User
Pass
2FA
 
 

[CATACLYSM] Recrutari [4.3.4]
Go to page 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message156536
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 20-01-2013, 22:27:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)


4.3.4


Recrutari






>Inainte sa aplici trebuie sa stii:
-Suntem o guilda PvE in primul rand; facem si PvP in timpul liber. => PvE > PvP
-Cautam doar playeri activi si seriosi, care isi cunosc clasa foarte bine (main spec`+ off spec`).
-Nu cautam playeri "semi-zei" care nu stiu sa se adapteze la diferite medii.
-Recrutam doar main chars`, nu mai aplica daca esti offchar.
-Guilda noastra se bazeaza pe reguli de bun simt in primul rand + altele particulare care le aflii in-game; daca crezi ca regulile nu fac parte din repertoriul tau, nu te mai obosii sa aplici.
-Respectul se castiga (prin perseverenta / "profesionalism") nu se impune (prin diferite "teoreme" / "comportamente instinctuale").
-Ora oficiala de raid over este 00:00; verifica-ti programul de somn, iar daca nu corespunde cu cerintele, nu mai aplica.






>RESPECTA ACEST MODEL DE APLICATIE (dati direct copy-paste de aici):
Quote:
Nume In-Game :
Varsta:
Ora de culcare aprox` :
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :
Ilvl :
Link Armory :
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) :
De cat timp joci wow + /played :
Stats priority (pe specul tau) :
Experienta cu clasa curenta :
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :
De ce vrei sa vii la noi in guilda :

>Upload screenshots: Postimage.org / Tinypic.com

>OBLIGATORIU sa ai CONTUL DE JOC LEGAT CU CONTUL DE FORUM [Click aici pt` a lega conturile]



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid



Last edited by respect_dani on 11-01-2015, 18:11:00; edited 18 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
shadowmelt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2017 11:18)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 2

 
Post Posted: 21-01-2013, 22:10:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salutare, vallerie sunt. aici este postul meu de recrutare http://forum.wow-freakz.com/Recrutari-CATACLYSM-4.0.6-t152263-570.html

revin pentru ca nu stiu cum sa procedez. daca sa astept sau ce sa fac. dupa postul meu, au mai postat alte persoane si au primit un raspuns.
unii nu au fost acceptati ca au iesit din guild, altii au fost primiti si li s-a spus "sper sa nu mai faci ce ai facut in trecut"...
mie mi s-a spus ca vom discuta dar nu vad nicio discutie, nu imi scrie nimeni nimic.
e una sa gresesti si sa ti se acorde a doua sansa, si e alta sa stau sa astept si etc... pt... nimic practic. ca mi-a fost caracterul sters si apoi am facut altul cu acelasi nume, si vreau sa revin pur si simplu in guilda in care am fost ani de zile.

vreau doar sa scot in evidenta ca topicul trecut s-a inchis, topicul acesta nou nu are un raspuns pentru mine, mesaje pe wisper nu primesc, mailul e gol, si sunt pus in situatia asta in care doar astept. si situatia de asteptare care la un moment dat m-a lasat fara caracter (nu am avut parte de net) trebuie sa ajunga undeva... daca ajunge la deznodamantul ca ne prefacem ca nu ne cunoastem, sau o rezolvam asa cum e si normal, atunci asa, sa fie, oricum ar fi. dar sa lamurim frumos si gata. - incerc sa am o atitudine pozitiva aici dar nu vreau sa astept si sa treaca timpul degeaba, si sa verific un topic inchis nu are rost. asa ca am scris aici ce am gandit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oprea_florin27_04

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2013 07:24)
Joined: 23 Oct 2011
Posts: 81, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 89
Votes: 2

 
Post Posted: 22-01-2013, 22:18:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut Valerie,

Scuze pentru întârzierea rãspunsului, lumea probabil a fost ocupatã cu adaptarea la noul content de pe 4.3.
Foarte puțini oameni din „conducerea” actualã au jucat și pe xwow și probabil nu te cunosc (precum nici eu). Noi luãm playeri care au mai jucat în Opus fãrã prea multe întrebãri, însã tu, având char nou, achievuri puține și necunoscându-te nu am luat o hotãrâre promptã (precum nici respins direct, dupã cum ai vazut) pentru cã nu știm cât de bine joci -.


