User
Pass
2FA
 
 

[Aprobat] [Reclamaþie] VraX HD

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message297
tDv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2015 15:00)
Joined: 13 Apr 2015
Posts: 191, Topics: 23
Location: Bacãu

Reputation: 44.4
Votes: 2

       
Post Posted: 24-07-2015, 19:21:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick Reclamant: Apple
Nick Reclamat: VraX HD
Tip: Comportament imatur, comenzi pe alþi admini, frustrare ºi abuz de admin (vroia sã-i dea gag unui jucãtor degeaba).
Data: 24 Iulie 2015, în jurul orelor 19:40 - 20:10 PM
Descriere: La un moment dat l-am omorât ºi s-a ofticat spunând cã-ºi bagã picioarele ºi nu mai joacã, în urmãtoarele 5 secunde mi-a dat slay, dupã aceea a spus cã vrea sã se retragã ºi cã se lasã de server. Am reuºit sã-l calmez, nevrând sã baneze serverul sau sã-mi dea slay încontinuare i-am spus niºte lucruri care sã-l cameze dupã aceea a zis cã se sinucide (în glumã), am râs la gluma lui ca sã nu se întâmple nimic, dupã a spus cã vrea sã-i dea gag unui jucãtor (marduk) deoarece îl enerva, i-am spus cã nu are voie ºi dupã accea într-un final mi-a spus sã nu zic la nimeni cã a fãcut ceea ce a fãcut, am fost de acord (pentru a preveni orice fel de abuz asupra jucãtorilor / asupra mea).
Dovada:

Aici este dupã ce l-am omorât ºi a spus cã-ºi bagã picioarele ºi nu mai joacã:



Aici îmi dã slay:



Aici spune cã vrea retragere ºi cã se lasã de server:



Aici vroia sã-i dea gag lui marduk pentru cã-l enerva:



Aici mi-a spus sã nu zic la nimeni ce a fãcut:




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
depresie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 25-07-2015 09:40)
Joined: 02 Dec 2013
Posts: 183, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 68.4
Votes: 2

Post Posted: 24-07-2015, 19:23:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Remove
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by depresie, 24 July 2015 17:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 06:45:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password