User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Leader Paramedics Departament

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2035
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:53:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea Paramedics Departament sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Meep[SKZ]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-12-2017 14:39)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 06-10-2017, 20:27:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: SebiRo
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 luni
Ore jucate: 7
Nick-uri anterioare: Meep277
Factiuni precedente: grovee
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 10 0re
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/gvAKl

Update @ 06-10-2017, 21:27:53

Nick: SebiRo
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 luni
Ore jucate: 7
Nick-uri anterioare: Meep277
Factiuni precedente: grovee
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 10 0re
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/gvAKl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KingofLionS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 18:40)
Joined: 20 Sep 2017
Posts: 47, Topics: 13
Location: Tunisia

Reputation: 4.6

Post Posted: 07-10-2017, 19:04:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: KingofLions
Varsta: 17 ani
De cat timp joci samp: Joc SA:MP de cam 4 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: adica de 2 saptamani.
Level: Detin nivelul 7.
Ore jucate: 19.
Nick-uri anterioare: Nu am avut alt nick name pe acest server.
Factiuni precedente: leader news reporters.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): Wipe.
Intervalul orar in care joci samp: 14:00-00:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc foued si am 17 ani. Locuiesc in tunisia, o tara frumoasa cu foarte multe locuri de vizitat dar cu multi emigranti. Sunt o persoana foarte creativa, amuzanta, increzatoare, sincera, puternica, ambitioasa si plina de energie. Sunt mereu in cautare de noi aventuri si provocari bucurandu-ma de fiecare clipa. Imi petrec foarte mult timp in fata calculatorului deoarece sunt un gamer " inrait ", dar cu toate astea imi organizez timpul asa de bine incat pot desfasura orice activitate pe care imi propun. In timpul liber prefer sa ies cu prietenii la un suc sau sa-mi exersez creativitatea. Tot timpul am fost si sunt o persoana foarte deschisa si sar mereu in ajutorul celor care au nevoie, peste tot pe unde merg las loc de "Buna ziua", in acest fel reusesc sa obtin respectul celor din jur. Sunt de parere ca respectul este pe primul loc in orice fel de comunitate, ca este cerc de prieteni, scoala, amici, pana si in mediul virtual asa cum este pe SA:MP trebuie sa respectam comunitatea pentru o mai buna intelegere. Imi place munca in echipa, dar ma descurc si individual atunci cand e nevoie. Sunt genul de persoana careia ii place linistea si armonia, in niciun caz cearta. Am capabilitatea de a lucra in echipa, stiu sa apreciez o gluma buna. Recunosc ce este bun la o persoana. Imi plac lucrurile simple, dar cu un impact emotional. Intotdeauna am incercat sa fiu remarcat, prin munca pe care am depus-o pentru a ajunge unde mi-am propus si prin faptul ca am un spirit competitiv foarte dezvolatat. Am un limbaj adecvat varstei mele si stiu cum sa ma port cu persoanele din jurul meu. Imi plac foarte mult oamenii calmi, cu simtul umorului, care nu se dau batuti niciodata, muncesc foarte mult, intodeauna care au un loc de buna ziua dupa ei si cei 7 ani de acasa. Sunt un baiat foarte serios, care te poti baza oricand, de incredere, imi ajut prietenii in situatii grele, un tip foarte sociabil, imi place sa imi fac prietenii noi si ma adaptez usor in comunitate. Parerea mea e ca gandirea este cea mai importanta calitate pentru ca de la ea pleaca toate celelalte. Imi plac lucrurile noi si le tratez cu cea mai mare seriozitate. Imi place sa glumesc si sa fiu corect fiindca tot timpul corectitudinea inseamna succes. Cred ca am din toate calitatile cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna sa ai discernamant si sa nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca. Nu sunt genul de om care se injura cu toata lumea, se poarta urat cu ceilalti si nu respecta pe nimeni. Sunt un tip care face totul cu cap pentru a fi toata lumea multumita si sunt sigur intotdeauna pe ceea ce fac.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc sa detin functia de lider deoarece vreau sa fac o factiune activa si foarte experimentata. Mai doresc functia de lider deoarece consider ca sunt destul de activ, am o experienta destul de mare si consider ca m-as descurca ca lider. Am mai fost lider dar am renuntat deoarece erau prea multi cheateri, stiu ca mi s-a acordat o data sansa dar as mai dori inca o sansa. Multumesc.
Poza cu /stats : https://imgur.com/db20xJF

