User
Pass
2FA
 
 

Again Reclamatie Kane + unban

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1085
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 24-12-2012, 18:56:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Harta: zm_vendetta
2. Ora: 18:47 (24-12-2012)
3. Motivul reclamatiei: kick, quit si apoi ban
4. Numele: Kane
5. Dovada (printscreen sau condump) :

Am primit kick fara sa zica ceva.
Conversatie dupa kick:

(SiNNERS) daveraux : ba ce ai?
(SiNNERS) KanE : NU MAI PUNE LASERE IN RESPAWN. si nu ca ba
(SiNNERS) KanE : adminu lu peste
(SiNNERS) daveraux : ba era rosu
(SiNNERS) daveraux : intelegi?
(SiNNERS) KanE : nu conteaza
(SiNNERS) daveraux : tu nici macar nu stii ce inseamna
(SiNNERS) KanE : n-ai tacut?
(SiNNERS) daveraux : ca altfel ce?
(SiNNERS) KanE : altfel te zbor
(SiNNERS) KanE : nici macar nu cunosti regulile
(SiNNERS) daveraux : imi dai ban?

Apoi am primit quit ca nu pot sa copii din consola si apoi ban.
E a 2-a reclamatie pe care io fac si sper ca de data asta sa se ia masuri impotriva lui.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KanE_sin3
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 11:19)
Joined: 14 May 2011
Posts: 2357, Topics: 392
Location: HeLL

Reputation: 1150.9
Votes: 543

Post Posted: 24-12-2012, 19:09:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- partea cu amenintatu nu ai trecut-o? cand m-ai amenintat ca vad eu pe forum , si bla bla.... eu ti-am promis de multa vreme k daca mai esti tare in gura cu mine, nu iese bine. nu stii sa eviti conflictele, ti-am dat kick pt lm in spawn, nu e prima oara cand incalci regulile (dai kick la alti admini, gag aiurea, lasere in spawn etc). esti admin, ar fi trebuit sa stii regulile !
daca dupa kick pricepeai motivul si nu te apucai sa latrii aiurea si sa ma ameninti, nu se ajungea aici. hai pa si sarbatori nefericite




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
catea
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-12-2013 21:13)
Joined: 14 Jun 2011
Posts: 1901, Topics: 80
Location: cotet

Reputation: -56
Votes: 200

   
Post Posted: 24-12-2012, 19:12:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu vad cu ce a gresit , ai pus lm respawn si ai luat kick.
Apoi teai luat la cearta cu el desi el este demons , in loc sa-ti ceri scuze ai sarit cu gura , trebuie sa-l respecti fiind mai mare in grad + el este mai vechi ca tine si a ajutat mult serverul

9. Respectarea ierarhiei gradelor este obligatorie.Adminii de grad inferior raspund in fata celor de grad superior.Adminii de grad superior nu trebuie sa faca abuz la aceasta regula.(de la un avertisment la scadere in grad)

EDIT - esti comic - la ce regula am spus eu, tu citesti numai ce este de partea ta - prima parte nici macar nu o spui, ( cea cu respectarea ierarhiei) oare dc nu o spui? pentru ca sti ca-i incalcat-o?


bp.freakz.ro




Last edited by catea on 24-12-2012, 19:36:20; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daveraux

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 12:41)
Joined: 16 Mar 2012
Posts: 53, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 100.8
Votes: 7

Post Posted: 24-12-2012, 19:24:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine a inceput cu amenintarile? nu tu? Te dai asa de tare ca stii regulamentul dar vad ca nu-l stii.

Faza cu lasere e doar pentru cele albastre, ca teoretic zombi nu pot sa puna lasere. Daca tot e faza cu laserele ca sunt interzise in respawn atunci de ce sunt permise cele care vin din ascunzatoare? Nu sunt si ele tot lasere in respawn?

In regulament scrie clar:
8. Doar adminii cu grad de la Demon in sus pot da llama/kick/ban altor admini,dar numai in situatii grave, cu scoaterea imunitatii la Sinners si fara comanda aceasta la Acolytes si Zombie acestia neavand imunitate. Orice kick/ban dat aiurea se pedepseste in functie de gravitate,de la un avertisment la pierderea accesului.

Vreau sa stiu si eu ce situatie grava era pentru un laser rosu.

Iar cred ca catea se refera bine la regula 9 in care se zice : Adminii de grad superior nu trebuie sa faca abuz la aceasta regula.(de la un avertisment la scadere in grad)

Daca un admin cu grad superior mie greseste eu ar trebui sa trec cu vederea si sa tac? Se vede clar in conversatie ca eu am fost amenintat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pato

[Rapid]



Status: Offline
(since 30-10-2022 10:40)
Joined: 07 Mar 2011
Posts: 29739, Topics: 449
Location: Bucuresti

Reputation: 4415.4
Votes: 1798

Post Posted: 24-12-2012, 20:26:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca regula este destul de clara, fara lasere in respawn!
Daca foloseai si tu alt limbaj, gen "Kane de ce mi-ai dat kick?" poate era altfel.
Nu prea stii sa eviti conflictele. E clar ca aveti ceva unu cu celalalt. Dar vorbiti frumos.


N-am ce masuri sa iau, ti-am zis sa colaborezi altfel, sa fii mai sociabil.
Nu este vorba de grad, este vorba de bun simt.

Ai dinamic? daca ai nevoie de unban da-mi pm.

/inchis

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pato, 24 December 2012 18:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-07-2024, 01:10:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x