User
Pass
2FA
 
 

[Aprobata] Cerere unban ZuM-zUm/Reclamatie kolick
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1827
ZuM-zUm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2014 15:04)
Joined: 03 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 13-03-2014, 12:58:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: ZuM-zUm
Data si ora: 12:53 - 13.03.2014
Harta: de_inferno
Admini online: kolick, mdaBAROS, Lotru
Adminul: kolick
Motivul: vorbea pe server unul dintre playeri cu marele admin "kolick" ca nu si-a luat bac`ul la mate... Iar eu, legat de faza de ieri unde el imi zicea mie "copilule", i-am zis "deci 19 ani ai ma kolick, si esti fara bac, si tu-ti permiti sa vorbesti cum vorbesti?". Nu stiu, am injurat, am jignit, nu stiu care e faza, dar din nou am primit ban de la el. Va rog macar de data asta sa-i dati -1, ca pt faza de ieri nu s-a luat nici o masura (pentru cei care nu stiu, ieri am primit ban pentru ca am scris pe u@ "VA ROG, UN ADMIN CAPABIL SA IL VERIFICE PE LUC1AN PT CA ARE NO RECOIL/NO SPREAD"). Merci mult! -

Dovada:
*DEAD* kolick < xo. : nu merita cratime

** War3 ** Alatura-te grupului nostru de pe Facebook!
http://www.facebook.com/groups/war3.freakz.ro
Antonio died
*DEAD* mdaBAROS : pai oare de ce nu ai luat bacu

Type 'amx_help' in the console to see available commands
Time Left: 33:44 min. Next Map: de_scud_2k1
ADMIN Lotru: slay Antonio
*DEAD* kolick < xo. : la mate

freetz killed Popakiller with usp
*DEAD* kolick < xo. : n-are treaba

Corupt! killed freetz with knife
*DEAD* kolick < xo. : -

*DEAD* mdaBAROS : -

*DEAD* ZuM-zUm : deci 19 ani ai ma kolick -))

** War3 ** Scrieti /iharti pe chat pentru a vedea lista cu hartile de pe server
*DEAD* kolick < xo. : sunt minor

************************************************
Informatii despre ban
Nume: ZuM-zUm
IP: 77.81.153.224
Motiv: Nespecificat
Durata banului: 1440 minute.
Admin: kolick < xo.
Ora si data: 13:08:59, 13 March 2014
Harta: de_inferno

IP: 77.81.153.224



Last edited by ZuM-zUm on 13-03-2014, 13:02:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mdaBAROS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2017 17:27)
Joined: 02 Sep 2013
Posts: 375, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 22.8
Votes: 12

   
Post Posted: 13-03-2014, 13:02:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de ce nu pui toata consola?

Cauti scandal pe server si tot ce faci e sa vorbesti prost.

Quote:
(Jucator) ZuM-zUm: de-abia ti-ai luat si tu admin saracule
(Jucator) ZuM-zUm: - si deja esti si tare-n gura
ADMIN Lotru: slay Antonio
*** Lotru killed ZuM-zUm with a headshot from m4a1 ***
(Jucator) ZuM-zUm: las ca-l pierzi pe treaba asta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZuM-zUm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2014 15:04)
Joined: 03 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 13-03-2014, 13:05:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce consola sa pun? Pune tu, ca mie atat mi s-a salvat, am luat ban`ul!!! Am mintit? Am scris altceva in afara de "Deci 19 ani ai ma kolick, si n-ai nici bac, si-ti permiti sa vb cum vb?"

Posturi unite automat, 13-03-2014, 13:05:35

Aaa, aia e faza cu tine, de dinainte, stai ca o pun!!!



*DEAD* ZuM-zUm : sas mori tu

*** mdaBAROS killed super_cioby with a headshot from m4a1 ***
*** mdaBAROS killed Antonio with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* ZuM-zUm : -

*DEAD* ZuM-zUm : pfaiaiai

*DEAD* Lotru : iar fragul vesnic

*DEAD* Sven : baros u esti?

padrino : oooooo traiasca lotru -)
*DEAD* Sven : looooool

war3.freakz.ro | http://www.Freakz.ro powered by Shocker, ion.mzk, El3Na, Freakz * ese, eM
*DEAD* Lotru : la fel

ADMIN mdaBAROS: gag ZuM-zUm (59 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*** You Are Gagged
super_cioby killed Lotru with ak47
** War3 ** Asculta Radio War3 in direct, scrie /radiowar3 in chat!
padrino : -)

padrino killed super_cioby with m4a1
*** You Are Gagged
BlachNyght killed ZuM-zUm with m4a1
(Jucator) ZuM-zUm: cat mi-ai dat ma gag?
BlachNyght killed Sven with m4a1
Antonio killed mdaBAROS with sg552
mdaBAROS : toata viata


goku connected
(Jucator) ZuM-zUm: ok, vb pe forum
goku is joining the Terrorist force
mdaBAROS : k

