User
Pass
2FA
 
 

[Aprobat] Cerere Admin CM7

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message213
CM7

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2017 15:32)
Joined: 07 Apr 2015
Posts: 16, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 13.7
Votes: 2

Post Posted: 27-06-2015, 14:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname - CM7
Varsta - 16 ani
Ore pe server - 24 ore
Motivul cererii - Motivul este unul cat se poate de serios si sincer!Nu are rost sa va iau cu texte ca e frumos servarul si nu stiu ce! In primul rand va spun ca imi place sa fac parte din echipa Sid.Freakz.Ro ,am studiat bine piata ,adica in sensul in care unii dintre voi ma stiti ca sunt vechi pe serv si nu ma arunc imediat cu cereri de admin.De ce spun ca am studiat piata,in sensul ca am vazut admini capabili,seriosi,nu sa streseze playerii sau sa schimbe hartile fara vot!M-am gandit ca a venit momentul,asta daca ma doriti in echipa sa intru si eu si sa imi fac asadar o reputatie de care nu veti fi dezamagiti! In al doilea rand doresc admin pentru faptul ca sunt momente in care ma aflu pe serv si trebuie sa ies,sau sa suport codatii sau reclamele excesive! Atat am avut sa va spun! Va multumesc!
Accepti regulamentul serverului sid.freakz.ro? - DA

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Isoscel

[Dm.Freakz.Ro]



Status: Offline
(since 21-02-2024 19:10)
Joined: 10 Apr 2013
Posts: 1459, Topics: 48
Location: Baia Mare

Reputation: 984.4
Votes: 67

       
Post Posted: 27-06-2015, 14:18:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astept PM cu nick si pass.

Traieste clipa! ID: freakzdoc Casuta: DOC/Isoscel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Isoscel, 27 June 2015 12:18



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-06-2024, 22:11:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x