User
Pass
2FA
 
 

Bug cu setul t6 de la Theremis in Quel'Danas (warrior)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message568
Kthx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 12:43)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-08-2012, 17:27:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wowhead/WoW Freakz Link: http://www.wowhead.com/item=34546 << beltul spre exemplu

Descrierea bugului / Bug description: Belutul nu arata deloc lafel ca cel t6 de la wowhead. Este rosu, si arata ca orice belt gri care pica pe vacile din fata swului. Dar nu numai beltul, si bootsurile si wristul, toate aceste iteme care fac parte din setul t6 vandut de Theremis in Quel'Danas arata ciudat si nici un caz ca cele de pe wowhead (la warrior, nu am verificat la celelate classe). Stiu ca este un bug minor, dar cei care vor sa dea transmute in t6 sunt intampinati de o mica problema, myself included.

Dovada / Proof: http://imageshack.us/f/7/wowscrnshot080212182851.jpg/ << Am dat inspect aici la gearul pt war de la vendor si asa arata... Am si beltul in backpack, lam cumparat fara sa vad cum arata si la transmute am avut o surpiza...

Bugul este unul minor cum am mai spus, dar tot merita postat chiar daca foarte putine persoane vor da de el...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bloodyheal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2013 13:15)
Joined: 11 Dec 2010
Posts: 26, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 58
Votes: 5

 
Post Posted: 02-08-2012, 17:45:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este nici un bugg asa a fost mereu tier 6 pt orice clasa off set se potriveste cu setul din swp pt orice clasa
accesoriile care se potrivesc cu t6 le iei din bt si nu fac parte din set

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kthx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 12:43)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 2

 
Post Posted: 02-08-2012, 18:08:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu spun ca nu a fost asa de mult (habar nu am de cand e asa) dar nu trebuie sa fie asa, t6ele arata ca t6 nu ca itemele din swp (cel putin pe blizz). Si cand ai setul complet trebuie sa arate cam asa http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/resized/55010.jpg , in acest moment pe freakz nu arata asa daca ai full t6, eu consider asta un bug. Itemele care fac parte din acelasi set trebuie sa aiba acelasi design toate... deaia se numeste "set" si nu "niste iteme random care leam lootat pe lupu asta mort in fata la sw".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 25-09-2024, 08:33:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x