Dupã modul în care vorbești / scrii și atitudinea pe care ai avut-o, din partea mea ești binevenit. Nu vreau sã mã bag peste CL clasei tale așa cã te rog vorbește cu Mayavin in-game sã te „testeze” și leagã contul de cel de forum.


Numai bine
Eresea

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 23-01-2013, 15:13:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Midu
Varsta: 21
Ora de culcare aprox` : 01:00
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Paladin Holy/Protection
Ilvl : 363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Midu
Printscreen interfata : http://tinypic.com/r/1gkx1e/6
Profesii (Sa fie full) : Enchanting+Alchemy
De cat timp joci wow + /played : 2 ani
Experienta cu clasa curenta : 5 luni
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : 4.0.6 am avut full progress http://tinypic.com/r/db39t/6 + council facut pe druid care pe 4.0.6 a FOST main-ul meu si acuma am renuntat la el findca mecanica de haste,mastery care depinde druidul(resto/balance) nu functioneaza mai deloc cum trebuie si m-am axat pe un caracter care mi se pare mai complex....am jucat paladin holy si pe 4.0.6
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : aici este o poveste lunga...Prima guilda a fost Specii dupa o activitate de 9 lunii am decis ca e timpul sa fac o schimbare deoarece oameni sau schimbat si au devenit mai aroganti , au uitat ce inseamna respectul...dupa care am fost in I Need a life si am iesit dupa 4 luni de activitate deoarece incepusem munca (acuma nu mai lucrez asa mult) si erau si sarbatorile, apoi am revenit in Specii ca social si am decis ca hoarda este intr-un punct mort din punctul meu de vedere si trebuie sa incerc si alianta.Aici ma recrutat Guilda Too Many Button care au facut niste raiduri la inceput acuma este foarte inactiva(speram ca pe noul patch sa fie ceva mai activa dar m-am inselat, ofitteri si gm sunt off chare din Gm and Donors).

De ce vrei sa vii la noi in guilda :Am niste prieteni care au fost recrutati de curand si mi-au recomandat si mie Guilda Opus Dei care impreuna cu iei am facut progress in Specii.



Last edited by ichigo40k on 23-01-2013, 19:15:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CrazyBlonde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-07-2013 20:25)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 64.8
Votes: 2

 
Post Posted: 23-01-2013, 16:06:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : CrazyBlonde
Varsta: 17 ani
Ora de culcare aprox` : 12-1 in timpul saptamanii, weekend nu am.
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Fire
Ilvl : 365
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crazyblonde
Printscreen interfata : http://i45.tinypic.com/19o93a.jpg
Profesii (Sa fie full) : Eng,Mining
De cat timp joci wow + /played : Jucam de pe Wotlk inainte cu vreo 6,7 luni de cata, 20 days,10 hours.
Experienta cu clasa curenta : Am inceput sa joc de cand s-a bagat Cata, am jucat mult si pe off chare dar am ramas la acesta, m-am adaptat mai bine.
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : All down on 25h inafara de Council, Atramedes.
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Opus Dej, am fost inactiv inainte sa se bage 4.3.4 si am primit kick
De ce vrei sa vii la noi in guilda : M-am simtit bine cu voi aveti o organizare buna si oameni seriosi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
plies

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2016 14:17)
Joined: 10 May 2012
Posts: 407, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 217.4
Votes: 16

 
Post Posted: 23-01-2013, 17:08:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oprea_florin27_04 wrote:
Salut Valerie,

Scuze pentru întârzierea rãspunsului, lumea probabil a fost ocupatã cu adaptarea la noul content de pe 4.3.
Foarte puțini oameni din „conducerea” actualã au jucat și pe xwow și probabil nu te cunosc (precum nici eu). Noi luãm playeri care au mai jucat în Opus fãrã prea multe întrebãri, însã tu, având char nou, achievuri puține și necunoscându-te nu am luat o hotãrâre promptã (precum nici respins direct, dupã cum ai vazut) pentru cã nu știm cât de bine joci -.


