User
Pass
2FA
 
 

Best class for belf?
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message3967
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 15-01-2013, 12:54:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[quote="Bugghy"]
laanah wrote:
Bugghy wrote:
laanah wrote:
Bugghy wrote:
--...--

--bla bla text citat bla bla
texte bla bla bla

legat de tot ce ai spus tu mai sus => WhaTeveR=>sunt surprins cum poti sa iti dai cu parerea avand in vedere ca nu prea ai fost la raiduri?!
ONTOPIC: deci si tu ai ales sa iti faci DK BELF tocmai pentru felul in care arata -))))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 15-01-2013, 13:22:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi place cum reactionezi ca un copil cu expresii gen:"whatever" si "bla bla".
cum pot sa-mi dau cu parerea? chiar foarte simplu(ti-am explicat mai sus):in ultima vreme n-am mai facut nici un raid(cu atat mai mult cu EVO((mai ales ca nu mai is in guilda)), DAR sa nu uitam ca am facut si eu destule raid-uri cu guilda(mult mai multe decat iti imaginezi)

P.S.:incet dar sigur incepi sa-ti areti prostia. "Me happy"
ON: nu prietene, mi-am facut belf pt acel RP in plus din raciala si AOe silence in pvp.(cum am explicat mai sus) raciala combinata cu strangulate+mindfreeze+death grip+HG=full silence.(sa nu uitam de deff cd's care le dai)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-01-2013, 13:31:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

paladin/rogue.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 15-01-2013, 13:55:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
bla bla bla- a se intelege nu vreau sa repet ce ai scris tu- bla bla bla

OFFTOPIC: Prin "whatever" era felul meu de a spune "te cunosc, te stiu cum joci si cum ai jucat, e inutil sa iti mai dai cu parerea cu privire la persoana mea pentru ca nu ma cunosti si doar vb sa te aflii in treaba". Invata sa citesti printre randuri.

ONTOPIC: orc: atack power buff (wowhead link), expertise (wowhead link) , dmg delt by pets increased 2% (wowhead link) (ghoul e pet pe unholy nu? ), Duration of stun effects reduced by 15% (wowhead link)

iar belf: Arcane torrent (wowhead link)

DK atat in pvp cat si in PVE este mult mai util orc decat BELF. Nu alegi BELF decat daca esti un player cu tentative narcisiste (nu dau nume: ..IMOTHEP).

Cineva spunea ca eu induc playerii in eroare cu privire la BELF?! Intrebarea mea este : Cati DK/ rogue/ mage/ warlocks/ etc ar ramane BELF daca s-ar acorda un free race change?!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 15-01-2013, 14:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

laanah wrote:
Bugghy wrote:
bla bla bla- a se intelege nu vreau sa repet ce ai scris tu- bla bla bla

OFFTOPIC: Prin "whatever" era felul meu de a spune "te cunosc, te stiu cum joci si cum ai jucat, e inutil sa iti mai dai cu parerea cu privire la persoana mea pentru ca nu ma cunosti si doar vb sa te aflii in treaba". Invata sa citesti printre randuri.

ONTOPIC: orc: atack power buff (wowhead link), expertise (wowhead link) , dmg delt by pets increased 2% (wowhead link) (ghoul e pet pe unholy nu? ), Duration of stun effects reduced by 15% (wowhead link)

iar belf: Arcane torrent (wowhead link)

DK atat in pvp cat si in PVE este mult mai util orc decat BELF. Nu alegi BELF decat daca esti un player cu tentative narcisiste (nu dau nume: ..IMOTHEP).

Cineva spunea ca eu induc playerii in eroare cu privire la BELF?! Intrebarea mea este : Cati DK/ rogue/ mage/ warlocks/ etc ar ramane BELF daca s-ar acorda un free race change?!


te asigur ca nu ma cunosti si nu sti cum joc. daca tu consideri ca dupa cateva raid-uri si niste certuri deja sti modul meu de a gandi...esti PREA departe de adevar.
"DK atat in pvp cat si in PVE este mult mai util orc decat BELF. Nu alegi BELF decat daca esti un player cu tentative narcisiste" sau daca pur si simplu te simti mai ok cu inca un silence in plus.(pvp vorbind)

"Cati DK/ rogue/ mage/ warlocks/ etc ar ramane BELF daca s-ar acorda un free race change?!"
raspuns: nu stiu si nu ma intereseaza. fiecare joaca ce ii place. nu-i poti baga pe gat unui player ce sa joace.
Asta-i principalul motiv pt care urasc freakz. 90% din playeri sunteti batuti in cap si mergeti exact pe ceea ce zice un idiot care habar nu are sa faca diferenta intre pvp si pve.

intradevar, pt pve orc ii superior la dps. DAR ESTI ATAT DE PROST INCAT NU-TI DAI SEAMA CE O INTREBAT TIPU:
"BEST CLASS FOR BELF?"
tradus: care clasa ii cea mai buna pt belf? nu-l intereseaza pe el tampeniile tale legat de orc, sau troll sau certurile dintre noi




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
laanah

[Maniac]



Status: Offline
(since 19-02-2022 08:52)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 1106, Topics: 41
Location: bucuresti

Reputation: -27.5
Votes: 26

 
Post Posted: 15-01-2013, 15:38:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am preferat sa ii ofer destule argumente ca sa inteleaga de ce nu ii recomand sa joace BELF. Daca tot vrea Belf, atunci best class este priest (holy / discipline)
Are nevoie de 2% mana si nu are nevoie de buffuri.

offtopic: puteam sa jur ca daca se ofera posibilitatea de free race change, tu te-ai face orc. Acum tind sa optez pentru trol - Se pare ca nu te cunosc asa de bine cum credeam;

