User
Pass
2FA
 
 

Bug biz !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1367
baiatu cu cola

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2017 18:46)
Joined: 05 Apr 2013
Posts: 28, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 10.7
Votes: 5

Post Posted: 15-04-2014, 02:50:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,incerc sa va explic cat mai pe scurt: Mi-am cumparat GsLS,si dupa am vazut ca nu sunt bani in el si m am razgandit si am vrut sa imi cumpar Bizul Towcar,eram cu obby,future si logi de fata si mi au zis ca daca dai /sellbiz automat iti da banii inapoi,cum este si la casa,cand dai /sellhouse primesti inapoi banii pe casa,si mie nu mi-au venit inapoi cei 5kk si acum am ramas fara biz,atatea nopti nedormite ca sa fac bani si acum din cauza unei comenzi am ramas fara bani si fara biz,o sa va fac poza in chatlog pentru ca am dat /q cand am vazut ca nu imi da banii de nervi.
Va rog frumos sa imi dati banii inapoi,chiar imi doresc un biz,nu joc de mult timp si nu am avut de unde sa stiu ca nu imi da banii inapoi,eu doar m-am gandit ca este ca la casa,daca dai sellhouse iti vin tie banii pe ea inapoi,nu am vrut sa fac vreo schema sau altceva,deci va rog frumos !
Poate ca a fost vina mea ca m-am luat dupa ceilalti ca imi da banii,dar eu fiind incepator,nu am avut de unde sa stiu.
Promit daca se rezolva nu o sa mai ascult pe nimeni si nu voi mai gresii.







Poza cu stats->

Inca o davada ca am cumparat bizul Cola's vine de la numele meu baiatucucola->

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoGi.

[Sa:Mp AdmiN]



Status: Offline
(since 23-11-2020 18:19)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 2432, Topics: 115
Location: Bucuresti

Reputation: -128.5
Votes: 101

Post Posted: 15-04-2014, 03:12:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu vreau sa postez sa ziceti ca tin cu el,dar am avut si eu o vina ca i-am spus sigur ca ii da banii inapoi daca da /sellbiz,este prietenul meu pe Sa-mp l-am ajutat inca de la level 1 si acum din cauza mea l-am lasat fara biz,nu a vrut sa faca nicio schema,este inca incepator doar ca a lasat afk mult ca sa ia biz,deci va rog sa il ajutati... Pot sa va jur ca de cand a intrat pe server nu a mai inchis pc pana la level 10 ca sa faca bani si biz - si va pot confirma mai multi... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RadioKill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2014 11:29)
Joined: 13 Mar 2014
Posts: 297, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 60.1
Votes: 5

Post Posted: 15-04-2014, 09:17:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca dai /sellbiz nu primesti banii inapoi.Daca ti-ar da tie banii inapoi ar trebui sa dea la toti care vor face acelasi lucru.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pepz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 20:36)
Joined: 12 Sep 2012
Posts: 175, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 52.5
Votes: 52

Post Posted: 15-04-2014, 12:12:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radio Killer nu cred ca tu stiai acest lucru cand erai incepator .Omul a lasat pc deschis de cand s-a redeschis serverul pentru a avea biz si din nou cum a zis si logica nu vrem sa tinem cu el ,dar este incepator pe sa:mp si nu stia acest lucru deci va rog sa il ajutati sa-si recapete banii :-s


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anonimouss

[GIVENCHY]



Status: Offline
(since 31-08-2022 11:16)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 1727, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 682.7
Votes: 123

 
Post Posted: 15-04-2014, 12:48:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eram si eu pe skype cu baiatucucola cand s-a intamplat toata chestia asta, el isi luase biz-ul GSLS si gasise doar cativa banisori in el si asta nu i-a convenit ce-i drept iar apoi l-a intrebat pe LoGi daca primeste banii inapoi daca dai /sellbiz acesta spunandu-i ca da . Cand a vazut ca si-a pierdut si biz-ul si banii a dat /quit de nervi ( si eu as fi facut asta in perioada in care imi placea mult jocul / cand eram helper ) si nu a apucat sa faca poze . Asa ca va rog sa-l ajutati ca baiatu' a muncit pentru level/bani toate alea si chiar cred ca isi merita biz-ul inapoi - .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Te L0ve Sc

[Progressive]



Status: Offline
(since 25-04-2014 18:54)
Joined: 05 Dec 2013
Posts: 1119, Topics: 71
Location: Galati

Reputation: -43
Votes: 37

 
Post Posted: 15-04-2014, 12:56:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze ca intervin , dar inainte de wipe era daca dai sellbiz primesti banii inapoi si logi a crezut ca asa este si acum dar s-a inselat .. baiatucucola e incepator si nu stie .. as avea rugamintea la owneri dace se poate sa ii dea macar bizzul inapoi -

??!!?? Se zice ca prietenii iti vor binele , asa ca nu'i lasa sa ti'l ia ??!!??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Florin-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2014 09:40)
Joined: 29 Mar 2014
Posts: 206, Topics: 67
Location: Romania

Reputation: 104
Votes: 4

Post Posted: 15-04-2014, 12:57:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La un bizz cand dai /sellbiz nu iti primesti banii inapoi. Niciodata nu s-au dat banii inapoi. Cand iti iei un biz deja tu te inscri intr-o "afacere" de unde poti castiga dublu sau triplu fata de cat ai dat pe acel biz. Deci de aceea nu se primesc banii inapoi la sell. Acum ce vina avem noi ca tu te-ai luat dupa altii? Pentru ca esti incepator iti vei primi bizzul inapoi . ESTE PENTRU PRIMA SI ULTIMA OARA CAND FACEM EXCEPTII !

Simplitatea este forma supremã de rafinament. - Leonardo da Vinci

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Florin-, 15 April 2014 10:57



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-05-2024, 06:20:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x