ca puteti sa va injurati atat timp cat nu incepeti s ava trageti de par desi voi asta faceati DAK AM DAT BANU ALA SI AM GRESIT EU CER SLOT nu e o pb pt mn asta si nu minti ca ai ast jum de ora pt ca a intrat ella si tia dat unban deci akm lasam OWNERI sa decida

Seaus baiete si mai iesi si u din casa e fain afara dute la o bere ceva !!

Have Fun !!!

Si inca ceva knd am intrebat cn a dat quit niki curaju ala de "barbat" nu lai avut sa zici ca u Dosent Matter

Pe india te-ai ofticat ca tiam dat hs prin cutie si ce-ai zis hai sa dau retry sa il fac ca weed imi da ban si dupaia fac reclamatie si eu castig BAIATULE bagati mintile in capsor

Ceao


<pLay> WeeD Mother ***`sss
Smoke WeeD and Join Us..... Rko.Freakz.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Wav3

[Mentally UnStable]



Status: Offline
(since 22-03-2021 10:53)
Joined: 27 Aug 2010
Posts: 65, Topics: 13
Location: Buzau

Reputation: 229.9
Votes: 5

 
Post Posted: 26-10-2013, 12:10:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Presupunand ca am descifrat corect ceea ce ai incercat sa scrii, iti repet ca NU ai voie sa dai ban altui admin, la fel cum NU sunt acceptate nici jignirile pe admin_chat! Si nu, nu m-am ofticat ca m-ai luat tu sau ce ai zis acolo..

Nu i-ai dat gag lui RiquelMe pentru ca nu erai implicat in conversatie? Pai tu sanctionezi doar cand esti tu atacat?

Apropo, ce varsta ai de ma iei cu "bey", "baiete" si "BAIATULE" ?


De la: rKoPac
Cãtre: Wav3
Trimis: 09-10-2010, 19:13:54
Subiect: semnatura
schimba semnatura sa nu te trezesti cu ban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
!nsane.addicted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 13:23)
Joined: 10 Mar 2013
Posts: 206, Topics: 10
Location: United States

Reputation: 131
Votes: 3

Post Posted: 26-10-2013, 12:28:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iar chestii d'astea ? Serios puteti rezolva toti 3 pe cale amiabila...nu era nevoie de asta. Sunteti oameni !! Discutati pe mess toti 3 treaba si impacati-va.

Smile.Life's good! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MrWeed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2014 13:14)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 237, Topics: 21
Location: Timisoara

Reputation: 138.5
Votes: 3

 
Post Posted: 26-10-2013, 20:03:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e importanta varsta mea in diferenta de tn care poate esti mai mare ca mn ar trebui sa dai dovada de minte dar nu ai de unde tu baiete tot timpu ai niste dume in tn de copil ..... dinalea ca is analfabet si ca nu stiu sa scriu ceva de genu deci dai dovada de copil COPAC asa ca stai calm si in plus eu nu ma aflam in conversatia ta cu riquelme si u ai admin dc nu iai dat u gag daca teai simtit jignit ? Vezi cat de copil poti fi .

Omule nu mai fi asa infumurat ca nu ajungi departe stai calm ca nu speri pe nimeni si in plus astea nu trebuiau discutate aici SICK a zis de nenumarate ori ca discuti de genu se rezolva pe mess cu un owner de fata dar u cum te crezi GOD nu faci cum ti se cere asa ca laso balta

OFFTOPIC: Vreau slot ca sa nu mai aiba maimutoiu asta ce sa comenteze ca mam cam saturat de el
Tot timpu te credeai mai presus de toti si tu defapt ejti un nimeni

Bafta copile MARE HELPER CE ESTI
MARE greseala a facut sick sau cn tia dat tie admin ca ejti paralel bai frate o data nu team vazut sa dai si u un gag sau sa faci ceva pe srv asta asa ca laso balta

Cum spuneam DUTE BEA O BERULA OMULE REIMPROSPATEAZATI creierasul ca e cam mikutz


<pLay> WeeD Mother ***`sss
Smoke WeeD and Join Us..... Rko.Freakz.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
apolo00

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2014 14:58)
Joined: 11 Jun 2012
Posts: 314, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 197.4
Votes: 7

Post Posted: 26-10-2013, 23:55:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce sunt cu atatea certuri pe forum in ultimu timp - ??? Weed nu trebuie sa renunti la admin pentru o amarata de reclamatie sau ce o fi si wav3 nici tu nu trebuie sa faci asa mare scandal pentru un ban plus ca puteai sa vb cu ei pe privat si rezolvati fara sa afle tot sv ce ati facut voi si plus ca voi deschideti un nou topic pentru fiecare gag pe care vi-l dati intre voi - facadu-va reclamatie unii la altii ! Unde e echipa Rko unita de altadata? - Acum s-ar putea ca toti trei sa fi gresit asa ca cel mai bine considerati ca sunteti chit si va impacati la o bere - plus ca mai iesiti si voi din casa - !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-ella

[Creep]



Status: Offline
(since 01-06-2014 09:47)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 570, Topics: 8
Location: Spain

Reputation: 251.6
Votes: 8

Post Posted: 27-10-2013, 12:47:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamneeee..nu-mi vine sa cred cat de agramat scrieti. Reprezentati o comunitate din care facem parte mai multe persoane cu capul pe umeri(nu sunt numai copii). Nu-mi vine sa cred ca unii au comenzi , dar scriu mai gresit decat un copil din clasa a2a. Nu vreau sa fiu rea, dar sincer optati pt cs k un hobby pt viitor, dupa ce terminati scoala elementara.
Propun ca pe viitor sa se tina cont de mai multe "detalii" inainte de acordarea unui grad. E imposibil sa raspundem, cererilor facute de playeri in acest hal. Jalnic si dezamagitor ce persoane vor ajunge la conducere in viitor....


