User
Pass
2FA
 
 

Cerere Admin Chucky (am revenit)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message798
Chuck

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2012 22:28)
Joined: 21 Jul 2012
Posts: 24, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 5

Post Posted: 23-09-2012, 07:43:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[color=red]Numele tau pe server : Chucky
Unde te putem contacta : [email protected]
Ai STEAM : Da
Varsta : 15
Ai experienta in administra un server : Da
Ai citit Regulamentu : Da
Ti redirecte : Da http://www.redirectecs.info/jb.freakz.ro/red_claszi.php
Cate redirecte ti : 10
Cate ore ai jucat pe server : http://www.gametracker.com/server_info/93.119.26.137:27015/top_players/?query=chucky&&Search=Search (147)
Faci cerere pentru : admin
Pentru gradu : Leader of Prison (cum am avut si inainte)
Crezi ca meriti : Da, stiu ca acuma va ganditi ca nu am mai fost pe server si ca vreau direct acest grad dar vreau sa spun ca sincer eu cred ca mi-am facut datoria fata de acest server nu cred ca am avut vre'o reclamatie sau vre'o cearta cu cineva ..m-am imprietenit cu toti de pe server i-am ajutat ,poate am mai gresit si eu dar nimeni nu e perfect .Problema a fost ca eu nu am mai putut intra sau tine redirecte deoarece nu am mai avut timp de calculator iar pc-ul meu mergea foarte foarte greu si am inceput si eu clasa a 9 A - si nu prea am mai avut timp de nimica sincer.Eu as dori sa revin pe acest server sa-mi fac datoria si sa ne simtim cu totii bine -.Eu o sa pot intra de la 14:30 pe server pana seara , pentru ca eu am program de dimineata , intru la 8 si iesi la 13:00 sau la 14:00 acuma depinde ca orarul nu este stabil ,iar dimineata voi sta dar doar in weekend , imi pare rau ca nu mai putut intra dar chiar nu am mai avut timp si sper sa intelegem cu totii bine ca pe vremuri.Scuze pentru acest "discurs" ma rog dar am spus doar ce am avut de spus nu cum poate cred unii ca am scris atata ca sa va dau "pe spate"...Doar v-am explicat .
Link Lista ta BanList: [Necesar doar de la slot in sus]
[/color

Multumesc , astept parerile voastre.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
qTec

[Creep]



Status: Offline
(since 02-05-2014 09:13)
Joined: 29 Aug 2011
Posts: 742, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 215.7
Votes: 14

Post Posted: 23-09-2012, 09:09:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bila neagra - refa-ti activitatea. se incepe cu slot. ( nu conteaza ce ai avut inainte )


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SickFish

[A.k.A WanderWise]



Status: Offline
(since 24-04-2020 09:12)
Joined: 03 Mar 2011
Posts: 5533, Topics: 631
Location: Siberia Romaniei

Reputation: 570.6
Votes: 371

     
Post Posted: 23-09-2012, 09:42:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

qTec wrote:
bila neagra - refa-ti activitatea. se incepe cu slot. ( nu conteaza ce ai avut inainte )



Castigi Reputatie !


Code:
^AvioanE^: Salut, sunt ***, multumesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Happy =]]

[I'm in your mind !]



Status: Offline
(since 02-05-2020 11:17)
Joined: 17 Mar 2012
Posts: 10538, Topics: 450
Location: In mintea ta !

Reputation: 553
Votes: 204

         
Post Posted: 23-09-2012, 10:03:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tc





Pentru orice problema PM.
Nu ofer asistenta in privat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Happy =]], 23 September 2012 08:03



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 19-09-2024, 18:54:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x