User
Pass
2FA
 
 

Adminul Preferat.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests
Author Message658
Huliganul

[Creep]



Status: Offline
(since 11-01-2024 21:20)
Joined: 27 Feb 2013
Posts: 640, Topics: 123
Location: Behind you!:)

Reputation: 130.2
Votes: 23

         
Post Posted: 25-07-2016, 12:05:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick admin : Deliriq
Motiv : Imi da gag aiurea :/
Dovada (obligatoriu): [url=
http://tinypic.com/view.php?pic=2nsow3r&&s=9#.V5Xjf9SLTGg%5DClick%5B/url%5D
Tin sa adaug asta: Amice,eu nu te-am jicnit cu nimic,nu am zis nimic rau,nu am voie sa imi folosesc abilitatea zombie-ului meu,sau ce?Nu degeaba am facut level.
Mai jos nu am putut sa fac SS cand mi-a dat si gag,ptr ca am incercat sa scriu snapshot in consola,si mi-a facut la altcv,la ce aparea ultima oara in ea,si dupa cand am vrut sa intru din nou in CS,ca sa apas pe print ca sa fac SS,mi s-o facut ecranul negru,ptr ca io am CS-U' in D3D.Daca nu ma credeti ca mi-a dat si gag,sa i se verifice comenzile,ora 14:55-13:00,data de astazi.Sau poate confirma si Kwd :/.
Astept raspuns.
(Da,o sa zica cineva ca NU SE FACE RECLAMATIE PTR GAG/SLAY/KICK,dar eu fac ptr NU AM ZIS NIMIC,si nu e prima faza de ganu'...-.-)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
adrian11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2016 20:41)
Joined: 13 May 2016
Posts: 48, Topics: 14
Location: Unde vreau eu ;)

Reputation: 1.5
Votes: 1

     
Post Posted: 25-07-2016, 12:13:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda..nu vad unde ti-a dat gag in imagine..si nici tu nu mai fii asa..nu te pune cu toti...esti player...totusi deliriq stie ce face.


Respecta Si Vei Fi Respectat !!
Zmx.Freakz.Ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DeliriQqQ

[*DeaLeR De Iarbã*]



Status: Offline
(since 21-01-2017 13:06)
Joined: 07 Aug 2015
Posts: 390, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: -35
Votes: 17

 
Post Posted: 25-07-2016, 12:23:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai copile dupa ce ca ai luat remove de la admini pentru ca nu mai joaca matrix pe cont, continui sa fii mare batman, tu meriti cont blocat, toata lumea stie ca nu mai joaca matrix al adevarat pe cont care era civilizat si oke, se comporta frumos si nu vorbea arogant si ameninta !! Eu m-am inteles bine cu matrix cand eram amandoi admini ! Tu nu esti matrix esti fratesu s-au varusu chiar el a spuso cu gura lui !

O sa cer sa i-ti blocheze cineva contu !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xXxLavyxXx27

[Snitz']



Status: Offline
(since 11-03-2024 20:21)
Joined: 08 Mar 2015
Posts: 5076, Topics: 171
Location: Constanta

Reputation: 1320.5
Votes: 406

Post Posted: 25-07-2016, 12:43:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

În primul rând nu îmi plac fazele de gen : "vb frumos ca te ard"
Nu a vorbit deloc urât și nu îmi plac figurile astea . Chiar dacã sunteți admini nu va mai dați aere de vedeta si nu va mai credeți zeitãți , ca nu sunteți .
Cât despre tine , Matrix , nu se fac reclamații pentru gag/slay/kick .
Eu nu vãd niciun gag în acea poza , deci reclamație inutilã .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 25 July 2016 10:44



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Complaints & Unban Requests  


The time now is 26-04-2024, 01:15:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x