Asta pentru ca am scris "sa mori tu" dupa ce am luat o grenada si am murit dintr-o faza penala... Tin sa va anunt ca asta a fost cu o jumatate de ora inainte sa iau ban de la kolick, iar ce a postat mdaBAROS din consola, e dupa ce l-am rugat dupa 10 minute sa-mi scoata gag`u si mi-a raspuns sec "ok" si nu l-a scos!!



Last edited by ZuM-zUm on 13-03-2014, 13:08:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 13-03-2014, 13:05:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
*DEAD* kolick < xo. :  duten

ZuM-zUm connected
ZuM-zUm is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* kolick < xo. :  el nu ia flash ma

Lotru is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* ZuM-zUm :  /hp

*DEAD* ZuM-zUm :  8 ma

Antonio died
*DEAD* mdaBAROS :  du-te-n

*DEAD* kolick < xo. :  nu merita cratime

** War3 ** Alatura-te grupului nostru de pe Facebook! http://www.facebook.com/groups/war3.freakz.ro
*DEAD* mdaBAROS :  pai oare de ce nu ai luat bacu

ADMIN Lotru: slay Atonio
*DEAD* kolick < xo. :  la mate

freetz killed Popakiller with usp
*DEAD* kolick < xo. :  n-are treaba

*DEAD* kolick < xo. :  :))

Corupt! killed freetz with knife
*DEAD* mdaBAROS :  =))

*DEAD* ZuM-zUm :  deci 19 ani ai ma kolick :))))

** War3 ** Scrieti /iharti pe chat pentru a vedea lista cu hartile de pe server
] amx_ban zum 1440
[AMXX] Client "ZuM-zUm" banned
*DEAD* kolick < xo. :  sunt minor

Unknown command: amx_ban
ZuM-zUm has left the game
*DEAD* ZuM-zUm :  si fara bac

*DEAD* ZuM-zUm :  ..

*DEAD* ZuM-zUm :  si tu-ti permiti sa vb cum vb?

brn- killed Lotru with ak47
ZuM-zUm :  :)))

WiNSidE # AiMMer1337 =D dropped
Lotru dropped
Lotru has left the game
ADMIN kolick < xo.: ban ZuM-zUm for 1440 minutes
kolick < xo. :  ups

Requesting tempdecal.wad from server
Avatar connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
(Admin) mdaBAROS: =)))))ahhaghgh
kolick < xo. :  asa e fara bac


Asteptam pamfletu asta din partea ta,adica reclamatia.
1. De cand pana cand iti permiti tu sa ameninti admini cu reclamatie?
2. Daca ti-o cauti prost cu mine, o primesti.
3. Vad ca s-a scos regula aia din regulament, si anume nr. 7 era "Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada determinata".
Ti-o cauti cu toata lumea, te crezi miezul '....' , ameninti, esti un smecher tu. Da? Esti smecher? Atunci de fiecare data cand esti smecher o sa primesti ban! Sa-ti fie clar!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mdaBAROS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2017 17:27)
Joined: 02 Sep 2013
Posts: 375, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 22.8
Votes: 12

   
Post Posted: 13-03-2014, 13:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ZuM-zUm wrote:
Ce consola sa pun? Pune tu, ca mie atat mi s-a salvat, am luat ban`ul!!! Am mintit? Am scris altceva in afara de "Deci 19 ani ai ma kolick, si n-ai nici bac, si-ti permiti sa vb cum vb?"

Posturi unite automat, 13-03-2014, 13:05:35

Aaa, aia e faza cu tine, de dinainte, stai ca o pun!!!


ADMIN mdaBAROS: gag ZuM-zUm (59 minutes)
*** Retry in timpul gagului -> Ban temporar
*** You Are Gagged
super_cioby killed Lotru with ak47
** War3 ** Asculta Radio War3 in direct, scrie /radiowar3 in chat!
padrino : -)

padrino killed super_cioby with m4a1
*** You Are Gagged
BlachNyght killed ZuM-zUm with m4a1
(Jucator) ZuM-zUm: cat mi-ai dat ma gag?
BlachNyght killed Sven with m4a1
Antonio killed mdaBAROS with sg552
mdaBAROS : toata viata

goku connected
(Jucator) ZuM-zUm: ok, vb pe forum
goku is joining the Terrorist f

Asta pentru ca am scris "sa mori tu" dupa ce am luat o grenada si am murit dintr-o faza penala... Tin sa va anunt ca asta a fost cu o jumatate de ora inainte sa iau ban de la kolick, iar ce a postat mdaBAROS din consola, e dupa ce l-am rugat dupa 10 minute sa-mi scoata gag`u si mi-a raspuns sec "ok" si nu l-a scos!!


"Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada determinata".
Quote:
*DEAD* ZuM-zUm : hai ma astazi
*DEAD* ZuM-zUm : te plimbi in X
*DEAD* ZuM-zUm : du-te ia bomba


Asa vorbesti tu cu un admin cand mai erau si 40s din joc?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZuM-zUm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2014 15:04)
Joined: 03 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 13-03-2014, 13:13:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Regula aia nu mai este, verifica regulamentul, in caz ca nu esti la zi cu el. Asta in primul rand. In al doilea rand, ieri am stat cu ban vreo 5 ore din cauza lui, uita-te la cererea/reclamatia de ieri postata de mine, unde am primit ban pentru ca am anuntat pe u@ "UN ADMIN CAPABIL VA ROG SA-L VERIFICATI PE LUC1AN CA ARE NO RECOIL", iar daca omu imi da 59 de minute gag, imi permit sa fac ce vreau eu, ca nu am mai vazut sa se dea la nimeni 59 de minute... Si ultima parte cu "hai ma astazi" nici macar nu iti era adresata tie, esti un pervers si te folosesti de ce gasesti in consola. In fine, daca pt faptu ca am zis ca are 19 ani ratatu ala fara bac, si il intreb cum isi permite sa vorbeasca asa cu mine, cu "copilule" si tot felul de aere (vezi la reclamatia de ieri), e motiv de ban 1440 de minute??? Si cel de ieri e tot motiv de ban ma? Nu mai fii nebun, fii impartial si fii rational!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ahileeee

[k|A]



Status: Offline
(since 28-02-2016 19:30)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 251, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 135.6
Votes: 7

Post Posted: 13-03-2014, 13:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De ce te mananca in cur sa tot scrii pe chat? intrii sa joci nu sa te legi de admini. daca nu iti convine cum procedeaza adminii de pe serverul asta esti liber sa joci altundeva sincer kolick are rabdare cu tine daca ar fii dupa mine iti dadeam permanent smechere.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZuM-zUm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2014 15:04)
Joined: 03 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 13-03-2014, 13:20:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k|a, vorbesti pe langa subiect... incearca pe mIRC. Scriu unde vreau eu, atata timp cat nu injur, nu jignesc... intelegi? Poate vorbesc cu un amic de al meu pe skype si eu nu am microfon. Ce treaba ai tu? Da-ti cu parerea la subiect. Ieri a fost motiv de ban? Azi a fost motiv de ban? Eu ca player nu am voie, chiar daca i-as fi scris lu BAROS sa se miste ca sta aiurea in X, sau pe ala sa-l intreb cum isi permite el, un RATAT fara bacalaureat, sa ma ia cu "copilule" si alte sto`uri ieftine, cand el saracu de-abia si-a tinut majoratu... dar ei isi permit sa-mi dea gag aiurea, ban, sa faca misto`uri, sa fie flegmatici... Revino-ti baiete!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
irina_irinuca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2023 14:02)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 321, Topics: 18
Location: piatra neamt

Reputation: 836.3
Votes: 14

 
Post Posted: 13-03-2014, 13:26:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

,,RATAT fara bacalaureat,, ce vorbe sunt astea zum-zum. indiferent de problema esti nesimtit.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 13-03-2014, 13:44:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Smechere, iti poti cauta alt server. Te pupa ratatu tau preferat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 13-03-2014, 14:02:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Deranjarea adminilor poate atrage dupa sine kick/ban pe o perioada determinata".
Regula asta mai exista si va fi bagata, ca regulamentul ala ii inca in constructie.
Banul ii dat pe merit, din nou.
@Ese, Mastermind Nu isi mai are rost topicul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ZuM-zUm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2014 15:04)
Joined: 03 Mar 2014
Posts: 23, Topics: 4
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 33.8
Votes: 1

Post Posted: 13-03-2014, 14:02:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

