User
Pass
2FA
 
 

CERERE UNBAN

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1102
Xaxxa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-09-2012 09:11)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 5

Post Posted: 08-08-2012, 20:31:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul : Xaxa
Data + ora: 21:40
Harta: alexandra
Admini online: ......
Adminul: believe
Motivu: a zis 1 tampit ca am avut hack pe war4....si believe mi`a dat ban in sec 2
Dovada: n`am....
Ip-ul: 188.241.130.52



Rog pe cnva sa verifice sa vada ca n`am ban pe war4...n`am avut niciodata...Nu cred ca e corect sa primesti ban ca te acuza un specimen de nush ce...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 08-08-2012, 20:54:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca primesti ban pentru hack pe un server din comunitate primesti ban pe toate serverele!

Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xaxxa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-09-2012 09:11)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 5

Post Posted: 08-08-2012, 21:00:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asta e si problema ca nu am ban pe niciun srv din comunitatea freakz....+ nu cred ca dai ban imd,poate verifici inainte de asta,dak respectivu minte???cum a facut Andrei in cazul meu,e corect?totusi astept...unban
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 08-08-2012, 21:01:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xaxxa wrote:
Asta e si problema ca nu am ban pe niciun srv din comunitatea freakz....+ nu cred ca dai ban imd,poate verifici inainte de asta,dak respectivu minte???cum a facut Andrei in cazul meu,e corect?totusi astept...unban

fac o scurta verificare si iti voi da unban daca e sa fie asa!


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xaxxa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-09-2012 09:11)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 48.9
Votes: 5

Post Posted: 08-08-2012, 21:56:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mult se mai asteapta pt unban....nici acu nu pot sa joc....Red,nu e cam lunga verificarea??din cate stiu cand primesti *** pe 1 srv din comunitatea freakz...atc cand te duci pe alt srv apare jos ca si cum ai scrie Xaxa : am luat *** pe war4 sau nush unde...asa imi amintesc eu..poate gresesc,aiurea pt nimic sa iau ban permanent...pacat...poate maine o sa pot juca...o seara buna tuturor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 08-08-2012, 23:44:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Xaxxa wrote:
Mult se mai asteapta pt unban....nici acu nu pot sa joc....Red,nu e cam lunga verificarea??din cate stiu cand primesti *** pe 1 srv din comunitatea freakz...atc cand te duci pe alt srv apare jos ca si cum ai scrie Xaxa : am luat *** pe war4 sau nush unde...asa imi amintesc eu..poate gresesc,aiurea pt nimic sa iau ban permanent...pacat...poate maine o sa pot juca...o seara buna tuturor.
ti-am dat unban imedeat dupa ce am postat aici, deoarece nu apari ca si codat in comunitate... nu ma priveste pe mine neintelegerile de pe alte servere... decat daca ai jucat codat... mai verifica si tu din cand in cand


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 09-08-2012, 00:24:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DjRed wrote:
Daca primesti ban pentru hack pe un server din comunitate primesti ban pe toate serverele!


Scuza-ma ca te intreb, de unde ti-a venit ideea de a bana jucatorul pe motiv ca a primit ban pe war4? Te-ai gandit inainte sa postezi , te intreb? Asta doar de curiozitate. Si te rog nu veni cu argumente gen "e fratele mai mic la war3". Din cate stiu eu, daca joci cu cod pe un server asta nu inseamna ca primesti ban pe toate cele 20+ servere din comunitate. Nu stiu de unde ai scos tu explicatia asta dar cu siguranta nu cred ca ai gandit-o bine.
Este posibil ca Owneri de pe serverele respective sa se inteleaga sa nu ii mai permita juca nici pe alt server (war3 si war4, avand 2 owneri comuni) dar nu sa spui ca primeste pe intreaga comunitate. Eu daca am server si nu vreau sa ii dau ban, ce se intampla? Asta dupa logica ta ... E o aberatie ce ai scris si cred ca multi o privesc ca atare. A da ban pe motiv ca are cod pe server este una si a primi ban pentru ca a primit ban pe alt server din comunitate este alta.

Daca m-am bagat aiurea, accept warnul cu cea mai mare placere dar gresesti din tot ce ai scris de sus in jos, red.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 09-08-2012, 00:40:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
DjRed wrote:
Daca primesti ban pentru hack pe un server din comunitate primesti ban pe toate serverele!


Scuza-ma ca te intreb, de unde ti-a venit ideea de a bana jucatorul pe motiv ca a primit ban pe war4? Te-ai gandit inainte sa postezi , te intreb? Asta doar de curiozitate. Si te rog nu veni cu argumente gen "e fratele mai mic la war3". Din cate stiu eu, daca joci cu cod pe un server asta nu inseamna ca primesti ban pe toate cele 20+ servere din comunitate. Nu stiu de unde ai scos tu explicatia asta dar cu siguranta nu cred ca ai gandit-o bine.
Este posibil ca Owneri de pe serverele respective sa se inteleaga sa nu ii mai permita juca nici pe alt server (war3 si war4, avand 2 owneri comuni) dar nu sa spui ca primeste pe intreaga comunitate. Eu daca am server si nu vreau sa ii dau ban, ce se intampla? Asta dupa logica ta ... E o aberatie ce ai scris si cred ca multi o privesc ca atare. A da ban pe motiv ca are cod pe server este una si a primi ban pentru ca a primit ban pe alt server din comunitate este alta.

