User
Pass
2FA
 
 

Am bug level

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems
Author Message1215
RoByZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 21:49)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Spain

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-07-2012, 01:27:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut , cum zic in titlu am bug de nivel , acuma mam conectat si aveam level 9 , cand eu aveam level 3 si vreo 300 credite .
Am venit sa anunt repede ca sa nu primesc ban de la Lyl Wayne care ma ameninta ca daca nu ma pun pe 1 repede si nu tac iau ban permanent pentru feed ... Pentru a demostra ca nu am facut feed uitativa aici : http://www.gametracker.com/player/RoByZ/89.44.246.184:27015/ Cred ca in 450 min care sunt vreo 7 ore si jumatate nam putut sa fac feed peste vreo 30.000 credite inplus nu mam conectat pe acest server de vreo 2 zile .

Salutari -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ApeXPredaTor

[Stiffmaster]



Status: Offline
(since 10-12-2017 12:05)
Joined: 09 Dec 2011
Posts: 424, Topics: 11
Location: Ludus

Reputation: 111.9
Votes: 18

 
Post Posted: 11-07-2012, 02:11:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Topic-special-pentru-cei-care-au-Bug-de-level-t152367.html Aici postezi, si vezi ca este si un model de respectat - !


Quote:
Life is a bad joke, don't take it serious!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RoByZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 21:49)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Spain

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-07-2012, 02:22:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sry pt acest post ... akm il mut acolo si mai am cateva chesti de editat ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BaRRoS

[Sotul Fetelor N2]



Status: Offline
(since 20-03-2014 13:33)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 455, Topics: 73
Location: Iasi

Reputation: 58.2
Votes: 5

Post Posted: 11-07-2012, 02:30:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RoByZ wrote:
Salut , cum zic in titlu am bug de nivel , acuma mam conectat si aveam level 9 , cand eu aveam level 3 si vreo 300 credite .
Am venit sa anunt repede ca sa nu primesc ban de la Lyl Wayne care ma ameninta ca daca nu ma pun pe 1 repede si nu tac iau ban permanent pentru feed ... Pentru a demostra ca nu am facut feed uitativa aici : http://www.gametracker.com/player/RoByZ/89.44.246.184:27015/ Cred ca in 450 min care sunt vreo 7 ore si jumatate nam putut sa fac feed peste vreo 30.000 credite inplus nu mam conectat pe acest server de vreo 2 zile .

Salutari -


Vezi ca ai gura aia sparta ti-am zis ca nu te-am vazut pe server deoarece imi ziceai ca ai lvl 4 acum vad ca ai lvl 3 si ti-am zis sa te pui lvl 1 deoarece nu stiam ce lvl esti .Apoi tiam zis ca sa nu joci cu lvl 9 ca iei ban permanent .




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RoByZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 21:49)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Spain

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-07-2012, 02:43:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu mereu team vazut pe sv cand jucam . Inplus daca vrei fac vreo 10 screen sa arat ce am vb , tiam zis ca aveam lvl 3 si vreo 300 credite as fi facut 4 chiar acuma . Si dupaia ai zis sa tot tac si sa tac de parca nas avea drept sa vb cu tine si ai spus ca am facut feed , sa tac iar ca daca nu iau ban pt feed cand tiam zis ca abea am vreo 7 ore sau 6 de joc . Asta nu e tot , dupa ce am postat am intrat iarasi pe server ca aveam un prieten care vruia sa urce cai lipsea vreo 10 credite si lam asteptat in timp ce vorbeam cu tine . Mio zis ca iai dat si kick din cauza ca nul prindeai cu smokeru ca tot se misca da aia am zis eu poate teo fi scos de la lag sau asa ceva ca nu credeam cai dai kick oricum aia e alta tema . Dupaceia iai dat kick la 2 playeri care credeai ca fac feed cand ei 2 nici macar nu se cunosteau , doar ca ai vazut o secunda ca ala nul ataca ai zis astia fac feed . Apoi cand sau conectat iarasi or inceput sati zica ca ai gresit ca nu faceau feed si apoi leai dat gag . Eu am inceput sa te intreb daca pot sami pun levelul meu (adik 3) ca inca eram cu 1 obligat de tine si miai dat gag si mie ... Apoi mam enervat si am plecat de pe sv . Mam pus pe fb pentru ca daca ieseam de pe sv stiam cami dai ban pt ca as fi sarit gag , sau macar asa cred asa ca lam lasat afk si am vazut ca pana la urma mio dat sv kick . Acuma daca zici ca mint spunemi si fac acele vreo 10 screenuri la consola sa vada si ceilalti care cred si care nu cred ce zic .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BaRRoS

[Sotul Fetelor N2]



Status: Offline
(since 20-03-2014 13:33)
Joined: 07 Sep 2011
Posts: 455, Topics: 73
Location: Iasi

Reputation: 58.2
Votes: 5

Post Posted: 11-07-2012, 06:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RoByZ wrote:
Eu mereu team vazut pe sv cand jucam . Inplus daca vrei fac vreo 10 screen sa arat ce am vb , tiam zis ca aveam lvl 3 si vreo 300 credite as fi facut 4 chiar acuma . Si dupaia ai zis sa tot tac si sa tac de parca nas avea drept sa vb cu tine si ai spus ca am facut feed , sa tac iar ca daca nu iau ban pt feed cand tiam zis ca abea am vreo 7 ore sau 6 de joc . Asta nu e tot , dupa ce am postat am intrat iarasi pe server ca aveam un prieten care vruia sa urce cai lipsea vreo 10 credite si lam asteptat in timp ce vorbeam cu tine . Mio zis ca iai dat si kick din cauza ca nul prindeai cu smokeru ca tot se misca da aia am zis eu poate teo fi scos de la lag sau asa ceva ca nu credeam cai dai kick oricum aia e alta tema . Dupaceia iai dat kick la 2 playeri care credeai ca fac feed cand ei 2 nici macar nu se cunosteau , doar ca ai vazut o secunda ca ala nul ataca ai zis astia fac feed . Apoi cand sau conectat iarasi or inceput sati zica ca ai gresit ca nu faceau feed si apoi leai dat gag . Eu am inceput sa te intreb daca pot sami pun levelul meu (adik 3) ca inca eram cu 1 obligat de tine si miai dat gag si mie ... Apoi mam enervat si am plecat de pe sv . Mam pus pe fb pentru ca daca ieseam de pe sv stiam cami dai ban pt ca as fi sarit gag , sau macar asa cred asa ca lam lasat afk si am vazut ca pana la urma mio dat sv kick . Acuma daca zici ca mint spunemi si fac acele vreo 10 screenuri la consola sa vada si ceilalti care cred si care nu cred ce zic .


Ia sa faci screen cu tot ce ti-am zis + zici ca aia 2 nu se cunosteau si nu au facut feed nu le mai lua apararea ca iti faci rau singur atat iti zic .Dati seama la vb ca vad ca stiti sa mintiti

http://i.imgur.com/9Rb1W.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RoByZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-08-2012 21:49)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 2
Location: Spain

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 11-07-2012, 11:17:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci daca nu gresesc acuma ma inplici si pe mn ? Adik si eu ii cunosteam sunt prieteni mei ? -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 11 July 2012 09:19



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems  


The time now is 30-04-2024, 07:06:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x