User
Pass
2FA
 
 

Bonez

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message734
Zolder
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-07-2012 04:34)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 1000, Topics: 60
Location: Romania

Reputation: 16.3
Votes: 48

Post Posted: 15-01-2011, 16:04:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate am auzit i-a fost furat numele...L-am banat pentru ce era prea suspect gauss in fiecare runda,2 gauss pe runda,ak gold...Banul ramane pana se verifica daca este el...sau sa posteze aici


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raj*
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 04-05-2011 08:24)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 540, Topics: 46
Location: Who`s Village

Reputation: 111.5
Votes: 30

Post Posted: 15-01-2011, 16:07:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema veche -

Urma sa ii trimita lui Scipio e-mail`u pe care a facut rezervarea...
Bine ai facut ca l`ai banat!


So hut , so clean and so freakz!


PGL.FREAKZ.RO || Cont pe filelist free

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bOnEz

[HOTKNIFE.]



Status: Offline
(since 05-01-2012 11:59)
Joined: 01 Jan 2011
Posts: 34, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 5

Post Posted: 15-01-2011, 19:34:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

baieti sunt eu bonez....sincer nu mai am chef sa ma joc pe cont iam trimis PM lu scipio sa imi schimbe passu no facut nimic mia fost stricate deja 2k credite.....vad k nimeni nu face nimic iar akm iara e cineva pe numele meu....daca asa merge treaba pe aici....astai prostie curata.....


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 15-01-2011, 19:48:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bOnEz wrote:
t iam trimis PM lu scipio sa imi schimbe passu no facut nimic mia fost stricate deja 2k credite


Nu e problema mea daca iti dai passu la altcineva nu scrie nicaieri ca sunt obligat sa-ti schimb nimic

Code:
De la:   bOnEz
Cãtre:   scipioaa
Trimis:   11-01-2011, 18:23:26
Subiect:   Schimbare Pw Nick !   
Salut Scipio sunt eu bOnEz....am o problema cineva mia aflat parola kred k ia dato fratele meu de ciuda ca mam certat cu el de curand....si as vrea sa stiu daca poti sa mio schimbi
nick: bOnEz
Y!M: [email protected] sau [email protected] sincer nu mai stiu cu care am rezervat nicku 
pw nou : ******
pw vechi sami zici daca e nevoie !



Code:
De la:   scipioaa
Cãtre:   bOnEz
Trimis:   11-01-2011, 20:24:10
Subiect:   Re: Schimbare Pw Nick !   
Nu sunt astea mailurile cu care te-ai inregistrat


Code:
De la:   bOnEz
Cãtre:   scipioaa
Trimis:   15-01-2011, 19:36:14
Subiect:   Emailu   
[email protected] ,[email protected] , [email protected] una din astea k nu mai stiu sincer deloc !


Uite cand ti-am scris eu si cand ai raspuns tu dupa 4 zile ... daca nu te pricepi lasate .... acuma astept alt PM ca sa-mi dai noul pass ca , capu ala care il ai este numai sa nu te ploua inauntru ca altceva nu faci cu el decat sa mananci ..... ca nu face nimeni nimic dar cand eu iti trimit pm pe 11 si tu raspunzi pe 15 e cam greu ... si PM care l-ai trimis e fara parola in el dar de mancat ..... pe forum stii sa mananci imediat

EDIt: Ti-am schimbat passu cu noul pass care sigur l-ai uitat ... sunt sigur de asta ... pe viitor ( maxim 2 zile ) apelezi la altcineva nu la mine cand fratitu da passu la altcineva ... cum s-a intamplat de data asta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 28-05-2024, 21:43:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x