User
Pass
2FA
 
 

Bafta cu serverul ! :)
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1516
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2010, 13:13:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am deschis acest topic ca sa ii spun lui Orhan ca nu mai e necesar sa imi faca adminul pe data de 1 (cand imi expira suspend-ul) pentru ca nu o sa mai joc pe svr prea curand ... Tot in acest topic vreau sa imi iau ramas bun de la toti playerii cu care mam impretenit pe server si sa le urez bafta si sa fie cuminti ! -
Fac asta pt ca mam cam scarbit dupa toate cele intamplate in ultima vreme pe care sincer nu le inteleg ... adminii vechi + buni primesc remove si se da admin celor care injura si se comporta urat pe server .. nu mi se pare foarte normal ... In fine
Poate voi mai reveni pe server dar asta va fi doar cand se va clarifica treaba ... Sincer am nevoie de o pauza !
BTW Bafta cu serverul si aveti grija de voi ! Cu stima ... jART -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ina

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2014 09:16)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 230.9
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2010, 13:18:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- treci inapoi pe server jarT si nu te mai prosti !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^^The Angel^^

[AngeL :D]



Status: Offline
(since 26-09-2013 11:51)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 5977, Topics: 210
Location: Maximia !

Reputation: 546.4
Votes: 94

 
Post Posted: 27-07-2010, 13:47:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jART nu pleca - ...

„Cãrțile mele sunt ca apa. Cãrțile marilor genii sunt ca vinul. Din fericire toatã lumea bea apã.” -> Mark Twain


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 27-07-2010, 14:18:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jarte jur ca daca pleci fac 10 id-uri si te bag de pe fiecare in lista si te iau la injuraturi pana revii .

Ma dar va comportati copilareste , v-am zis sa lasati certurile de o parte - Cu freakzor m-am certat si in ziua aia sau in urmatoarea zii m-am impacat , acum si cu mza . Cu ceilalti nu m-am certat .

Voi insa purtati dusmanie , daca va certati , ramaneti certati ! jART te rog eu sa aduci si dovezi cu cineva injura ca sa mai facem curat la lista de admini ca e destul de mare .

Si altii nu numai jART , datimi dovezile prin pm , jart tu posteazale aici .

Nu vrem sa pierdem 1 admin bun si sa ramanem cu 5 care nu au aflat pana acum ce inseamna regulament .


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2010, 14:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tweety de la inceput cand am intrat pe server imi placea ff mult ... atunci nu prea stiam mult dr si scriptu de bhop ma ajuta ... apoi cu radio-ul chiar mam atasat mult de serverul asta ... Dupa ce am primit si admin am inceput sa joc mai mult si mai mult si sa devin cat mai bun la DR - dar de cand cu cearta cu stalone nu mai am nici 1 chef si cand vad ca ii mai si luati partea chiar DELOC .... nici 1 nu erati pe svr cand facea ce facea si nu stiti ce a fost dar tot cu el tineti pt ca el "pare matur" si va luati dupa el ... In fine nu mai conteaza -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 27-07-2010, 14:27:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai , deci observ ceva . Toti aveti ceva cu stalone si ziceti ca injura si astea dar nici unu nu are dovada Dosent Matter Doamne ajuta . Aduceti dovezi !

De altu sa zicem X-ulescu cand injura imediat pe mess tweety uite dovezi ca X-ulescu injura .

Cam ciudata situatie si pe serverul asta vorbele nu se iau in considerare doar dovezile .


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
l0w_er

[Account disabled]



Status: Offline
(since 29-08-2011 12:51)
Joined: 24 Jul 2010
Posts: 540, Topics: 35
Location: Undeva'n Balcani.