... nu sunt smecher. Dar sunt mult mai inteligent ca tine, am bacalaureat luat acu 4 ani, sunt mult mai coerent ca tine, vorbesc la subiect... Si sunt rational! Nu sunt curios de tine, vroiam doar sa iei tu macar un -1, pentru ca esti prea tare in gura si ai prea mare tupeu, te crezi superior, dar nu esti. Iti spun sincer, nu am nimic personal cu absolut nimeni, doar ma deranjeaza faptul ca sunteti toti uniti, lucru oarecum de inteles pt ca va stiti si sunteti "colegi", dar nu e ok sa va luati apararea si cand e clar ca tu nu ai dreptate. Ieri mi-ai dat ban fara motiv, si astazi la fel... Fara suparare, nu ai cum sa nu ai bacalaureat, si sa nu fi un ratat. Daca cine trebuie sa ia masuri, considera ca ban`ul a fost fondat, iar ca tu nu ai gresit cu nimic in ambele situatii, e perfect ok... Ma bucur ca am avut ocazia sa iti demonstrez ca esti vai de tine, inca o data! Si un sfat, prietenesc, ia-l cum vrei... lasa-ti figurile astea, ca nu te apreciaza nimeni... tu traiesti intr-un univers paralel, intr-o viata ireala (Counter-Strike, respectiv acest server) unde ai impresia ca daca ai admin, esti ceva interlop. Nu e asa tati, in viata reala dai de unul ca mine (1,85 si 92kg) si te face sa iti fie rusine sa scoti capul din casa 2 saptamani... - Eu in locul tau, macar acum, dupa ce mi-ai dat al doilea ban fara motiv, mi-as fi cerut scuze, as fi scos ban`ul si as fi zis sa facem pace. Dar tu consideri ca ai avut dreptate, ca esti mare interlop, si ca eu imi caut alt server. La fel ai crezut si ieri. Sper doar sa fie cerebral si rational cel care e responsabil cu asta, si sa faca ce trebuie sa faca (tie remove, si mie unban). Te pup si eu, o zi frumoasa prietene!

PS. Pentru tine Paragon, regula exista (nu exista) si va fi bagata (acum nu e bagata). Fii mai coerent te rog frumos. Tu nu poti sa faci puscarie pt ca ai scuipat acum pe cineva in fata, pe motiv ca legea exista (dar nu e in codul penal) si va fi bagata (dar acum nu e). Multumesc pt intelegere. Cat despre deranjatul adminilor, l-am deranjat ieri ca am rugat sa verifice un admin capabil pe ala cu no recoil/no spread, iar astazi ca l-am intrebat cum isi permite el (in situatia lui fiind) sa-mi vorbeasca mie asa (cu "copilule" si o gramada de alte expresii flegmatice). Sper sa luati masuri, chiar m-as bucura foarte tare. Tin sa va precizez si faptul ca nu am absolut nimic de pierdut daca nu mai joc pe server, deci ar trebui sa va dati seama ca pt un motiv anume ma mananc atat in gura cu astia (pt tine zic asta ese) si ma strofoc atat sa se faca dreptate. Merci! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ahileeee

[k|A]



Status: Offline
(since 28-02-2016 19:30)
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 251, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 135.6
Votes: 7

Post Posted: 13-03-2014, 14:21:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu ai bacul esti ratat? esti praf copile ai 18 ani nu stii cum e sa castigi un ban mergi la scoala si vii acasa sa joci cs e frumoasa viata.. iti mai trebuie cam 3 facultati sa ai un loc de munca bun si sa castigi cat castigam unii fara bac..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 13-03-2014, 14:22:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt curios ca daca ownerul ar cauta in loguri chestia aia de ieri cand ai zis ca X are no-recoil, de cate ori ar gasi acelasi lucru zis pe amx_page? L-ar gasi odata, cum ai zis tu, sau l-ar gasi de mai multe ori?
Iar cu regula aia, pai pune asa problema, cand scuipi pe careva, poate nu faci puscarie, dar asteapta-te sa primesti un pumn in schimb, valabil si daca stresezi adminul la cap mai ales cu aceeasi chestie, desi ti-a dat un raspuns si tu continui, pai nu te astepta sa tot inghita, asta zic in general.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kolick

[] SUD []



Status: Offline
(since 01-09-2019 12:22)
Joined: 13 Oct 2007
Posts: 18364, Topics: 991
Location: Bucureºti.

Reputation: 1579
Votes: 706

Post Posted: 13-03-2014, 14:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O,dar vai, iar m-ai facut sa plang!
Sper sa nu dau de tine pe strada,ca o sa fug.
Crede-ma ca esti mult mai penal decat mine,prin tot ceea ce ai spus in ambele topicuri. Dupa romanele scrise de tine,cam tu esti cel ce sufera intre pereti, eu nici macar nu ma cobor la nivelul tau iar pe server nici nu te-am bagat in seama, te-am ignorat.
Esti patetic, hai sictir.
Si master, scuteste-ma cu 'lipsa de respect' si etc, anumite persoane NU MERITA!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 13 March 2014 19:14



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 16-05-2024, 13:19:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x