User
Pass
2FA
 
 

Cerere Admin[Aprobat]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1460
Ciupa200

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2016 13:27)
Joined: 16 May 2010
Posts: 125, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 189.7
Votes: 9

Post Posted: 22-07-2010, 22:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul pe server: Ciupa200
Varsta: 17 ani
Link lista de codati: http://forum.wow-freakz.com/view-post-658736.html?#658736
Vechimea pe server: http://www.gametracker.com/server_info/89.42.202.210:27015/top_players/?query=Ciupa200&&Search=Search
Motiv: vreau sa ajut servarul sa scape de codati si incercarea de a aduce playeri noi...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maximvs

[Strenght and Honor!]



Status: Offline
(since 23-10-2010 14:18)
Joined: 20 May 2010
Posts: 79, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2010, 12:55:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro

What we do in life, echoes in eternity
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
---xp---

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-09-2010 17:57)
Joined: 18 Jun 2010
Posts: 53, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 37.9
Votes: 7

Post Posted: 24-07-2010, 13:38:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fuNNyCS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2010 14:38)
Joined: 31 Jan 2009
Posts: 795, Topics: 30
Location: freakz

Reputation: 120.6
Votes: 10

Post Posted: 24-07-2010, 16:30:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro activ si isi vede de trb.
@admini : spuneti si motivul de care dati pro sau contra.



Cat de inteligent e un popor care are ca imn national "desteapta-te romane" ?


Last edited by fuNNyCS on 24-07-2010, 16:40:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Himera

[Ga!a]



Status: Offline
(since 11-12-2020 21:02)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 2037, Topics: 114
Location: Apulum

Reputation: 447.8
Votes: 42

Post Posted: 24-07-2010, 16:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro activ, atentie la neatentie -



I must not Fear ...
Fear is the mind killer ...
I will face my Fear ...
I will let pass through me ...
When the Fear is gone ...
Then will be nothing ...
Only i will remain !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyLViu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2010 16:44)
Joined: 20 Apr 2010
Posts: 34, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 128
Votes: 4

Post Posted: 24-07-2010, 17:53:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro....l.am tot vazut pe server shi e de treaba


app: o sa ai de munca..-


Circulam legal, c-am auzit ca e la moda
Cu muzica blana si cu fete pe capota
Conduci prudent? Noi deja ne-am consolat
Nici unu dintre noï n-o sa moara-n pat ---
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciupa200

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2016 13:27)
Joined: 16 May 2010
Posts: 125, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 189.7
Votes: 9

Post Posted: 24-07-2010, 23:40:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiu k o sa am de munca.....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 19-08-2010, 09:39:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

salut, sunt pro pt admin, dar momentan nu ti-l pot da, vreau sa discut cu colegul meu, Mishu', luam o decizie si te anuntam.o zi buna!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ciupa200

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2016 13:27)
Joined: 16 May 2010
Posts: 125, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 189.7
Votes: 9

Post Posted: 19-08-2010, 11:30:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bine... astept
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fuNNyCS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2010 14:38)
Joined: 31 Jan 2009
Posts: 795, Topics: 30
Location: freakz

Reputation: 120.6
Votes: 10

Post Posted: 20-08-2010, 22:23:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu prea are atitudine de admin capabil , vad ca se ia in gura cu mn...si se tine chiar bine ,adica nu renunta , nu e bn ce faci + ca daca un player joaca bn nu trebuie sal faci tu codat ,daca ,crezi ca are cod exista say_team@ +text , nu mai zice pe say.
miam schimbat parerea despre tine . acum sunt contra.