Dupã modul în care vorbești / scrii și atitudinea pe care ai avut-o, din partea mea ești binevenit. Nu vreau sã mã bag peste CL clasei tale așa cã te rog vorbește cu Mayavin in-game sã te „testeze” și leagã contul de cel de forum.


Numai bine
Eresea





Eu unu am jucat pe xwow si se misca bine omu - .....eu pot garanta k a jucat k noi pe xwow

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 23-01-2013, 17:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Midu Acceptat!
@Crazyblonde -Respins!
@Valerie - cauti pe Mayavin care e CL la rogues sau pe Tzuky si discuti cu el.Nu ti-a cerut nimeni ceva imposibil!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zizzzo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2013 11:23)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 22, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 71.6
Votes: 2

 
Post Posted: 24-01-2013, 18:12:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Gajel
Varsta: 18
Ora de culcare aprox` : cate o fi si toate ziua deca e nevoie de mn
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Shaman Ench 363 si Healar 360
Ilvl : 363/360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Alchimy Si Herb
De cat timp joci wow + /played : 6 ani am jucat prima data pe wow scape pana am invatat cat de cat pe urma am intrat 1 an pe bliz nu am mai jucat un an si am intrat pe freakz si joc aici de 3 ani
Experienta cu clasa curenta :dau dps bun pe shman nimeni nu s-a plans de dps-ul meu
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : am avut full pe Makarow(daca mai ma stiti ca am fost cu el la voi in guild)si cu un hunter la inceput de tot tot gajel se numea pe asta am facut tot pe normal si tpe hc tot in afara de ods si concil
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Anarchy fosta guilda facea raidurile de 1- doar cu officeri rancurile se dadeau dupa placul lor
De ce vrei sa vii la noi in guilda :Am mai fost si mi se pare o comunitate destul; de ok cu uun progres bun in raiduri si bine organizata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yssera

[The Legend]



Status: Offline
(since 21-03-2022 21:43)
Joined: 11 May 2012
Posts: 551, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 22.4
Votes: 27

Post Posted: 24-01-2013, 18:35:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zizzzo wrote:
Nume In-Game : Gajel
Varsta: 18
Ora de culcare aprox` : cate o fi si toate ziua deca e nevoie de mn
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :Shaman Ench 363 si Healar 360
Ilvl : 363/360
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gajel
Printscreen interfata :
Profesii (Sa fie full) : Alchimy Si Herb
De cat timp joci wow + /played : 6 ani am jucat prima data pe wow scape pana am invatat cat de cat pe urma am intrat 1 an pe bliz nu am mai jucat un an si am intrat pe freakz si joc aici de 3 ani
Experienta cu clasa curenta :dau dps bun pe shman nimeni nu s-a plans de dps-ul meu
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : am avut full pe Makarow(daca mai ma stiti ca am fost cu el la voi in guild)si cu un hunter la inceput de tot tot gajel se numea pe asta am facut tot pe normal si tpe hc tot in afara de ods si concil
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Anarchy fosta guilda facea raidurile de 1- doar cu officeri rancurile se dadeau dupa placul lor
De ce vrei sa vii la noi in guilda :Am mai fost si mi se pare o comunitate destul; de ok cu uun progres bun in raiduri si bine organizata

Leaga contul tau de joc de cel de pe forum si apoi cauta pe Primordia pentru cateva intrebari!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 24-01-2013, 19:39:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Gajel: RESPINS ; fara alte adaosuri.


OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
shadowmelt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2017 11:18)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 11, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 2

 
Post Posted: 24-01-2013, 21:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa voi face , mersi .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mr. Shaddix

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-05-2013 15:23)
Joined: 17 Jan 2013
Posts: 31, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -23
Votes: 5

