User
Pass
2FA
 
 

Apel la bunul simt.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message2925
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 31-05-2011, 09:29:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am observat in ultima perioada ca unii dintre voi isi cam iau lumea in cap , aici ma refer la playeri ... vorbiti urat , jigniti , aveti un comportament total lipsit de educatie . Mai jos va dau cateva motive pentru care ar trebui sa incetati cu lucrurile astea si sa va comportati civilizat , pentru ca nu exista o zi in care sa nu vad unul care sa injure / sa aduca comentarii la deciziile unui admin :
1. Noi incercam sa va creem tot confortul ca voi sa va simtiti bine , iar voi ne luati peste picior , subestimande-ne munca.
2. Nu sunteti in masura sa comentati , sa intrebati de ce i-ai dat slay aluia , de ce i-ai dat kick/ban/gag , nu aveti NICI UN DREPT.
3. Cine va treziti ca sunteti de veniti pe server si spuneti ceva gen :
- "Vai adminul ala e degeaba , nu stiu ce cauti aici" ;
- "Ai grija cum vorbesti la adresa mea , ca eu nu iti permit" ;
- "Iar m-a luat javra aia de caine" ;
- "Du-te frate si lasa-ma cu teoriile tale" .
Sper sa va bagati mintile in cap , unii dupa server fiind doar niste copii , dar niste copii rasfatati , materialisti , care tot timpul au chef de cearta si se dau zmei , ceea ce se cred doar in spatele unei cutii cu geam.

Baietasi , schimbati-va atitudinea , nu este corect nici fata de noi , dar nici fata de voi , nu este deloc frumos ce faceti , nu stiu daca va dati seama sau constientizati la varsta voastra , dar va spun eu si multi altii care stiu cum stau treaba : Nu este frumos chiar deloc.

Si unii dintre voi , daca ati avut norocul sa picati pe un ip routabil , stiti ca ati gresit , luati ban , numai scoateti modemul din priza si veniti dupa 3 minute spunand chestii de genul :
-"Salut , ce faci ... e frumos pe server";
-"De ce mi-ai dat ban ?";
-"Pot sa stau sa joc ? Iarta-ma ca am gresit".

Aviz amatorilor.Las topicul asta deschis cateva zile ca sa va dati si voi cu parerea , playeri ori admini.
Multumesc pentru timpul acordat acestei reviziuni.
O zi buna.



Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
InLoveCs

[00 11 00]



Status: Offline
(since 24-12-2021 07:55)
Joined: 11 Jan 2011
Posts: 8224, Topics: 738
Location: zmx.freakz.ro

Reputation: 2926.8
Votes: 170

     
Post Posted: 31-05-2011, 09:35:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Evo sunt de acord cu tine dar...nu prea simtim bine..dar stii de ce?

-uneori bagati ce mape va convine voua pt :caine sirena climb etc.
-ne dati slay fara motiv intemeiat
-nu ne lasati sa ne spunem parerea fata de ce ati gresit
-si ultima sugestie uneori va bateti joc de noi,ne luati peste picior

Mi se pare cel mai bun admin Killik pentru ca ne respecta si noi il respectam "respectul vine de la sine sa stii evo nu daca ai tu admin sau lvl 12 si esti mare smecher"

atat am avut de spus

o zi buna

Sper ca sunt on cu topicul va rog sami spuneti daca am gresit cu ceva

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 31-05-2011, 09:48:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Vreau sa stiu cine , cand si cum a dat slay fara motiv , asa poti spune din minte ce s-a intamplat acum 2 3 4 5 luni / saptamani , si s-ar fi intamplat doar o singura data.
2.Nimeni nu baga ce harta vrea el , mereu daca ai observat se dau cate 2 3 harti la vot , eu mereu cand intru pe server si gasesc harti mici gen blocks , effect ati vazut si voi ca dau vote cu "schimbam" si bag ce va place voua cel mai mult : inferno/cross/heald2 etc.
3.Uita-te mai intai ce comportament au playerii fata de noi si dupa poti sa zici cine pe cine ia peste picior.
4.Zici ca e cel mai bun killik pentru ca ai admin pe serverul lui , daca ai observat aici nu prea a mai intrat , decat foarte rar , il respect si eu ii stiu firea , dar asta o zici doar pentru ce am enumerat de la inceputul punctului 4.


Altcineva , alte pareri / sugestii ?



Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 31-05-2011, 10:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la un timp nu-mi mai comenteaza nimeni sau sa ma mai injure, pentru ca stie ca le dau ban. De acuma cine mai injura un admin ar fii frumos un ban de 5 k.

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
M@r1n3l

[Assasin]



Status: Offline
(since 10-10-2019 19:55)
Joined: 27 Jan 2010
Posts: 4268, Topics: 48
Location: Pe aici , Pe acolo , Peste Tot.