Cat de inteligent e un popor care are ca imn national "desteapta-te romane" ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rasha [;x]

[SiNNERS]



Status: Offline
(since 16-01-2022 17:33)
Joined: 13 Jun 2010
Posts: 2461, Topics: 39
Location: L.A

Reputation: 295.2
Votes: 21

   
Post Posted: 21-08-2010, 08:01:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra.
Ai mai avut odata admin,nu ai stiut ce sa faci cu el...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciupa200

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2016 13:27)
Joined: 16 May 2010
Posts: 125, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 189.7
Votes: 9

Post Posted: 21-08-2010, 13:04:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

shakal u la inceput habar ai avut cu ce se mananca adminatul si ma intrebai pe mn cand intram cum sa fac aia cum sa fac aia cand am avut admin teai lingusit pe langa mn iar acum cand nu mai am nimic vi u si imi sp mie k nu stiu ce sa fac cu adminul -
shakal cat ai fost de incepator si din cate obesrv eu ai promovat vreunn grad sau.... asta rezulta ce bun admin esti... si mai ai tupeu sa imi sp mie k nu stiu ce sa fac cu adminul si k de aia mi la scos nui adevarat nici eu nu am stiut de ce mi la scos pana ma lamurit... in fine nu conteaza.. cn ma cunoaste ma stie cum joc cs si comportamentul pe care il am fata de cei care merita...
DECI CE AM VRUT SA IESE CLAR DIN ACEASTA DISCUTIE SI CE MA SUPARAT " CA VINE SHAKAL CARE HABAR-NA A AVUT DE ADMIN SI NICI ACUM NU IMI CU MULT MAI PRESUS DUPA CUM AM ZIS VB SI GRADU SE IA EL DE MN CA EU NU STIU SA ADMINEZ" asta ma deranjat cel mai mult
in legaura cu funy.... am sa fac o reclamatie sa vedetei ce am zis eu asa de rau in acea reclamatie pt k mam asteptat sa vina cu un contra la cererea mea asa k am in pc conversatia cu el daca asa a vrut asa sa fie..!!!

Si acum se lasa cu cosecinte deoarece il avem pe lsr care va promit k se va ocupa de servar si de forum si tot ce se intampla pe ambele!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fuNNyCS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2010 14:38)
Joined: 31 Jan 2009
Posts: 795, Topics: 30
Location: freakz

Reputation: 120.6
Votes: 10

Post Posted: 21-08-2010, 13:30:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ultimul post la acest topic.
Team atentionat de multe ori in legautra cu limbajul , si cand mam luat de tn ai inceput sa comentezi.
numi pasa de tn ,intelegi ? ,poti sa faci e vrei dar cand team prins team ars , salut -



Cat de inteligent e un popor care are ca imn national "desteapta-te romane" ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciupa200

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2016 13:27)
Joined: 16 May 2010
Posts: 125, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 189.7
Votes: 9

Post Posted: 21-08-2010, 13:36:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

auzi scuza-ma dar comentez cand am drepatate tot timpul si daca ai fi owner tias fi comentat daca as fi avut dreptate in legatura cu ceva..!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 21-08-2010, 13:42:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fuNNyCS wrote:
nu prea are atitudine de admin capabil , vad ca se ia in gura cu mn...si se tine chiar bine ,adica nu renunta , nu e bn ce faci + ca daca un player joaca bn nu trebuie sal faci tu codat ,daca ,crezi ca are cod exista say_team@ +text , nu mai zice pe say.
miam schimbat parerea despre tine . acum sunt contra.


Salut, nu intereseaza pe nimeni ca se ia cu tine in gura, pe noi ne intereseaza parerea ta doar din perspectiva jocului, adminatului.....daca isi face treaba, daca nu.....vis-a-vis de atitudine, pffff, eu zic ca e destul de greu sa ai o atitudine de admin capabil, plus ca asta nu se vede doar la un player ci la mai multi.
Nu toti ne-am nascut invatati si cu ajutor din partea tuturor cred ca l-am putea aduce pe drumul cel bun - incercati sa nu mai fiti rai, si ganditi-va ca toti suntem oameni in primul rand si la urma playeri, admini...toti am trecut prin ce trece el acum, si nu cred ca va convinea cand cineva a zis contra....si totusi aveti admin.multumesc!



Rasha [;x] wrote:
contra.
Ai mai avut odata admin,nu ai stiut ce sa faci cu el...