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 15-01-2013, 15:57:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

laanah wrote:
Am preferat sa ii ofer destule argumente ca sa inteleaga de ce nu ii recomand sa joace BELF. Daca tot vrea Belf, atunci best class este priest (holy / discipline)
Are nevoie de 2% mana si nu are nevoie de buffuri.

offtopic: puteam sa jur ca daca se ofera posibilitatea de free race change, tu te-ai face orc. Acum tind sa optez pentru trol - Se pare ca nu te cunosc asa de bine cum credeam;


stai linistit ca nu ma schimb din belf. ma simt mult mai in siguranta cu acel silence decat cu 1k ap in plus.
P.S.:vezi ca hasteu' de la troll nu se stackeaza cu unholy frenzy(daca joci unholy spec)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katy_naritza

[Creep]



Status: Offline
(since 02-01-2022 12:01)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 912, Topics: 83
Location: Romania

Reputation: 193.4
Votes: 59

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-01-2013, 16:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bugghy wrote:
laanah wrote:
Bugghy wrote:
--...--


1. Tu nu joci la nustiu ce glyph la dk frost, tu nu mai joci deloc pe FREAKZ. (Ti-ai vandut contu din joc dupa cate am auzit)
2. N-a fost niciodata probleme de heal in BWD, numai tu ai avut probleme (si fairr daca nu ma insel=> pe primele locuri la DPS pe ultimele locuri la dmg done); Stii vb aceea ?! : "Don't run from the healer!!!"
3. Deja facem offtopic, deci hai o lasam balta pentru ca mai mult ca sigur erai plictisit de 4.0.6 ca majoritatea si daca o fii sa te apuci din nou de wow, poate ne mai intalnim la vreun raid sau ceva.

ONTOPIC: Daca faci pve, rasa BELF nu e buna decat pentru spec de heal (mana la urgenta cu raciala). In schimb arata bine in armura ...daca asta e ceea ce vrei de la un char de wow...


Raspun la fiecare punct:
1. esti batut in cap. ii contul meu si intru cand si cum am eu chef. nu l-am vandut si nici nu o sa-l vand.(trebe sa fi prost sa cumperi un cont de wow pe private)
2. esti batut in cap rau de tot...ma bateam cu xdem pt primele locuri la orice encounter(dmg done sau dps)
"don't run from the healer"?..ii o camera de 2x2...si la cum eram pozitionati la fiecare boss, era IMPOSIBIL ca un healer sa nu aiba range.
iti pot da o groaza de exemple in care si MAVE zicea ca healarii is praf in raid. daca tu nu mai ti minte, ii problema ta.
3. +1 pt off-topic. da, is plictisit de 4.0.6, deaia nu mai joc si astept 4.3.4 sa pot juca calumea unholy(daca o sa fie reparat)
ON: te asigur ca belfu ii bun si pt dps: energy regen, RP regen, fury regen. te rog sa nu mai dezinformezi playerii cu aberatiile tale.


That's my boy -





Fixed!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bugghy

[The Pedobear]



Status: Offline
(since 22-11-2019 18:38)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 2025, Topics: 156
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 72
Votes: 26

   
Post Posted: 15-01-2013, 17:02:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

katy_naritza wrote:
Bugghy wrote:
laanah wrote:
Bugghy wrote:
--...--


1. Tu nu joci la nustiu ce glyph la dk frost, tu nu mai joci deloc pe FREAKZ. (Ti-ai vandut contu din joc dupa cate am auzit)
2. N-a fost niciodata probleme de heal in BWD, numai tu ai avut probleme (si fairr daca nu ma insel=> pe primele locuri la DPS pe ultimele locuri la dmg done); Stii vb aceea ?! : "Don't run from the healer!!!"
3. Deja facem offtopic, deci hai o lasam balta pentru ca mai mult ca sigur erai plictisit de 4.0.6 ca majoritatea si daca o fii sa te apuci din nou de wow, poate ne mai intalnim la vreun raid sau ceva.

ONTOPIC: Daca faci pve, rasa BELF nu e buna decat pentru spec de heal (mana la urgenta cu raciala). In schimb arata bine in armura ...daca asta e ceea ce vrei de la un char de wow...


Raspun la fiecare punct:
1. esti batut in cap. ii contul meu si intru cand si cum am eu chef. nu l-am vandut si nici nu o sa-l vand.(trebe sa fi prost sa cumperi un cont de wow pe private)
2. esti batut in cap rau de tot...ma bateam cu xdem pt primele locuri la orice encounter(dmg done sau dps)
"don't run from the healer"?..ii o camera de 2x2...si la cum eram pozitionati la fiecare boss, era IMPOSIBIL ca un healer sa nu aiba range.
iti pot da o groaza de exemple in care si MAVE zicea ca healarii is praf in raid. daca tu nu mai ti minte, ii problema ta.
3. +1 pt off-topic. da, is plictisit de 4.0.6, deaia nu mai joc si astept 4.3.4 sa pot juca calumea unholy(daca o sa fie reparat)
ON: te asigur ca belfu ii bun si pt dps: energy regen, RP regen, fury regen. te rog sa nu mai dezinformezi playerii cu aberatiile tale.


That's my boy -


SALUT Xdem!! -




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fair

[^^ Events MC ^^]



Status: Offline
(since 28-08-2022 08:30)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 8598, Topics: 638
Location: City Of God <3

Reputation: -374
Votes: 414

 
Post Posted: 15-01-2013, 17:57:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi activati casuta aiurea macar daca aveti chef de offtopic nu mai scrieti fair/fairr sau quote. (un gm daca e sa inchida topicul cred ca s`a lamurit baiatul ce e bun si ce nu)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 12-06-2024, 16:14:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password