Reputation: 47
Votes: 12

   
Post Posted: 27-07-2010, 20:42:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De cand joc eu pe server( cu nick-ul: l0w, eL diabLo, GaMe OveR^) nu l-am vazut pe Stalone injurand, in unele zile am stat pana dimineata la 3-4 pe server cand nu puteam dormi si cand era server-ul on.Repet ca nu l-am vazut pe Stalone injurand, nu ca as fii prieten cu el.Cum a spus jART, el este "cel matur".Dar sa fim corect si cinstit pana la urma.Sa nu ne purtam dusmanie, doar sunte(m)ti o comunitate mare si frumoasa de CS, nu doar de DR si din cauza certurilor voastre pierde(m)ti playeri.Mi-am dat si eu cu parerea, ca doar si eu sunt om si am drepturile mele, sa nu vina GaGa sau Van sa zica "nu te baga, nu-i treba ta" etc..Multumesc.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 21-06-2024 10:11)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 27-07-2010, 21:05:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu unu l-am vazut si mai mereu se lua de jART din motive absolut prostesti,de exemplu eram odata pe harta skills,nu trecusera nici 2 minute din harta si erau multi morti care deabea intrasera si vroiau si ei sa joace,jART a dat un /rr si un vot inainte pt /rr ,si a iesit da si a dat pt a juca si ceilalti,iar stalone s-a luat de el ca "de ce!!!!" ca "vai" si "cand se mai termina harta?" deabea trecusera 2 minute din mapa si erau multi morti.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 27-07-2010, 21:47:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu ce ati citit voi acolo ca stalone injura ... nu am zis asta ... Dar comportamentul lui de mare b0$$ nu place nimanui .
Tweety spune-mi cand ti-am dat eu tie un PS ... de cand joc counter nu am facut cuiva un PS pentru ca nu imi sta in fire ... in fine
Sper sa se rezolve treburile cat mai repede ca sa mai intru si eu pe server ...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 27-07-2010, 23:49:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc l0w, chiar nu ne cunoastem, iti multumesc frumos pentru vorbe, nu pentru ca "mi-ai luat" partea. jART tu se pare ca nu intelegi un lucru si anume exista UN REGULAMENT , iar eu il aplic la sange pentru ca asa trebuie.Daca ai citi in posturile facute de mine pe forum ti-ai da seama , si am spus-o si pe server , eu nu fac altceva decat ceea ce scrie in regulament.NU am aere de boss asa cum consideri tu, dar nici sa fiu luat la misto,peste picior de altii nu-mi place. Daca nu poti sa te abtii cand ai nervi, dai exit jocului si revii dupa ce iti trece, nu e nevoie sa apelezi la limbajul de mahala.NU am avut niciodata nimic cu tine, tu ai fost cel care se baga mereu aiurea in seama.NU te bag in seama NU ma baga.Nu e problema mea cum adminezi, dar fa-o cum spune regulamentul, eu cand greseai incercam sa-ti explic doar , iar tu "luai focuri". Era mult mai bine daca intelegeai ca ai gresit, si incercai sa repari.
Ti-am mai spus , ai o varsta mult mai mica decat a mea , cei mari gandesc altfel , si ar trebui sa ii asculti din cand in cand.
Va urez bafta multa la toti - si nu uitati RESPECTATI REGULAMENTUL.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 28-07-2010, 00:00:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe forum spui una pe server faci alta ... pe server zici in alt fel cand gresesc si anume : "de ce ai dat" ? si etc..in loc sa zici desteptule vezi ca nu e bine sa faci asa pentru ca ... ! + Cand iti zic tie ca ai gresit incepi cu "Nu mai vorbii la adresa mea" "Nu sunt eu singurul admin" Etc...Nu are nici 1 rost Dosent Matter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 29-07-2010, 20:51:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jART , eu cand luam anumiti admini ca ba desteptule de ce dai rr sau ba desteptule nu se face asa de ce imi raspundeau cu :

"Arata-mi unde scrie" . Adica clar nu au citit regulamentul

Pentru BlackMind , nu ma intereseaza cate minute erau regulamentul este clar ! RR se da doar dupa ce mor toti si asta numai in prima runda .

Le dadeai slay si atunci era totul legal dar sa dai rr nu era legal .

Dau odata un vot Nu stiu cine e nu stiu cum? si nu era asa si toti au zis da ca ei nu citesc despre ce e votul , dau la nimereala ce apuca .

Dau acu un vot TweeTy e prost? daca vrei cu Da si Nu si sa vezi ca multi dau da fara sa citeasca !

Sau multi dau nu din frica ca vai doamne sunt owner si le dau ban / le scot adminul . Frica asta este tare prosteasca .

Daca ma faceti prost incerc sa va intreb si sa va fac sa raspundeti de ce sunt prost ca sa numai fiu pentru voi prost .

Cand mam injurat cu mza nu i-am dat ban . Dar insa in uni a intrat o frica ca mai am cateva vorbe gen : vezi cum vorbesti ca te rad , si cu acele vorbe bag spaima in voi .


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 29-07-2010, 21:57:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tweety sincer nu am inteles decat o propozitie din ce ai scris acolo ... In fine o sa mai joc pe server pentru ca dupa ce mam gandit putin am zis ca nu are rost sa las toata comunitatea pentru ca stalone e cum e
O sa incerc sa il ignor si sper sa reusesc -
Poti sa dai TC -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zapa

[un .]



Status: Offline
(since 13-06-2011 18:33)
Joined: 25 Jul 2010
Posts: 389, Topics: 8
Location: Fix pe scaun.

Reputation: 81
Votes: 2

Post Posted: 29-08-2010, 15:19:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie mi se pare ca puteai sa te gandesti mai bine de la inceput,nu sa iesi in evidenta cu un topic si sa incep sa ii aduci acuze nedovedite lui Stalone.
Atata tam-tam doar ca sa te bagi in seama.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 29-08-2010, 15:50:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A trecut 1 lunã zapa de când a postat ultimul mesaj și de când ai postat tu....

zET a rãmas pe server și sper cã va rãmâne în continu -


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by tweetty, 29 August 2010 17:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 01-10-2024, 07:43:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x