User
Pass
2FA
 
 

Ajutor SA:MP

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1011
KraKx. #DeezNuts

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-08-2015 11:22)
Joined: 02 Aug 2015
Posts: 5, Topics: 2
Location: Suceava

Reputation: 0.2

 
Post Posted: 07-08-2015, 23:37:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-am instalat windows 10 si am probleme cu samp-ul:

cand s-a terminat de instalat windows-ul am intrat direct in samp sa vad daca merge dar mie imi aparea lista cu servere, dar cand intram pe un server oarecare , imi aparea loading screen-ul acela cu samp dar cand sa intre pe server (la propriu) mi se facea imaginea neagra (nu mi se bloca, pute-am sa intru pe orice aplicatie ex: google chome) , am cautat pe alte forumuri despre asta cu topicuri din 2009-2011 dar cu windows 7 , si spunea sa rezolv problema cu click dreapta pe gtasa.exe si sa dau pe trobleshot application (sau ceva de genu) si sa il fac , compatibil cu un w care merge (in cazul meu sa il pun pe windows 7) si am pus, dar dupa chestia asta, nu mi se deschidea nici jocu, nu imi aparea nici loading screenu` , doar mi se facea rezolutia 800x600 din 1920x1020 si imi aparea la cursor ca se incarca (si atunci chiar nu pute-am face nimic, trebuia sa ii dau restart la pc) ... cineva care se pricepe si ma poate ajuta va rog?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|X|Repper

[]King Of The Night[]



Status: Offline
(since 16-05-2024 17:48)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 4444, Topics: 241
Location: Romania

Reputation: 433.1
Votes: 365

       
Post Posted: 09-08-2015, 17:31:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci asculta! Alege alt Windows încerca sã iei iarãși jocul și vezi!
Eu presupun ca e de la Windows! Încerca ceva gen 7 ultimate, Xp sp 3, 8


 


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-07-2024, 07:31:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x