User
Pass
2FA
 
 

Aplicatii Los Santos Police Departament

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4269
S3K

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2018 17:56)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 56, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 39.9
Votes: 2

Post Posted: 06-10-2017, 18:55:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cei care doresc sa aplice pentru functia de lider la factiunea Los Santos Police Departament sunt obligati sa lase un REPLY in acest topic dupa modelul de mai jos:

Quote:
Nick:
Varsta:
De cat timp joci samp:
De cat timp joci samp pe serverul nostru:
Level:
Ore jucate:
Nick-uri anterioare:
Factiuni precedente:
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul)
Intervalul orar in care joci samp:
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte:
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Meep[SKZ]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-12-2017 14:39)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 06-10-2017, 19:11:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: SebiRo
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 luni
Ore jucate: 7
Nick-uri anterioare: Meep277
Factiuni precedente: grovee
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 10 0re
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/gvAKl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Th3V1p3r

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-12-2017 21:59)
Joined: 18 Sep 2017
Posts: 16, Topics: 6
Location: Austria

Reputation: 4.6

   
Post Posted: 06-10-2017, 19:19:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Th3V1p3r.Legenda
Varsta: 16 ani
De cat timp joci samp: Joc SA:MP de cam 3 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Joc pe server de pe 18 septembrie, adica de 3 saptamani.
Level: Detin nivelul 15.
Ore jucate: 105
Nick-uri anterioare: Nu am avut alt nick name pe acest server.
Factiuni precedente: LSPD
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): Wipe.
Intervalul orar in care joci samp: 14:00-00:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Cosmin si am 16 ani. Locuiesc in Austria, o tara frumoasa cu foarte multe locuri de vizitat dar cu multi emigranti. Sunt o persoana foarte creativa, amuzanta, increzatoare, sincera, puternica, ambitioasa si plina de energie. Sunt mereu in cautare de noi aventuri si provocari bucurandu-ma de fiecare clipa. Imi petrec foarte mult timp in fata calculatorului deoarece sunt un gamer " inrait ", dar cu toate astea imi organizez timpul asa de bine incat pot desfasura orice activitate pe care imi propun. In timpul liber prefer sa ies cu prietenii la un suc sau sa-mi exersez creativitatea. Tot timpul am fost si sunt o persoana foarte deschisa si sar mereu in ajutorul celor care au nevoie, peste tot pe unde merg las loc de "Buna ziua", in acest fel reusesc sa obtin respectul celor din jur. Sunt de parere ca respectul este pe primul loc in orice fel de comunitate, ca este cerc de prieteni, scoala, amici, pana si in mediul virtual asa cum este pe SA:MP trebuie sa respectam comunitatea pentru o mai buna intelegere. Imi place munca in echipa, dar ma descurc si individual atunci cand e nevoie. Sunt genul de persoana careia ii place linistea si armonia, in niciun caz cearta. Am capabilitatea de a lucra in echipa, stiu sa apreciez o gluma buna. Recunosc ce este bun la o persoana. Imi plac lucrurile simple, dar cu un impact emotional. Intotdeauna am incercat sa fiu remarcat, prin munca pe care am depus-o pentru a ajunge unde mi-am propus si prin faptul ca am un spirit competitiv foarte dezvolatat. Am un limbaj adecvat varstei mele si stiu cum sa ma port cu persoanele din jurul meu. Imi plac foarte mult oamenii calmi, cu simtul umorului, care nu se dau batuti niciodata, muncesc foarte mult, intodeauna care au un loc de buna ziua dupa ei si cei 7 ani de acasa. Sunt un baiat foarte serios, care te poti baza oricand, de incredere, imi ajut prietenii in situatii grele, un tip foarte sociabil, imi place sa imi fac prietenii noi si ma adaptez usor in comunitate. Parerea mea e ca gandirea este cea mai importanta calitate pentru ca de la ea pleaca toate celelalte. Imi plac lucrurile noi si le tratez cu cea mai mare seriozitate. Imi place sa glumesc si sa fiu corect fiindca tot timpul corectitudinea inseamna succes. Cred ca am din toate calitatile cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna sa ai discernamant si sa nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca. Nu sunt genul de om care se injura cu toata lumea, se poarta urat cu ceilalti si nu respecta pe nimeni. Sunt un tip care face totul cu cap pentru a fi toata lumea multumita si sunt sigur intotdeauna pe ceea ce fac.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc sa detin functia de lider deoarece vreau sa fac o factiune activa si foarte experimentata. Mai doresc functia de lider deoarece consider ca sunt destul de activ, am o experienta destul de mare si consider ca m-as descurca ca lider. Am mai fost lider dar am renuntat deoarece erau prea multi cheateri, stiu ca mi s-a acordat o data sansa dar as mai dori inca o sansa. Multumesc.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/R2FdY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Meep[SKZ]

