User
Pass
2FA
 
 

Autoritatea este o problema

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1883
namless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 19:40)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 376, Topics: 14
Location: In mintea ta

Reputation: 79.7
Votes: 7

Post Posted: 29-05-2011, 13:43:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ati observat si voi, sau poate este doar parerea mea, dar dupa ce Mrs a loat admin a devenit increzut autoritar si neglijent!
Nu exista post in care sa nu se remarce faptul ca e sigur de sanctiunea cuiva, fara ca macar ceilalti admini(cu mai multa experienta) sa decida
Pe serv nu i se mai ajunge la nas, cu 5 km de prajina, daca pana in momentul de fata nu am avut probleme cu el, in aceasi zii in care a loat admin, au inceput problemele
La fel ca si faptul, ca citeste o reclamatie dupa care daca respectivul player asteapta pedeapsa si este on pe serv... este stresat si amenintat intr-un mod foarte nesimtit(exemplu Ji man, chiar daca sia meritat pedeapsa si intradevar a fost fara obraz)

Mrs nu crezi ca totusi ai putea sa o lasi mai moale? suntem toti oameni admini sau nu toti jucam de placere, nu am nevoie de cineva sa intre si din 2 vorbe sa imi dea tot cheful peste cap.
Daca cineva de pe serv joaca la nivel profesional, eu joc de placere si intru aici sa ma calmez, nu sa existe un "terorist" care prin caracterul sau "flegmatic" schimba atmosfera.
O zii buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 29-05-2011, 13:59:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

namless cand vii cu asemenea afirmatii vino si cu dovezi , si logic ca mam schimbat in comportament..ce ati vrea sa fiu pe srv si sa va las sa va faceti de cap?..am o sarcina de indeplinit ,aceea de a mentine linistea pe srv si un bun comportament , respectiv limbaj...Tu zici ca mi-am luat nasul pe sus , rog sa posteze toti playerii care cred ca iam tratat de sus ,toti care ma intrebau cv leam raspuns ,iam ajutat...la ora 3 jum dim am stat un sfert de ora sa lamuresc un player cum sa puna lm ca nu ii mergeau bindurile, sa verifice si scipio daca doreste logourile de aseara sa vada cum mam purtat iar playerii de azi dim sunt martori si tu imi zici ca am nasul pe sus?..Inteleapta e vorba aia "Ce-i mult strica" in cazul asta ,bunatatea , lasa de acum va tin din scurt la cea mai mica incalcare a regulamentului va pedepsesc, + de asta cu ji man atunci pe srv sa lamurit tot si nu "lam batut la cap " cum zici tu si el poate sa comfirme lucrul asta. ca daca era cv sal deranjeze posta ji man ca nu esti avocatul lui.

PS:Cand un player are o reclamatie pe forum nu are dreptul sa fie pe srv si le zic motivul respectiv reclamatie pe forum si le dau kick daca nu vor sa iasa, si explicami te rog cum adica sunt neglijent?


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ji man

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2012 11:03)
Joined: 25 May 2011
Posts: 25, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 56.5
Votes: 2

Post Posted: 29-05-2011, 14:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba ce a fost in legatura cu mine a fost! acuma nu mai e ! ne'am certat pe moment! acu e totu clarificat zic eu ! E ok MRS!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
namless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 19:40)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 376, Topics: 14
Location: In mintea ta

Reputation: 79.7
Votes: 7

Post Posted: 29-05-2011, 14:22:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acum te rog, citeste ce ai scris si ai sa vezi la ce ma refer! citeste ultimele 10 posturi pe care le-ai scris... mai mult de atat nu am ce sa spun + vrei dovezi ... asta ar insemna sa spamez topicu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 29-05-2011, 14:47:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-)..nici macar tu nu stii ce vrei sa zici...a postat si ji man ca nu am nimic cu el , ce ai vrea tu sa rezolvi cu topicul asta nu inteleg..sa o las mai moale?,,din contra am fost bun si nu va convenit, atunci o sa fiu strict disciplinar pe regulament ca sa nu mai fie discutii., de asemena rog sa posteze un admin mai mare in grad si sa zica daca din ceea ce ai zis tu am incalcat vreo regula..o zii buna iti doresc

