User
Pass
2FA
 
 

Anime - Boruto: Naruto Next Generations

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1638
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 24-02-2018, 10:25:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Boruto: Naruto Next Generations



___________________________________________


Informatii despre serie:


Genuri: Acþiune, Aventurã, Shounen


Teme: ninja, super puteri


Vârsta minimã: Toate vârstele


Episoade: 46 ( In Desfasurare )


Timpul episoadelor: 20+ minute


Nota: 7.15 [MyAnimeList]


Data lansãrii: 05 aprilie 2017


Descriere: Boruto îl are ca protagonist principal pe fiul lui Naruto. Acesta spune din start cã își dorește o poveste diferitã de cea a tatãlui sãu, astfel creând premisele unei noi aventuri pentru noua generație de copii ai satului Frunzei.


_________________________________________


AMV:




Parerea mea: Majoritatea fanilor "Naruto" , urasc continuarea povestii "Boruto" , de asta are aceea nota ( o nota exagerat de mica pentru un anime asa de bun ) , eu cred ca continuarea se va ridica la acelas nivel cu sezoanele trecute din Naruto , chiar daca personajele vechi nu isi mai fac asa mult aparitia , pentru mine este tot interesant , fiindca presimt pericole mai mari decat razboiul din trecut ( dupa cum s-a aratat si in episodul 1 ) ,iar Boruto/Sarada , vor ajunge mai puternici decat parintii lor. Singurul lucru care nu-mi place la anime este ca au exagerat cu tehnologia , s-a ajuns la televizoare/telefoane/jocuri video etc, dar pana la urma bataliile nu se vor schimba vor ramane la fel , eu nu am fost dezamagit de niciun episod pana acum . Nota mea pentru Boruto este 9/10.
Personajul meu favorit pana acum este : Sarada


Boruto: Naruto Next Generations subtitrat in romana ! --> Click


__________________________________________



DISCORD: Sabee#0428


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai89Sakalu

[Never back down]



Status: Offline
(since 30-09-2019 14:11)
Joined: 13 Jan 2018
Posts: 1211, Topics: 78
Location: Frastanz 6820

Reputation: 17737.2
Votes: 40

       
Post Posted: 26-04-2018, 17:38:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebe sa ma pun sa vad si seria asta - ... de cand sa terminat shippuden nu am mai vazut nici un episod -


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sabecky

[Just a simple gamer]



Status: Offline
(since 29-02-2020 06:20)
Joined: 30 Oct 2015
Posts: 5095, Topics: 235
Location: Romania

Reputation: 164.7
Votes: 130

Post Posted: 27-04-2018, 18:17:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mihai89Sakalu wrote:
Trebe sa ma pun sa vad si seria asta - ... de cand sa terminat shippuden nu am mai vazut nici un episod -


Sunt sanse sa nu-ti placa seria , avand in vedere ca Naruto si Sasuke , dar si celelalte personaje vechi nu mai apar asa mult in aceasta continuare , este bazata mai mult pe copii lor , de asta si-a primit mult hate seria Boruto , dar imi place , acum depinde gusturile fiecaruia



DISCORD: Sabee#0428


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai89Sakalu

[Never back down]



Status: Offline
(since 30-09-2019 14:11)
Joined: 13 Jan 2018
Posts: 1211, Topics: 78
Location: Frastanz 6820

Reputation: 17737.2
Votes: 40

       
Post Posted: 27-04-2018, 18:27:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta este clar ... sunt si unele momente in care mai apar si ei "Naruto" si "Sasuke" ... dar foarte putin ...


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-03-2024, 15:24:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x