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-12-2017 14:39)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 9, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 06-10-2017, 20:25:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: SebiRo
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 luni
Ore jucate: 7
Nick-uri anterioare: Meep277
Factiuni precedente: grovee
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 10 0re
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/gvAKl

Update @ 06-10-2017, 21:25:31

Nick: SebiRo
Varsta: 13
De cat timp joci samp:3 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 luni
Ore jucate: 7
Nick-uri anterioare: Meep277
Factiuni precedente: grovee
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) wipe
Intervalul orar in care joci samp: 10 0re
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Serios , Pozitiv , Intelegator , Cuminte , Ascultator.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Pt ca imi place factiunea
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/gvAKl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
St.iRoN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2017 11:52)
Joined: 05 Oct 2017
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 2.2

Post Posted: 06-10-2017, 21:04:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: Pe server am nikname iRoN.
Varsta: Am 15 ani.
De cat timp joci samp: Joc samp din 2014.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: De o zi.
Level: Am level 5.
Ore jucate: Am 10 ore jucate in acest moment dar voi mai face cel putin 20 pana maine.
Nick-uri anterioare: Nu am avut.
Factiuni precedente: Am facut parte din GroveStreet o perioada.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) Deoarece mafiile nu sunt de mine.
Intervalul orar in care joci samp: Joc mai toata ziua, nu am un interval anume in care joc samp.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Răzvan sunt din Vaslui am 15 ani și iubesc fotbalul, tenisul de masa și dansurile populare. Sunt la echipa de juniori a clubului de fotbal și fac parte din ansamblul de dansuri populare Trandafir de la Moldova. Sunt o fire ambițioasă care are multi prieteni dar pe cei adevărați ii pot număra pe degetele de la o mana.Respect părinții și persoanele care ma respecta. Cam atât despre mine în câteva cuvinte.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Asi dori aceasta functie de lider pentru a organiza factiunea dupa bunul meu plac si sa imi aleg membrii foarte bine pentru a evita conflictele intre membrii mei un alt factor care mar determina sa aleg lider la aceasta factiune este acelea ca sunt foarte experimentat cand vine vorba de PD.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/YUePi .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ColdAsIce.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2017 09:52)
Joined: 27 Sep 2017
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 7.3

Post Posted: 07-10-2017, 16:53:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: ColdAsIce
Varsta: Am varsta de 17 ani.
De cat timp joci samp: Joc SA:MP de aproximativ 3-4 ani.
De cat timp joci samp pe serverul nostru: Joc pe acest server de aproximativ 10-11 zile.
Level: Detin level 9.
Ore jucate: Am 50 de ore jucate.
Nick-uri anterioare: Nu am alte nick-uri anterioare.
Factiuni precedente: Hitman Agency.
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul): Wipe.
Intervalul orar in care joci samp: Joc SA:MP in cursul saptamanii intre 9:30-12:00 si 8:00-23:00 iar in weekend joc pana la 12 ore pe zi.
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Salut ma numesc Lucian, am varsta de 17 ani si sunt din judetul Prahova. Sunt un băiat glumeț, o fire calma, am simtul umorului pana intr-un anumit punct , am cei 7 ani de acasa si imi place sa respect persoanele din jurul meu chiar daca acest lucru nu e reciproc. Hobby-urile mele preferate sunt fotbalul si jucatul pe calculator. Imi place sa ies cu prietenii pe afara cu bicicleta. Mă consider un băiat inteligent, ştiu să ies din încurcături şi să trec cu bine peste probleme/obstacole.Sunt optimist si increzator in ceea ce realizez. Respecta si vei fi respectat. Imi place sa-mi fac prieteni noi peste tot unde merg, fiind o persoana deschisa si sociabila. Sunt un baiat calm si foarte harnic. Urasc conflictele si certurile, incerc mereu sa le evit. Imi ajut prietenii la nevoie, oricand au nevoie de mine, sau eu de ei. Nu astept ceva in schimb de la ei pe moment. Vreau doar sa imi ramana prieteni. Imi place foarte mult si munca in echipa, dar doar atunci cand e nevoie de ea. Imi place sa fac unele lucruri pe cont propriu. Incerc sa fac acel lucru cat pot eu de bine, si nu il las niciodata neterminat.

Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Imi doresc foarte mult sa iau lider deoarece imi place sa imi administrez propria factiune de la 0 sa zic asa. Imi place cu ce se ocupa aceasta factiune si vreau sa tin aceasta functie cat mai multe zile. Probabil altii au mai multe ore jucate dar nu sunt genul de baiat care joaca ore insir pentru a obtine o functie, joc de distractie in timpul liber pe care il am. Aceasta factiune este un importanta pe server.
Poza cu /stats:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DragosBMX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-10-2017 10:39)
Joined: 17 Sep 2017
Posts: 29, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 5

Post Posted: 07-10-2017, 17:31:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: WarN4K
Varsta: 17
De cat timp joci samp: 9ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 4saptamani
Level: 7
Ore jucate: 15
Nick-uri anterioare: Ryder,GabEMafi
Factiuni precedente: News Reportrs
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) : Lider Ballas Teste
Intervalul orar in care joci samp: 13:30 - 00:00 [Luni-Vineri] Sambata-Duminica 6:00 dimineata pana la 00:00
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Ma numesc Daniel,locuiesc in Cluj-Napoca de origine sunt din Zalau judetul Salaj dar studiez in Cluj si prin urmare si locuiesc in Cluj.Sunt un baiat inalt,blond cu ochi albastri caruia ii place sa joace fotbal foarte mult si sa se distreze cu fetele prin oras in zilele de weekend.In timpul saptamani invat la un liceu cu profil tehnic pe clasa a 11-a pana la ora 12:30 de unde plec direct la antrenament,ajungand acasa pe la ora 13:30 intru pe samp si ma joc pana seara dupa ora 00.In unele zile imi iau liber de la gaming si de la antrenament si plec sa lucrez cu bunicul la un service auto in apropriere de Zalau,acolo eu fiind un mecani ucenic,nu ma pot numi mecanic pe deplin deoarece inca invat de la oameni cu experienta.In weekenduri tot timpul ies cu prietena si cu prietenele ei prin cluburi si terase de noapte.Pe viitor imi propun sa termin liceu si sa merg din aceasta tara undeva in America de Nord si sa lucrez in domeniul IT sau ca electrician la orice service auto.Mai multe va las pe voi sa va dati seama.
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte): Doresc funcita de lider sa ajut server-ul cu ajutorul meu de lider sa pot ajuta in domeniul meu de lider sa fac factiunea aceasta sa fie una unica.
Poza cu /stats: https://imgur.com/a/Qh1jA


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheBeastHunter69

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2017 14:44)
Joined: 12 Oct 2017
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1

Post Posted: 12-10-2017, 16:44:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: TheBeastHunter69
Varsta: 18 ani
De cat timp joci samp: aproape 2 ani
De cat timp joci samp pe serverul nostru: 2 sau 3 saptamani
Level: 6
Ore jucate: 10
Nick-uri anterioare: nu am alt nick
Factiuni precedente: nu am mai fost pe acest server
Motivul parasirii factiunii precedente(daca e cazul) nu am fost .
Intervalul orar in care joci samp: 14:30-16:30 si seara 20:30-23:25 depinde
Descrierea ta ca persoana in minim 50 de cuvinte: Sunt o persoana de treaba , silitoare , ambitioasa si foate calma . imi place sa ma inteleg bine cu toate persoanele si sa am cu cine purta o discutie .
Motivul pentru care vrei lider(minim 50 de cunvinte):nu vreau lider , vreau doar sa fac parte din aceasta factiune .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 14:58:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x