Post Posted: 26-01-2013, 20:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Stormxdead
Varsta:16
Ora de culcare aprox` : 22-24
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Hunter Beast Mastery (Pt farming + trash)/Marksmanship (instante-bossi)
Ilvl : 363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stormxdead
Printscreen interfata : http://iceimg.com/9f45142b7768b1.jpg.htm
Profesii (Sa fie full) :Nu am stat sa le fac... nu am rabdare.
De cat timp joci wow + /played : antepenultima zi din vacanta de iarna, dar am un coleg de clasa la voi in guild (Mayes aka Alistaair) si stiu cam tot ce e necesar...
Experienta cu clasa curenta :destul de buna, stiu sa dau dps...
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : am farmat in tol barad si in twilight asa ca nu am facut mare lucru, pe vremea cand era 4.0.6 eu faceam iteme.../4.3.4 am batut argaloth si alizabal cu ninjai de la Too Many Buttons
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Too Many Buttons, lipsa de respect+ninja
De ce vrei sa vii la noi in guilda : Pai m-am axat pe pve, caut o breasla serioasa in care sa fie o atmosfera familiara, si in plus am un coleg de clasa in breasla voastra...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 26-01-2013, 20:56:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr. Shaddix wrote:
Nume In-Game : Stormxdead
Varsta:16
Ora de culcare aprox` : 22-24
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Hunter Beast Mastery (Pt farming + trash)/Marksmanship (instante-bossi)
Ilvl : 363
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Stormxdead
Printscreen interfata : http://iceimg.com/9f45142b7768b1.jpg.htm
Profesii (Sa fie full) :Nu am stat sa le fac... nu am rabdare.
De cat timp joci wow + /played : antepenultima zi din vacanta de iarna, dar am un coleg de clasa la voi in guild (Mayes aka Alistaair) si stiu cam tot ce e necesar...
Experienta cu clasa curenta :destul de buna, stiu sa dau dps...
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : am farmat in tol barad si in twilight asa ca nu am facut mare lucru, pe vremea cand era 4.0.6 eu faceam iteme.../4.3.4 am batut argaloth si alizabal cu ninjai de la Too Many Buttons
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : Too Many Buttons, lipsa de respect+ninja
De ce vrei sa vii la noi in guilda : Pai m-am axat pe pve, caut o breasla serioasa in care sa fie o atmosfera familiara, si in plus am un coleg de clasa in breasla voastra...


RESPINS



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Blackkarrow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-12-2017 20:03)
Joined: 30 Jan 2011
Posts: 288, Topics: 102
Location: Germany

Reputation: 111
Votes: 37

 
Post Posted: 29-01-2013, 19:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Nightwatches
Varsta: 19
Ora de culcare aprox` : dupa 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid & Feral + Balance
Ilvl : 366
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightwatches
Printscreen interfata : http://imageshack.us/f/202/wowscrnshot111012123522.jpg/
Profesii (Sa fie full) : LW + Tailoring
De cat timp joci wow + /played : de 6 ani si pe freakz de cand s-a deschis / played am 21 zile pe druid
Experienta cu clasa curenta : cam 1 an
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : full progres pe freakz
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu am avut guilda pve pentru ca am facut mai mult PVP pe 4.0.6 si druidul era off char atunci
De ce vrei sa vii la noi in guilda : pentru pve de calitate + un colectig OK


[img]http://imgur.com/mr8Oc28[/img]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
respect_dani

[~d(-_-)b~]



Status: Offline
(since 17-09-2019 21:22)
Joined: 05 Mar 2012
Posts: 948, Topics: 35
Location: West EverEasT

Reputation: 478.1
Votes: 47

           
Post Posted: 29-01-2013, 19:25:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Blackkarrow wrote:
Nume In-Game : Nightwatches
Varsta: 19
Ora de culcare aprox` : dupa 12-1
Clasa & Spec (Ms`+Off`) : Druid & Feral + Balance
Ilvl : 366
Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nightwatches
Printscreen interfata : http://imageshack.us/f/202/wowscrnshot111012123522.jpg/
Profesii (Sa fie full) : LW + Tailoring
De cat timp joci wow + /played : de 6 ani si pe freakz de cand s-a deschis / played am 21 zile pe druid
Experienta cu clasa curenta : cam 1 an
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? : full progres pe freakz
Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea : nu am avut guilda pve pentru ca am facut mai mult PVP pe 4.0.6 si druidul era off char atunci
De ce vrei sa vii la noi in guilda : pentru pve de calitate + un colectig OK


RESPINS



OPUS DEI vs DragonSoul 25H SpeedRaid

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Wipe, 08 October 2015 12:39



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Next    


The time now is 26-04-2024, 02:10:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x