I heard you are a player.Nice to meet you, I`m the coach -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
royaltech

[rKo admin]



Status: Offline
(since 15-12-2014 19:44)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 1659, Topics: 46
Location: Italy

Reputation: 402.7
Votes: 14

Post Posted: 27-10-2013, 13:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ella, avand in vedere ca esti in domeniu, ai putea face o "lucrare de control" de a se face inaintea acceptarii adminului. Lucrarea sa contina: o proba de citit/scris, una de logica matematica si alte chestii utile care iti mai trec prin cap. (un beso - )

rKo: "un simbol, un stil de viata".

Acestea fiind spuse, incetati paranghelia asta ma -

Plus ca reclamatiile se fac in alt topic nu aici..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-ella

[Creep]



Status: Offline
(since 01-06-2014 09:47)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 570, Topics: 8
Location: Spain

Reputation: 251.6
Votes: 8

Post Posted: 27-10-2013, 13:46:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna idee, Royal...dragi candidati pregatiti-va -)

I heard you are a player.Nice to meet you, I`m the coach -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
!nsane.addicted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 13:23)
Joined: 10 Mar 2013
Posts: 206, Topics: 10
Location: United States

Reputation: 131
Votes: 3

Post Posted: 27-10-2013, 20:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca mine nu scrie nimeni. Si frumos si corect. - - - -

Smile.Life's good! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-[Rq]-ella

[Creep]



Status: Offline
(since 01-06-2014 09:47)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 570, Topics: 8
Location: Spain

Reputation: 251.6
Votes: 8

Post Posted: 27-10-2013, 22:00:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo Insane, treci la loc..ai nota 4 -

I heard you are a player.Nice to meet you, I`m the coach -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
!nsane.addicted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2014 13:23)
Joined: 10 Mar 2013
Posts: 206, Topics: 10
Location: United States

Reputation: 131
Votes: 3

Post Posted: 28-10-2013, 14:59:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa faci ?-
Fac contestatie , la ministru te duc !

Hai ca ma retrag ca fac offtopic aiurea.


Smile.Life's good! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wav3

[Mentally UnStable]



Status: Offline
(since 22-03-2021 10:53)
Joined: 27 Aug 2010
Posts: 65, Topics: 13
Location: Buzau

Reputation: 229.9
Votes: 5

 
Post Posted: 04-11-2013, 17:03:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apreciez off-topic-ul colegilor.

Update

AsTrA a anuntat un codat pe chat (y) si a primit gag cu Reason : GURA.TAMPITULE



L-am intrebat pe admin-ul responsabil de acest gag de ce il jigneste (putea sa spuna simplu motivul gag-ului) si admin-ul mi-a raspuns, dupa cum urmeaza :



* Considerati asta si ca o observatie din partea lui AsTrA.


De la: rKoPac
Cãtre: Wav3
Trimis: 09-10-2010, 19:13:54
Subiect: semnatura
schimba semnatura sa nu te trezesti cu ban

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
MrWeed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2014 13:14)
Joined: 21 Apr 2012
Posts: 237, Topics: 21
Location: Timisoara

Reputation: 138.5
Votes: 3

 
Post Posted: 04-11-2013, 19:42:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acel Astra era PO3 ca sa sti si u dc nu pui toata conversatia in care u ma jignesti pe mn mai exact spui ca inca nu am invatat romana deci sustin ce am spus in conversatie

ESTI un ....... omule tu vrei sa pari cel mai bun dar in realitate esti un NIMENI de cand te stiu eu pe srv asta tot vrei sa faci in asa fel ca eu sa scap de admin oricum o sa scap de el dar placerea care nu tio fac e sa nu intru pe srv deci COPILE DUTE FATI UN CONTROL LA BOSTANU ALA DE PE UMERI ca e cam gol imi cer scuze pt limbajul care il folosesc acum fata de ceilalti colegi si de moderatori forumului dar tu esti o ....... de om nu stiu cum te suporti tu insuti .

Inca ceva daca ai ceva personal cu mine spunemi ca iti dau nr de tel sa ma suni sa imi spui ce vrei defapt sau poate esti un ... ..... si nu sti cum sa te bagi in seama .

Tin sa anunt ceilalti colegi ca orice fapta pe care o fac cand sunt pe srv cu acest individ el tot timpul are ceva de comentat si imi spune ca imi face reclamatie probabil acest domn nu ma suporta dar poate sa imi spuna in fata ca nu ma supar desi se baga in seama ca musca-n lapte TOT el e cel ofensat vezi doamne iam ranit orgoliu -)


SICK batranule scoatemi si mie adminu te rog eu frumos lasama la slot atat ca si fara admin pot juca pe srv poate asa domnu Wav3 va fi implinit poate isi va atinge scopul in viata -) Dosent Matter


<pLay> WeeD Mother ***`sss
Smoke WeeD and Join Us..... Rko.Freakz.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 18-05-2024, 17:36:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password