User
Pass
2FA
 
 

Cerere Downgrade la Slot lui Awesomeness

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message270
I`am Awesome

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 13:54)
Joined: 29 Apr 2015
Posts: 89, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

Post Posted: 14-05-2015, 17:43:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sal sunt awesomeness vreau si eu downgrade pana la slot.-
Am facut cererea ca sa vada toata lumea.
Motiv: Unii dintre colegii mei sunt inculti -
Dap ati citit bine,m-am saturat de unii colegi ai mei care iau admin si nici nu stiu cum sa dea un ban.In ultima saptamana au aparut moderatori mai multi decat admini in probe.Unii dintre ei nici nu stiu care-i diferenta dintre wall si aim.Stiu ca o sa ma urasca multa lume ca zic asta.Dar dragii mei Owneri/Fondatori,un server bun nu se face prin datu de admin prietenilor/cunostintelor.Adminul se da celor care merita.Nu unora care nu stiu sa vorbeasca.EI vorbesc cu "k" "tz" "sh" respectiv "esty".Pai ce naiba.Tre sa dam un exemplu.Ca nu suntem ultimii admini.Ca stim sa vorbim cum trebuie.Trebuie sa dam un exemplu pozitiv playerilor.
Eu va sugerez sa nu mai dati asa usor admine sau upgrade.Upgrade-u se face pe meritate nu daca faci cerere de upgrade in fiecare saptamana.
Adminele se dau prin X pro ,si un anumit grad de admin in sus poate da pro.Nu toti adminii sau adminii in probe.
Upgrade-u se da doar cand se sugereaza de catre o persoana cu grad foarte mare.

P.S.:Acestea au fost doar niste idei.Puteti sa le luati in serios.Puteti sa nu le luati.
P.S2.:Chiar vreau sa iau downgrade la slot
P.S3:Sper ca acest post sa duca repercursiuni bune nu rele.
Btw sper sa nu iau ban dupa acest post.Ce a fost a fost,ce o sa fie o sa vedem - ,si scuzati greselile gramaticale sau de punctuatie
-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DrK | Diavolo

[Satan's Child.]



Status: Offline
(since 09-09-2018 20:52)
Joined: 07 Sep 2013
Posts: 834, Topics: 32
Location: 5000km's down

Reputation: 369.7
Votes: 19

 
Post Posted: 14-05-2015, 18:03:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mare dreptate ai "pina la urme ati place pamintul?"




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
I`am Awesome

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2015 13:54)
Joined: 29 Apr 2015
Posts: 89, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 55
Votes: 2

Post Posted: 14-05-2015, 18:07:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Diavolo tu sa taci ca tot nu te-am intrecut in top disperatule,is in urma ta tu 8000-2000 eu 4000-1000 -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[H]unTe'R

[|<BB Owner >|]



Status: Offline
(since 03-04-2019 12:30)
Joined: 27 Jan 2015
Posts: 2628, Topics: 128
Location: Romania

Reputation: 483.7
Votes: 43

 
Post Posted: 14-05-2015, 18:09:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra down - -
Ai dreptate in ceea ce spui, unii admini nici banlist nu au, altii folosesc gradul de admin drept "nume rezervat" si atat. Unii nu s-au uitat pe vreun codat pana acum.
Aim+wall= cod (sper sa nu ma insel - )

P.S : XavI Banlist-ul tau e cam gol, la cati ai banat pana acum -


Casuta vocala >> Hunter



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-05-2015, 18:11:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done - slot -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Gandalf26

[wizard]



Status: Offline
(since 28-07-2015 20:32)
Joined: 18 Apr 2015
Posts: 524, Topics: 38
Location: Bucuresti

Reputation: 63.8
Votes: 5

   
Post Posted: 14-05-2015, 19:51:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord cu ce ai zis in ceea ce priveste comportamentul si limbajul prin care trebuie sa fim un exemplu..dar asta este..
Am tot insistat cu asta, insa am obosit sa o fac..
t.c.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*XavI*

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2016 17:53)
Joined: 07 Apr 2014
Posts: 291, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 196.2
Votes: 7

Post Posted: 14-05-2015, 22:06:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci sa imi dau si eu o parere .
1 ) DAca ai vazut cand am constat greselile cu banuri date aiurea , sau ca nu si-au facut treaba cum trebuie , i-am sanctionat cu suspend /remove/ban depinde de gravitate .

Suntem un server la inceput , cautam sa il populam in "mod agresiv " cu boost ca nu stau 15 luni sa joc 10 vs 10 si sa caut playeri " talentati cu steam sau cu eu stiu ce "
Daca vroiam asta , mai simplu imi era sa caut un server dasta decat sa stau sa il fac . Si apropo de asta nu cred ca exista server pe care toti admini sa fie perfecti sa nu greseasca , sa fie playeri buni care sa respecte tot si sa nu existe codati , asta nu a existat si nu va exista vreodata in nici-un joc , Deoarece e plin de copii de 12-16 anii , care sunt fericiti ca injura si ca sunt "smecheri daca joaca codati "

S-au schimbat generatiile , generatia mea gandalf ,ursei , sk3zor si alti de pe aici , bine destui de putini , multi fie sau lasat , fie joaca altceva si rar si asta , si noi ne-am reapucat tot la fel pentru a readuce ce a disparut , adica serverele care erau candva cu mici modificari de fun, daia am si ales war3ft clasic . Pentru ca nu am mai avut perioada consantanta de jucat se vede in felul mai slab in care joc , dar credema ca in cea ce ma priveste pe mine , ursei ,gandalf , sk3z0r care ii stiu , Chiar stim cu ce se mananca sa fii admin .

2 ) Nu pot sa stau sa selectez la inceputul serverului , admini care sa aibe minim 50 ore + steam + ( banlisturi si asa mai departe )
"Dc ? " Pentru ca serverul e deschis de 1 luna , am inceput sa formam un staf , cei care nu fac fatza sunt inlocuiti , pana vom forma o echipa cat de cat , ca mai apoi sa selectezi daor ce e intradevar bun sau care demonstreaza asta .
Caut sa fac un grup intai de toate si asta e toto mai greu ca ziceai de alti ca nu au rabdare , dar cum ai facuttu au mai fost 2-3 inaintea ta , care pareau promitatori in echipa noastra dar sau retras , din motive parerea mea jalnice . " Echipa inculta ,stiu ai zis de unii si stiu si de cine . )
Se va rezolva si cu ei si cu asta , momentan am pe cap sa nu se mai dea nici-un ban aiurea , sa nu mai prin admin codat , cum mai prins si a trebui sa le dau remove .+ban

+ Tu ai cerut remove , sa poti sta sa joci fara sa mai ai responsabilitati de admin , adevarul e ca e greu cand vezi un codat sa te bagi spect 2-3 ture sa ii faci demo sa vezi daca chiar are sau nu , mai bine zici pe u@ ala are cod , sau e mai usor sa vezi ce nu fac bine x si y .

Deci in concluzie , daca vrei ceva de calitate si pe viitor sa fii respectat trebuie sa te implici , si legat de formarea unei echipe , trebuie sa ai rabdare, ca si ( in sport , afaceri si alte domenii ... )
Pentru ca ce tine de partea tehnica se poate rezolva usor , cu partea financiara poti face eforturi , dar ce tine de oameni nu ai cum sa faci asa usor pe cat pare din gura .





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Gandalf26, 14 May 2015 17:52



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 10-06-2024, 12:46:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x