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DanielStefan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 16:23)
Joined: 23 Sep 2017
Posts: 19, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 3.6

Post Posted: 07-10-2017, 19:47:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: AKA47
Varsta: 15 ani.
De cat timp joci samp: 3 ani de zile
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 3 saptamani.
Level: 4
Ore jucate: 1
Nick-uri anterioare: DamnDaniel, DanielStefan
Factiuni precedente: Pe conturile alea am fost odata in NG si odata News Reporters.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) -
Intervalul orar in care joci samp: Ma gasiti de luni-vineri de la 8 pana la 12 cand plec la liceu si in weekend 24/7
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Daniel si am varsta de 15 ani.
Sunt o fire amabila, ambitioasa, darnica, draguta, muncitoare, talentata si foarte serioasa cand vine vorba de ceva care chiar e important.
Urasc persoanele care se dau pe langa tine si iti zic ca sunteti ca fratii si cand ai mai mare nevoie de ei te injunghie pe la spate si revin inapoi dupa ce ti-ai terminat problema avuta.
Timpul liber il petrec pe SAMP sau cu prietenii pe afara.
Inafara de SAMP mai joc si CS 1.6, H1Z1, Need For Speed Most Wanted.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc lider la paramedic pentru ca am experienta in acest departament de pe rivale stiu cu ce se mananca aceastafactiune., stiu regulamentul, nu injur ca toti ciutanii de 9 ani.
Doresc lider la paramedic pentru ca e o factiune importanta pentru acest server,
O sa fac un departament de temut.
Poza cu /stats:https://imgur.com/a/o6XPx

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
J_Cram

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 19:03)
Joined: 07 Oct 2017
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.1

Post Posted: 07-10-2017, 19:49:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

]Nick: J_Cram
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3-4 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: de 3-4 zile
Ore jucate: 2
Nick-uri anterioare: nu
Factiuni precedente: nu
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 30-40 ore
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea

Update @ 06-10-2017, 21:27:53

Nick: J_Cram
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3-4 an
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 3-4 zile
Ore jucate: 2
Nick-uri anterioare: nuu
Factiuni precedente: nu
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 10 0re
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
F0r3sT22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 18:37)
Joined: 07 Oct 2017
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2.3

Post Posted: 07-10-2017, 20:20:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:F0r3sT
Varsta: 15
De cat timp joci samp:6 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 zile
Level:4
Ore jucate: 6
Nick-uri anterioare:nu am avut
Factiuni precedente: los vagos rank 6,demisie
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp: Joc in week-end 8 ore pe zi si in timpu scolii joc 5 ore.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:Mă numesc Mario , am 15 ani și sunt din Iași. Sunt o persoană sociabilă , prietenoasă, serioasă , interactiv în relația cu colegii mei, mă integrez ușor în societate, nu sunt o fire lăudăroasă, îmi place să socializez cu tot felul de persoane. De asemenea, în unele momente sunt timid, țin la glumă, nu sunt supăracios. Pe de altă parte când sunt într-o facțiune mereu sunt serios când e nevoie dar și glumeț
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):Doresc sa fiu lider pentru ca imi place sa colaborez cu membrii acestei factiuni si stiu cu ce se ocupa.
Poza cu /stats:Nick: https://imgur.com/a/7HzXP

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-05-2024, 02:42:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x