PS: nu mai posta ca nu iti mai raspund la asemenea conversatii inutile


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 29-05-2011, 15:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Namless ce problema ai pana la urma??Deschizi topicuri inutile,un admin trebuie sa fie putin intepat ca daca nu este degeaba este admin il ia playeri la misto si alte vrajeli.Faza cu bagatul este admin se poate baga in toate reclamatiile,are dreptul sa si dea cu parerea in fiecare topic,nu ai trb tu.MRS incearca sa te familiarizezi cu asemenea tampenii.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Valeriu50

[~~Lil WayNe~~]



Status: Offline
(since 08-12-2015 22:19)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 1897, Topics: 54
Location: Resita

Reputation: 24.1
Votes: 94

Post Posted: 29-05-2011, 15:32:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu am stat sa citesc romane in ce ai scris tu Namless adminul poate sa-ti dea gag/kick/sa te injura etc fara dovada e 0 deci te rog frumos gura!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorinel15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-02-2021 21:27)
Joined: 16 Dec 2010
Posts: 351, Topics: 23
Location: Galati

Reputation: 216.9
Votes: 6

   
Post Posted: 29-05-2011, 15:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nameless MRS are grija de server mai mult ca tine....Chiar daca nu esti admin ar trebui sa mentii linistea zic eu.
Deci tu nu te compari cu EL din orice punct ..El e admin si are dreptul sa spuna ce vrea atata timp cat vine cu dovezi si cu martori OK?Zic eu ca e deschis degeaba acest subiect:))doar pt+1 cred...Nu are rost sa va certati ca asa faceti si 500 de posturi pe degeaba.Eu zic sa-i respecti deciziile ca nu degeaba e admin?nu?TEORETIC.Cred ca esti singurul care are reclamatie la adresa lui,nu mai vad pe nimeni pe care sal deranjeze.Deci chestia ca el raspunde in posturile de pe forum...Are tot dreptul atata timp cat a fost prezent.Nu scoate nimik din capul lui doar:))).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
namless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 19:40)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 376, Topics: 14
Location: In mintea ta

Reputation: 79.7
Votes: 7

Post Posted: 29-05-2011, 16:01:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si totusi sunteti neglijenti si jignitori,
"Gura" sa ii spui cainelui tau, nu mie
Romanul pe care l-am scris are un rost daca te deranjezi sa il citesti

Iar astea sunt regulile, in caz ca le-ai uitat sau nici macar nu ati avut bunul simt sa le cititi
http://forum.wow-freakz.com/Regulament-updated-24-04-2011-t26043.html
Sa imi spuneti care din reguli interzice unui player sa fie pe serv in momentul in care are o reclamatie facuta!
Din ce am vazut eu acum, sunteti o comunitate unita, dar pentru motive gresite... nu am incercat sa jignesc pe nimeni, ci doar sa atrag atentia asupra schimbari de comportament inutila in anumite cazuri, exemple :

"ma copile indiferent cui ai zis "ciumeg" e limbaj la adresa unui admin si se da ban intre 1500-3000 de min,poate vei fii iertat de ban permanent ,dar de un ban de 2000 de min nush cn te scapa,dark in nici un caz.Ai cerut dovezi, ti-am adus dovezi, acum cand le ai in fatsa aduci jigniri la adresa adminilor nu crezi ca intreci masura?"(ai 18 ani, te crezi matur? Nu esti!)

Nu vreau sa continui , pentru ca acest topic deja a loat o intorsatura gresita...
O zii buna iar data viitoare am sa incerc sa nu mai evidentiez anumite greseli, pentru ca le vad doar eu... restu se uita in alta directie!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 29-05-2011, 16:18:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

namless, mai usor cu limbajul . Vrei sa faci o reclamatie? o faci dupa model cu dovezi tot ce trebuie.