Reputation: 519.4
Votes: 28

Post Posted: 31-05-2011, 11:37:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum spune si gaga sa le dam ban nu chiar de 5k dar de 2 3 da


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 31-05-2011, 11:43:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu gaga , aici ma refer la faptul ca daca un player vorbeste urat pe srv primeste gag, insa daca ii este facuta reclamatie pt limbaj primeste ban.Ar fii bine sa punem aceste lucruri astfel incat balanta sa fie egala.Si inca cv, ati vazut ce este scris de Evollution , abtineti-va de de a mai pune intrebari de genul "dc a luat gag/ban ? " , rolul vostru este de a va juca, de a va distra, iar rolul nostru este de a va crea confortul dorit stopand lucrurile care incalca regulamentul serverului, referitor la ce a zis Inlove , adminii nu sunt roboti ,suntem oameni si se mai intampla cate un caz izolat si rar sa mai fie o decizie mai drastica nu neaparat gresita , insa nu trebuie sa facem o tragedie din acest lucru , sper ca de acum incolo , odata cu acest post totul sa fie bine si sa nu va mai amestecati, nu mi-o luati in nume de rau ca nu vi-o zic cu rea intentie, doar ca un sfat prietenesc -...o zii buna tuturor

Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 31-05-2011, 16:06:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun EVO asa te vreau,te am invatat bine,ai mare dreptate cu ce ai zis mai sus,Te respect cu toate ca esti mai mic ca mine - si cu jignirile la adresa adminilor e prea bn 5000 de minute ban,oricum eu numai asa dau,asa ca aveti grija cum va comportati dragii mei,Respect EVO.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*cata*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-07-2011 14:33)
Joined: 02 May 2011
Posts: 140, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: -76.4
Votes: 12

Post Posted: 31-05-2011, 16:23:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si eu sunt de acord cu ban 4-5 k
dar uni admini se cred mai presus de toti "pt ca are admin" eu stiam ca playerii si adminii sunt egali


eu sunt Vassssssooooooleeeeeeee -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ranga

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-09-2017 08:12)
Joined: 16 Sep 2010
Posts: 418, Topics: 61
Location: tg-jiu

Reputation: 267.4
Votes: 30

 
Post Posted: 31-05-2011, 17:28:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

InLoveCs wrote:
Evo sunt de acord cu tine dar...nu prea simtim bine..dar stii de ce?

-uneori bagati ce mape va convine voua pt :caine sirena climb etc.
-ne dati slay fara motiv intemeiat
-nu ne lasati sa ne spunem parerea fata de ce ati gresit
-si ultima sugestie uneori va bateti joc de noi,ne luati peste picior

Mi se pare cel mai bun admin Killik pentru ca ne respecta si noi il respectam "respectul vine de la sine sa stii evo nu daca ai tu admin sau lvl 12 si esti mare smecher"

atat am avut de spus

o zi buna

Sper ca sunt on cu topicul va rog sami spuneti daca am gresit cu ceva


Ai dreptate, am primit si eu multe slay-uri fara motiv...

Mai sunt admini cu gura mare si increzuti si bla bla bla, nu dau nume ca se supara gaga -


[ Copyright Waynee ]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 31-05-2011, 17:48:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*cata* wrote:
si eu sunt de acord cu ban 4-5 k
dar uni admini se cred mai presus de toti "pt ca are admin" eu stiam ca playerii si adminii sunt egali
Si acum daca suntem egali hai sa ne bagam uni in alti toate alea,sa ne injure un JUMA de bluletin,cine ar mai face lege pe server,daca nu ar fi admini?Playeri care se injura non stop,Noi trebuie sa va induram voua toate prostiile,ati gresit platiti cu varf si indesat,asta e viata .Invatati sa va stapaniti nervi daca vreti sa jucati aici fara a fi deranjati de Banurile pe care le cereti singuri cu comportamentul vostru indecent.Suntem buni cu voi ,va explicam cum sta treaba ,dar trebuie sa fim respectati si noi,nu calcati in picioare,Eu am o vorba:Prea multa prietenie ''player'' ''admin'' duce la cearta etc.mai bn putina prietenie si merge totul ca ''UNS''.hai pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stalion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2012 11:19)
Joined: 31 Mar 2011
Posts: 108, Topics: 19
Location: pe langa dunare :))

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 31-05-2011, 18:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

evo sa integ ca ai facut topicu cerand respect, respect primesti daca oferi respect, ce respect sa iti ofer tie daca u ma faci "Jeg" ? asta e respectu care il oferiti asta primesti.


GAME ON
____________________________________



Last edited by stalion on 01-06-2011, 07:54:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 31-05-2011, 22:38:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca nu toti vorbim asa stalion. Reclama doar pesoana care injura, nu ma baga si pe mine si pe alti colegi.

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 01-06-2011, 09:04:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Stalion , am zis la nervi , dupa ai vazut ca mi-am cerut scuze cu psay .



Tc , sper ca acelora ce au citit sa le fi tresarit o mica luminita.



Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AdItZzA'', 01 June 2011 08:21



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  


The time now is 26-04-2024, 17:50:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x