User
Pass
2FA
 
 

Ce porcarie...

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message781
e_versace

[Legend]



Status: Offline
(since 16-11-2019 10:19)
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 646, Topics: 37
Location: Constanta

Reputation: 289.2
Votes: 12

Post Posted: 07-12-2011, 16:11:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am intrat ieri sa joc un cs pe sin.freakz.ro , si azi cand am intrat din nou in cs mi-a aparut o lista sin.freakz.ro sin2.freakz.ro etc , cum scot porcariile alea ? Nu vi se pare ca e o chestie cam de buti ceea ce faceti ? Ne bagati pe gat servarele voastre ? Ziceti-mi cum scot prostiile alea din meniu si ce trebuie sa fac in caz ca joc pe sin sa nu mai imi apara porcariile alea acolo .

Apropo un server de pe o comunitate ca asta nu ar trebuii sa recurga la astfel de trucuri ... asta daca e un server care se respecta , daca nu tineti redirecte si prostii deastea .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
klesk

[7sins]



Status: Offline
(since 25-03-2015 10:05)
Joined: 24 Jan 2007
Posts: 2997, Topics: 101
Location: Romania

Reputation: 318
Votes: 107

Post Posted: 07-12-2011, 16:27:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e_versace wrote:
Am intrat ieri sa joc un cs pe sin.freakz.ro , si azi cand am intrat din nou in cs mi-a aparut o lista sin.freakz.ro sin2.freakz.ro etc , cum scot porcariile alea ? Nu vi se pare ca e o chestie cam de buti ceea ce faceti ? Ne bagati pe gat servarele voastre ? Ziceti-mi cum scot prostiile alea din meniu si ce trebuie sa fac in caz ca joc pe sin sa nu mai imi apara porcariile alea acolo .

Apropo un server de pe o comunitate ca asta nu ar trebuii sa recurga la astfel de trucuri ... asta daca e un server care se respecta , daca nu tineti redirecte si prostii deastea .


Asa cum nu e o porcarie sa joci fara steam asa mi se pare si mie corect sa le pun clientilor non-steam o lista in meniu.

Cumpara steam sau pune gamemenu.res pe read-only si nu te mai plange aiurea ca nu ai platit nimic pe clientul ala de pe care joci si totusi ai pretentii.


sin.freakz.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by klesk, 07 December 2011 14:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 11:15:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x