User
Pass
2FA
 
 

Bg Farm

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message455
bunkx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2011 08:45)
Joined: 06 May 2011
Posts: 26, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 58.9
Votes: 3

 
Post Posted: 28-05-2011, 10:47:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Propun sa se mareasca pedeapsa pentru bg farming. Mi se pare o nesimtire ca unii sa munceasca si altii sa se aleaga cu iteme "moka". 3 zile deserter nu face nimic... dupa 3 zile intra iar... Propun ban 60 de zile pe IP. Ca nu sta nimeni sa faca cate 15 posturi posturi pe zi pentru 3 zile deserter... Daca se mareste pedeapsa automat se reduce si numarul playerilor afk in bguri.

O rugaminte... Nu bagati posturi aiurea fiindca este ceva serios... Daca aveti ceva de zis spuneti da nu sa va aflati in treaba.

Multumesc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xtkmo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-05-2012 09:51)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 2073, Topics: 124
Location: Craiova

Reputation: -115.1
Votes: 18

 
Post Posted: 30-05-2011, 20:58:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

off @ Onotole ma uitai la 2-3 topicuri la tine si lasasi ca un i***t , multumestene altundeva
on: Hmm 60days ? orice "copil" care doar ce sa bagat la wow poate sa fol asa cv zicand ca "uau mamii uite joc UAU fara maini" ...
oricum eu nam mai dat printr`un bg de zile bune ... daca se ia masuri pentru bg bot , ar trb sa se ia si pentru playerii low geared ...zic eu ..
BAFTA !
EDIT: Din cate stiu eu pe Blizz este legal.



Hardwell wrote:
Hares e calit, dar daca ai tinta buna ii dai oneshot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-10-2024, 12:15:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x