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
~MRS~

[~ Far Son och Bror ~]



Status: Offline
(since 17-02-2019 14:00)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 8084, Topics: 165
Location: Galati

Reputation: 1826.4
Votes: 132

   
Post Posted: 29-05-2011, 16:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

namless crezi k nush regulamentul?...la facut pe DARK ANGEL ciumeg si nemancat..Stiai ca de ex FC GOD a luat ban 2k de min ca la facut pe dark taran?...te bagi in niste chestii care te depasesc...si ca sa stii si tu, toti adminii suntem un colectiv ne aparam atunci cand vedem ca este atacat fara dovezi, ce trebuia sai zic lu ji man?..BV BV tine-o tot asa e permis limbajul asta Dosent Matter....am zis tot ce am avut de zis.

PS. De un lucru fii mandru , ca esti singurul care mi-a facut reclamatie si probabil si unicul, de cand joc pe srv asa player nam intalnit mai mult te roade invidia Dosent Matter


Du kommer ikke til ende, hvis du stopper ved hvert trin

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Catalin*

[CaTaLyNNN]



Status: Offline
(since 27-05-2017 10:18)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 12788, Topics: 35
Location: Bucuresti

Reputation: 1046
Votes: 149

 
Post Posted: 29-05-2011, 16:39:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Namless cred ca tu nu sti regulamentul : http://forum.wow-freakz.com/Model-Reclamatii-Players-t26092.html



Inteligenta medie a oamenilor ramane constanta, in timp ce numarul acestora este in crestere.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
namless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 19:40)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 376, Topics: 14
Location: In mintea ta

Reputation: 79.7
Votes: 7

Post Posted: 29-05-2011, 17:25:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci invidios nu sunt, pentru ca nu am de ce, pentru a fii admin iti trebuie o rabdare enorma pe care eu nu o am
Da Cata intradevar nu am respectat modelul, pentru ca atunci cand am deschis acest topic nu lam deschis ca pe o reclamatie, din contra am vrut sa evidentiez un lucru pe care titlul il descrie.Tin sa precizez ca nu am nimic de comentat asupra deciziilor loate este dreptul adminilor si decizia comunitati in functie de gresala pe care o face fiecare jucator.
Dar voi chiar nu observati modul in care va exprimati? chiar daca persoana cu care vorbiti are 30 de ani, voi o considerati copil (nu conteaza contextul) ganditiva ca voi trebuie sa dati un exemplu "bai oameni buni, astia sunt admini nostri dupa ei ne lom, ca sa nu furam Ban-ul" ce exemplu vreti sa urmeze lumea? ca daca un jucator va calca pe nervi , il considerati un gunoi, il jigniti si asa mai departe?Fiecare merita ce primeste si nu exista discutie pe tema asta, dar ce am vrut eu sa evidentiez ca si cu mine astazi, va comportati intr-un still barbar cu cei ce isi permit sa spuna o vorba care pe voi va deranjeaza

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ji man

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-06-2012 11:03)
Joined: 25 May 2011
Posts: 25, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 56.5
Votes: 2

Post Posted: 29-05-2011, 17:37:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MRS aici gresesti total! esti pe langa subiect! el ma facut pe mine "ciumeg","fomist"! Vezi ca iara esti pe langa?! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AdItZzA''
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-02-2016 23:45)
Joined: 22 Nov 2009
Posts: 8452, Topics: 154
Location: In capitala plina de tigani.

Reputation: 306.8
Votes: 230

Post Posted: 29-05-2011, 17:39:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este o societate democratica , fiecare are drept liber de exprimare ... acum daca un player are ceva cu un anumit admin nu are nimic , dar daca mai mult de 10 playeri au ceva cu adminul respectiv se iau masuri , facem cercetari ... fiecare cu temperamentul lui ... rog pe fiecare player cu acces , adica admini , sa incerce sa vorbeasca 1 la mana calm , 2 la mana cu simt de responsabilitate ... unii sunt copii si trebuie ajutati , nu trebuie acum sa ii adresam cuvinte jignitoare ca el nu stie sa se comporte ... nimeni nu s-a nascut despte/instruit. Numai are rost sa deliberati aici , pentru nimic concludent.


Dum spiro, spero

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AdItZzA'', 29 May 2011 15:41



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 07-05-2024, 23:58:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x