User
Pass
2FA
 
 

Ban Bachuss, shallow person.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message439
sorrowknight

[KING of ANARCHY]



Status: Offline
(since 17-12-2020 20:06)
Joined: 28 May 2015
Posts: 52, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 82.8
Votes: 3

     
Post Posted: 03-08-2015, 23:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dupa cum zice si titlu, acel individ care printr-o inexplicabila si exonerabila modalitate a ajuns la aceasta functie merita sa ia demote si in cel mai bun caz BAN,

Il rog pe Shockeru ca atunci cand va incepe sa piarda playeri sa isi da seama ca asta s-a intamplat din cauza anumitor incompetenti care au ajuns in posturi high cum ar fii GM (bachuss)

Deci acest individ prin absurd coincidenta e si fiinta umana - (DOmnu stie cum) abuzeaza de functia de GM la maxim fara nici un motiv definit sau scop premergator aievea. deci ce s-a intamplat? SIMPLU! eu ca si orice om normal m-am luat in gura pe /say cu 2- 3 playeri din "Blasphemy" care sa fim seriosi.. dupa cum sugereaza si numele e o blasfemie in sine acea ghilda.

si acuma Bachus care statea ascuns prin ceva tufis si pandea cu ochiu sa vada cine ii injura ghilda favorita imi da mute 100 minute pt ca ma certam pe /say, DECI REPET pe "/SAY" cu niste scatofiilici din blasfemy? concluzia? acest personaj GM-istic protejeaza pe maimutoii din blasphemy! sigur e in cardasie cu ei sau ceva de genu altcumva nu imi explic de ce ar face una ca asta. acum avand in vedere la cate injuraturi sunt pe global ro si global en puteti zice ca Bachus nu a abuzat de functia pe nedrept asemuita? deci serios, pt o cearte pe /say desconsiderand toate injuraturile pe global vine si da mute pt ca m-am luat de hipiotii din ghilda lui falsa? ok , ok, am inteles deci asta e normal aici nu? ca Gm-ii nepotriviti sa abuzeze de functie? SHockeru fii om serios si disciplineaza-ti "gorilele",daca il mai tii pe asta mult in functie iti pleaca si GM-ii perhaps -

Amu ca sa aplicam legea si sa fim corect o sa fie nevoie ca fiecare player care vorbeste "nefrumos" pe /say sa ia mute cate 100 de minute!!! aa si sa nu mai specificam globalu unde ar trebui ban?

Mesaj personal pt Bachuss: Lasa-te de wow, nu doar pt binele restului da pt binele tau -

AStept raspuns de la SHockeru , ty -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 04-08-2015, 02:34:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cat timp incalci regulamentul nu ai dreptul sa faci scandal. Pe canalele publice nu ai voie sa injuri/adopti limbaj nepotrivit/etc. /say e canal public

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Bacchus, 03 August 2015 22:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 15-05-2024, 07:20:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x