User
Pass
2FA
 
 

Ce HACK ?!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message810
MD25

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2018 08:27)
Joined: 11 Sep 2017
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 6

Post Posted: 11-09-2017, 09:49:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Ieri am intrat pe WoW Legion si mi-a aparut un mesaj (ceva de genul: Sistemul Anti-Hack a detectat ca am modificat ceva in Tools, sa dau restart la WoW, si ca in 15 secunde imi va da kick automat. Iar daca nu redresez, imi va bana contul). Am iesit din joc, am intrat iar, acelasi mesaj, acelasi kick. Azi dimineata am intrat pe WoW Legion si surpriza: cont suspendat temporar. Intru pe site-ul Freakz si mesaj General Error: Ai fost banat timp de 1 zi. Motiv: [WARDEN] Hacks/client modifications detected. Eu unul nu am folosit niciun hack. Ba din contra, ca sa pot juca WoW Legion Freakz trebuie sa imi inchid Avira deoarece antivirusul imi vede launcher-ul Freakz ca un virus. Sper sa se rezolve problema acum si sa nu mai am de a face cu asa ceva pe viitor. Daca nu, nici o problema, ne apucam de altceva (desi joc pe Freakz de ani buni si nu mi s-a dat niciodata ban, kick, mute, etc). Multumesc anticipat! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 12 hours ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 11-09-2017, 09:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este topic separat in legatura cu astfel de probleme, precum si unele solutii care ti-ar putea fi de folos: https://forum.wow-freakz.com/GENERALERROR-WARDEN-Hacks-client-modifications-detected-t472712.html


Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 28-04-2024, 01:06:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x