Salut, la un moment dat a fost o neintelegere intre el si colegul meu Mishu' , care s-a terminat cu retragerea adminului....au cazut de acord ca e de cuvinta ca ciupa sa nu mai fie admin. Asta nu inseamna ca nu stia ce sa faca cu adminul, ba din contra, omul a stiut sa isi spuna punctul de vedere fara a fi pupincurist la adresa ownerilor doar pt a ramane cu admin.


Ciupa200 wrote:
shakal u la inceput habar ai avut cu ce se mananca adminatul si ma intrebai pe mn cand intram cum sa fac aia cum sa fac aia cand am avut admin teai lingusit pe langa mn iar acum cand nu mai am nimic vi u si imi sp mie k nu stiu ce sa fac cu adminul -
shakal cat ai fost de incepator si din cate obesrv eu ai promovat vreunn grad sau.... asta rezulta ce bun admin esti... si mai ai tupeu sa imi sp mie k nu stiu ce sa fac cu adminul si k de aia mi la scos nui adevarat nici eu nu am stiut de ce mi la scos pana ma lamurit... in fine nu conteaza.. cn ma cunoaste ma stie cum joc cs si comportamentul pe care il am fata de cei care merita...
DECI CE AM VRUT SA IESE CLAR DIN ACEASTA DISCUTIE SI CE MA SUPARAT " CA VINE SHAKAL CARE HABAR-NA A AVUT DE ADMIN SI NICI ACUM NU IMI CU MULT MAI PRESUS DUPA CUM AM ZIS VB SI GRADU SE IA EL DE MN CA EU NU STIU SA ADMINEZ" asta ma deranjat cel mai mult
in legaura cu funy.... am sa fac o reclamatie sa vedetei ce am zis eu asa de rau in acea reclamatie pt k mam asteptat sa vina cu un contra la cererea mea asa k am in pc conversatia cu el daca asa a vrut asa sa fie..!!!

Si acum se lasa cu cosecinte deoarece il avem pe lsr care va promit k se va ocupa de servar si de forum si tot ce se intampla pe ambele!!


Salut, ciupa, nu am inteles mai nimic din ce ai scris, ti-am editat cat de cat post-ul deoarece nici nu reauseam sa prind o idee ca o si pierdeam - ce aveti de rezolvat intre voi e treaba voastra, nu ne intereseaza orgoliile voastre sau eu stiu ce aveti voi.........
De ce crezi ca ar trebui sa se lase cu "consecinte"? Eu vreau sa rezolvam toate problemele prieteneste, suntem oameni si nu cred ca nu reusim sa ne intelegem cu frumosul.

Ti-am sters reclamatia ciupa, nu ii vad rostul, daca erai corect o faceai de la inceput, nu acum doar ca sa atragi atentia.


fuNNyCS wrote:
ultimul post la acest topic.
Team atentionat de multe ori in legautra cu limbajul , si cand mam luat de tn ai inceput sa comentezi.
numi pasa de tn ,intelegi ? ,poti sa faci e vrei dar cand team prins team ars , salut -


Funny, e foarte bine ca iti faci treaba, dar incearca sa o faci la modul neutru, nu doar ca esti suparat acum pe el -

Noi dorim ca fiecare dintre colegii nostrii admini sa isi faca treaba cat mai bine si sa nu incerce sa se impuna in fata altora ca el e mai bun, mai tare.....pe nimeni nu intereseaza cum sunteti ca player....degeaba esti bun ca player daca dormi ca admin....fiecare din noi mai are de invatat si asta se face si cu ajutor, asa ca hai sa formam o adevarata echipa, si sa nu mai fim rautaciosi.

Un weekend placut sa aveti!!!




PS

Vreau ca toti cei 3 implicati in discutia asta sa ma contacteze pe mess!!!

Topic closed, nu vreau sa mai vad discutii de genul, aveti ceva de discutat cautati-ne, eu si Mishu sper sa va putem ajuta sa rezolvati problemele......ciupa lasa-mi user si parola pt admin.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LSR, 21 August 2010 11:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 20:19:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x