User
Pass
2FA
 
 

Cere un Nume Rezervat, Slot sau Admin!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2118
Mastermind

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 12-09-2020 16:56)
Joined: 26 Jun 2009
Posts: 2612, Topics: 116
Location: Bucuresti

Reputation: 962.1
Votes: 47

Post Posted: 16-09-2014, 22:59:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Rezervat
Daca vrei sa iti rezervi numele pentru ca nimeni altcineva sa nu joace cu el, trimite un PM unui owner (ion.mzk, Mastermind, Freakz * xGen, Reyes, Deadshot) cu urmatoarele date:

1. Numele dorit
2. Parola dorita

Dupa ce ti se va confirma prin mesaj ca numele tau a fost adaugat, va trebui sa adaugi urmatoarea linie in configul tau.
(Nu uita sa inlocuiesti unde scrie "parolata" cu parola aleasa de tine)


setinfo _fkz parolata

Loc Rezervat (Slot)
Daca vrei sa iti rezervi un loc pe serverul tau favorit, va trebui sa indeplinesti 2 cerinte obligatorii:

1. Sa ai un comportament civilizat pe server.
2. Sa ai minim 10 ore jucate pe server in ultimele 30 de zile. Poti verifica cate ore ai jucat cautandu-ti numele AICI.

Cand indeplinesti aceste cerinte, poti face o cerere AICI, urmand modelul de mai jos:

Code:
1. Nume: Mastermind
2. Am 28 ani
3. Am 2 luni vechime pe acest server
4. Da, accept regulamentul acestui server integral

Dupa ce ti se va confirma prin mesaj ca numele tau a fost adaugat, va trebui sa adaugi urmatoarea linie in configul tau.
(Nu uita sa inlocuiesti unde scrie "parolata" cu parola aleasa de tine)


setinfo _fkz parolata

Admin (Blood Guard)
Daca vrei sa devii admin pe serverul tau favorit, va trebui sa indeplinesti 3 cerinte obligatorii:

1. Sa ai un comportament civilizat pe server.
2. Sa ai minim 30 ore jucate pe server in ultimele 30 de zile. Poti verifica cate ore ai jucat cautandu-ti numele AICI.
3. Sa iti creezi propria lista de codati AICI si sa postezi minim 30 de demo-uri cu codati in acea lista.

Cand indeplinesti aceste cerinte, poti face o cerere AICI, urmand modelul de mai jos:

Code:
1. Nume: Mastermind
2. Am 28 ani
3. Am 2 luni vechime pe acest server
4. Da, accept regulamentul acestui server integral

Dupa ce ti se va confirma prin mesaj ca numele tau a fost adaugat, va trebui sa adaugi urmatoarea linie in configul tau.
(Nu uita sa inlocuiesti unde scrie "parolata" cu parola aleasa de tine)


setinfo _fkz parolata



Looking back..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Mastermind, 16 September 2014 20:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 03-05-2024, 10:48:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x