User
Pass
2FA
 
 

Ban pe forum

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message477
!*Déspérâdô*!
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-10-2013 09:08)
Joined: 29 Sep 2013
Posts: 293, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -76.1
Votes: 4

 
Post Posted: 29-09-2013, 08:27:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut, eu am facut o cerere de Admin "nesimtita" si pentru fun pe zmx cu contum meu _Frozen_Water_ si am luat ban permanent, si userul ProKiller a facut acelasi lucru ca si mine pe zm2 si a luat doar warn, pot si eu sa stiu de ce am luat ban permanent si nu warn sau ban temporar ca ceilalti useri sau ca prokiller ?- sau atunci cand Inlovecs ii spune lu alexunder sa dea ban la cine vrea nu mai exista regulament ? era prima mea abatere de genul cand am facut asa ceva si am facut for fun sa rad de in love cs si linkurile alea nu erau adresate cuiva sau pentru cineva si nu era nici publicitate gen "repede intra aici" - daca ai putea sa mi se lase niste replyurii sa inteleg de ce am luat ban permanent si nu warn sau ceva de genu ca toti ceilalti useri mas bucura...macar sa nu mor prost si sa stiu de ce am luat direct ban si nu warn sau ban temporar ca ceilalti - am facut topic asta aici pentru ca nu stiam unde sa il fac sa aflu si eu cateva raspunsuri sau niste parerii -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aste

[#marinar]



Status: Offline
(since 09-08-2019 12:06)
Joined: 23 Aug 2006
Posts: 11227, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 1564.6
Votes: 228

   
Post Posted: 29-09-2013, 08:42:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stii foarte bine pentru ce ai luat ban, stii foarte bine ce ai postat, imi dai pm si-mi zici cu ce cont ramai, ori desperado ori abcdef123.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by aste, 29 September 2013 06:42



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 10-05-2024, 08:19:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x