User
Pass
2FA
 
 

Aplicatie Helper Gta.Freakaz

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message520
DragosBMX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 10:39)
Joined: 17 Sep 2017
Posts: 29, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 5

Post Posted: 07-10-2017, 15:29:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Nickname pe server: KrWelS.

*Numarul de ore jucate: 16

*Varsta: Minunata varsta de 17 ani.

*De ce ai ales sa joci pe acest server? In primul rand este un server cu un gm foarte interesant. In al doilea rand este plin de oameni buni si prietenosi si un staf foarte capabil.

*Cate ore ai de gand sa-ti dedici pe zi? Am facut 10 ore in doua zile. Cam 5 ore pe zi.

*Ce alte jocuri mai joci? Counter Strike Global Offensive

*De ce te consideri potrivit pentru aceasta functie? Deoarece am experienta de pe alte servere, si imi place sa ajut playerii.

*Care consideri ca sunt lucrurile ce te diferentiaza de ceilalti aplicanti? Fiecare persoana are un character diferit intr-un sens bun sau unul rau. Dar eu consider ca am un caracter mai diferit.
*Cateva cuvinte despre tine: In primul rand vreau sa ma prezint. Salut! Numele meu este Daniel, Am 17 ani si locuiesc in orasul Caracal, judetul Olt. Imi place foarte mult sa imi dedic timpul liber acestui joc si sa ies pe afara cu prietenii mei. Cateva lucruri despre scoala : Materia mea preferata este matematica dar nici celelalte nu sunt asa de rele. Si cam aceasta a fost o scurta descriere a mea.

*Ai fost vreodata sanctionat? Nu, nu am fost.




1. Cum setez e-mailul la cont?
E-mailul il poti seta pe panel, accesand profilul tau.Cand vom avea Panel

2. Cum aplic la politie?
Pentru a aplica intr-un departament ai nevoie de o cerere pe pe forum , apoi sa astepti un raspuns al liderului factiunii dorite.
3. Ce fac la jobul trucker? La Jobul trucker din lista noastra de joburi trebuie sa te plimbi cu un tir in fiecare checkpoint dat de server,Odatã ce ai terminat suma esti platit automat.

4. Cum iau licenta de arme?
Pentru a lua licenta de arme conecteaza un instructor sau un administrator.

5. Cum ma fac gunoier?
Pentru a lua acest job, tastati /jobs, alegeti job-ul dorit, apoi mergeti la checkpoint-ul de pe mapa. Ajunsi acolo intrati in checkpoint si tastati /getjob.

6. Cum schimb skin-ul?
Pentru a schimba skin-ul trebuie sa tastati [/gps], alegi orasul - clothes si sa mergi la checkpoint-ul rosu de pe mapa.

7. Am 3/3 RP, ce fac acum?
Pentru a avansta in level, avand numarul de Respect Points necesare, poti tasta comanda /buylevel si o sa avansezi in level.

8. Am fost inselat. Ce fac?
Daca ai dovezi necesare, ii poti face o reclamatie pe forum, el va primii o sanctiune si tu iti vei primii averea inapoi.

9. Cum fac cu mana?
Foloseste comanda [/wave]

10. Cum obtin hidden?
Pentru a obtine un trebuie sa ai noroc-ul la /getgift sau poti sa til cumperi din [/shop].

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ice_samp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-06-2020 23:15)
Joined: 24 Mar 2015
Posts: 219, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 91.6
Votes: 8

   
Post Posted: 07-10-2017, 15:30:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reply aici https://forum.wow-freakz.com/DESCHISE-Aplicatii-HELPER-t491099-30.html nu topic nou
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ice_samp, 07 October 2017 13:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 09-05-2024, 07:26:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x