Daca m-am bagat aiurea, accept warnul cu cea mai mare placere dar gresesti din tot ce ai scris de sus in jos, red.

In momentul in care un jucator este prins codat pe un server din comunitate e clar ca nu are ce cauta si pe alte servere.. Este considerat un jucator necinstit... si in comunitate nu se accepta asemenea playeri.. Nu ma intereseaza daca e fratele lui X si Y. Dau un exemplu o parte din adminii de pe war3 au admin si pe war6//// daca eu te prind pe tine codat pe war6... cum iti imaginezi ca te pot lasa sa joci pe war3? si exemple pot fi multe tinand cont ca nu avem admin doar pe 1 server...


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 09-08-2012, 02:32:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-ai inteles ideea, in nici un regulament nu stipuleaza ca un jucator banat pe un server trebuie banat pe alt server din comunitate. Intelegi acum? Adica daca eu iau ban pe war3 si ma duc sa joc pe war6 chiar daca am jucat sau nu codat asta nu inseamna ca iti da dreptul sa ma banezi pe war6 si nu trebuie sa-mi dai exemple (gen blacky sau altele). Aici nu e vorba ca a jucat matusa,fratele,sora,nepotu sau varu, aici este vorba strict ca nu se da ban pentru motiv ca ai primit ban pe w4,w5,w6. Sunt owneri diferiti pe fiecare war-uri si nu poti sa impui tu ca admin sa baneze sau nu un jucator. Daca acest jucator ti-ar fi facut reclamatie cu siguranta ai fi primit acelasi raspuns ca si de la mine.

Ca ai admin tu sau mai multi pe 'surorile' war3-ului asta e alta treaba, dar fiecare server in sine are o pereche de owneri chiar daca provin de pe serveru w3 sau nu. Nu ai cum sa impui ce spui tu mai pe sus, e lipsit de logica, asta daca nu joaca codat si acolo. Daca se dovedeste a juca murdar se pedepseste conform regulamentului dar nu ii dai ban doar ca a primit ban pe war4 sau pe alt server.

Si stai calm ca si eu am admin pe unele din serverele din comunitate dar nu banez jucatorii care ii vad banati pe war3 sau pe alte servere, asta ar insemna ca sa iau fiecare jucator din fiecare lista, de pe fiecare server sa il banez, intelegi acum? Ce spui tu nu se face niciodata. (Daca te prind pe unu codat ,te prind si pe celalalt daca mai ai tente, deci gandeste rational).





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 09-08-2012, 06:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys nu te baga ca nici macar nu ai fost de fata, ala te- a acuzat ca ai fost banat pe war4 si tu ai zis cv de genu "da, si?" ... Si te-am banat... Ai primit unban de ieri, dar invata sa nu mai iei jucatorii peste picior


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 09-08-2012, 20:05:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
N-ai inteles ideea, in nici un regulament nu stipuleaza ca un jucator banat pe un server trebuie banat pe alt server din comunitate. Intelegi acum? Adica daca eu iau ban pe war3 si ma duc sa joc pe war6 chiar daca am jucat sau nu codat asta nu inseamna ca iti da dreptul sa ma banezi pe war6 si nu trebuie sa-mi dai exemple (gen blacky sau altele). Aici nu e vorba ca a jucat matusa,fratele,sora,nepotu sau varu, aici este vorba strict ca nu se da ban pentru motiv ca ai primit ban pe w4,w5,w6. Sunt owneri diferiti pe fiecare war-uri si nu poti sa impui tu ca admin sa baneze sau nu un jucator. Daca acest jucator ti-ar fi facut reclamatie cu siguranta ai fi primit acelasi raspuns ca si de la mine.

Ca ai admin tu sau mai multi pe 'surorile' war3-ului asta e alta treaba, dar fiecare server in sine are o pereche de owneri chiar daca provin de pe serveru w3 sau nu. Nu ai cum sa impui ce spui tu mai pe sus, e lipsit de logica, asta daca nu joaca codat si acolo. Daca se dovedeste a juca murdar se pedepseste conform regulamentului dar nu ii dai ban doar ca a primit ban pe war4 sau pe alt server.

Si stai calm ca si eu am admin pe unele din serverele din comunitate dar nu banez jucatorii care ii vad banati pe war3 sau pe alte servere, asta ar insemna ca sa iau fiecare jucator din fiecare lista, de pe fiecare server sa il banez, intelegi acum? Ce spui tu nu se face niciodata. (Daca te prind pe unu codat ,te prind si pe celalalt daca mai ai tente, deci gandeste rational).

Este aceiasi comunitate, daca nu se tine cont de acest lucru, inseamna ca este lipsa de colegialitate si de raspundere.. inseamna ca acei owneri nu au dorit decat un site de gazduire.. nu au fost incidente de genu, dar daca vor fi, cu siguranta cei din frutea comunitati nu vor accepta...


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 09-08-2012, 22:46:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate nici un administrator nu iti impune cum sa iti administrezi serverul. Este in interesul fiecarui detinator de comunitate sa aiba cat mai mult trafic (trafic = money). Intelege si tu, ce vrei tu sa faci , nu se face in nici o comunitate.




Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 22-05-2024, 05:45:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password