User
Pass
2FA
 
 

Cerere Frity

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message684
Frity
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2016 19:31)
Joined: 22 Jun 2014
Posts: 404, Topics: 105
Location: SLOBOZia

Reputation: 9.9
Votes: 9

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2015, 11:18:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : Frirty
Ore jucate [link GT]:http://www.gametracker.com/server_info/93.119.26.66:27015/top_players/?searchpge=2#search
Varsta : 18
ID contact: [email protected]
Motivul: Am luat remove cam aiurea, un anume player, nu dau nume ca se supara Gyula tot impartasea poze cu mine adminilor pe messenger, iar problema mea este ca trebuia sa puna pozele pe forum, sa le pot admira si eu pentru ca orice poza poate fi taiata sau facuta intr-un fel anume.
Puncte de respect [link-uri cu reclamatiile facute de voi] (cu liniuta)https://forum.wow-freakz.com/Portofoliu-Frity-t353169.html
De unde ai auzit de server?: Eu si serverul avem aceasi varsta, am copilarit impreuna.
Nu stiu Doctore, doar m-am trezit a doua zi era unul care avea lm lung la ultimul human si injura si in prima faza urma sa-i dau slay dupa gag, si am realizat ca nu mai merg comenzile. Si seara pe la 23:00 ma jucam si timp de o ora il aud pe Gyula cu comentarii de genul "Iti place Frity remove?", "Vezi daca esti tare-n gura?" "Sa vad acum ce mai poti sa-mi faci" (impreuna cu Topacane, el il aproba si ma facea fraier intruna)


Inteligenta are limitele ei, prostia nu.


Last edited by Frity on 09-08-2015, 13:54:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
[LGD]DoctorwhO

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-03-2018 22:46)
Joined: 03 Mar 2015
Posts: 289, Topics: 34
Location: Timisoara

Reputation: 60.8
Votes: 8

       
Post Posted: 09-08-2015, 13:38:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro
WTF? Cum sa-ti dea remove fara ca noi macar sa vedem pozele cu tine? Surprise

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-Skrillex-

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-11-2019 20:07)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 2988, Topics: 53
Location: Buzau

Reputation: 582.4
Votes: 29

   
Post Posted: 09-08-2015, 19:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.
Nu prea ai grija de sv , cel putin cand sunt eu pe sv... tot iti ziceam sa dai gag la cei care injura, sa dai kick la boti...Dar tu frecai menta si tot te jucai in continuare fara sa ma bagi in seama cand iti ziceam sa faci acel lucru, deci de la mn ai contra.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frity
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2016 19:31)
Joined: 22 Jun 2014
Posts: 404, Topics: 105
Location: SLOBOZia

Reputation: 9.9
Votes: 9

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-08-2015, 19:56:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Skrillex nu stiu cum sa-ti zic dar tu nu ai de unde sa sti cum adminez eu pentru ca nu stai pe server decat cand iti aduci aminte probabil cand vezi counterul pe desktop, recunoaste ca nu esti lafel de activ ca mine si drinnker. Si am vaga impresie ca atat timp cat am fost eu admin
- Nu existau boti care sa faca reclama la alte servere sau tipuri de counter.
-Am incercat sa le induc playerilor care injurau o alta mentalitate si un alt mod de a privi ceilalti playeri tocmai sa nu injure si unde nu reuseam le dadeam gag.
-Nu existau lasere pe lung nici macar in timpul rundei sa nu mai zic de lm la ultimul human.
-Si nu exista problema ca nu ataca zombue.
-Si cred ca sunt unul dintre cel mai putin injurat admini (Nu dau nume de cei care sunt in top ca te superi)
Singura problema in care nu ma implic e cea in care un player face block altuia e ceva de genul
Frity, X imi face block?
Unde esti?
In cutia de sticla.
Vin sa vad.
Si cand ajung nu mai e acolo, pwntru asta trebuie sa intru spectator si asta ar insemna ca din 35 de minute nu apuc decat 5 minute sa ma joc.
In primul rand cand bodo a fost injurat erai tu online nu eu deci e vina ta, lucrul ala se intamplase la ora 11:30 iar eu la ora 12:40 ma trezisem, sa fim seriosi.
In al doilea rand cand eu eram ascuns de la lm lung macar la mine era prima zi si eu chiar incercam sa ies de acoo dar nu ma lasau zm, tu ce scuza ai ca-ti ziceam timp de un minut sa iesi de acolo si acolo ai ramas...


Inteligenta are limitele ei, prostia nu.


Last edited by Frity on 10-08-2015, 11:01:30; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-Skrillex-

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 27-11-2019 20:07)
Joined: 19 Apr 2014
Posts: 2988, Topics: 53
Location: Buzau

Reputation: 582.4
Votes: 29

   
Post Posted: 10-08-2015, 09:44:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scz de replay...
Dar e pe dos ce ai zis tu... si chiar sunt foarte activ daca stii pe un individ pe nume (Derek), este mult mai activ decat tn...
Si tu tineai un lb adecvat pe sv? Ma lasi cu vrajeala? Da cand era unu cand il injura pe Bodo? Te durea la basca de el...
Nici lm lung nu era? Da tu cand ai stat in spatele la un laser lung cand aveai admin , aceea ce era?
Tot ce ai zis mai sus in privinta ca adminezi tu, nu prea se vede si pe sv cand sunt eu on.

Edit: Bai copile cand la injurat ala pe bodo erai si tu pe sv nu mai minti akm ca nu erai, ti-am zis sa ii dai gag ca sa vad cat de rpd te misti, sa vad daca te misti mai rpd decat army... Iar tu nici nu ma bagai in seama , iar dupa care ti-am zis faza cu lm lung si atunci te-ai gandit sa iesi de pe sv , la care ai intrat dupa o ora si zici ca nu ai fost on atunci ca te-ai sculat la ora cutare...
Si in al 2-alea rand cand am stat eu in spatele la un lm lung ma?



Last edited by -Skrillex- on 10-08-2015, 13:59:48; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
DriNNker
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-08-2015 23:16)
Joined: 23 Oct 2014
Posts: 764, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 136.4
Votes: 12

   
Post Posted: 10-08-2015, 13:51:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra, idem Derek !

Gandeste-te de 2 ori pana sa spui ceva sau sa faci ceva !


Zp.Freakz.Ro [Best server]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Frity
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2016 19:31)
Joined: 22 Jun 2014
Posts: 404, Topics: 105
Location: SLOBOZia

Reputation: 9.9
Votes: 9

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-08-2015, 00:07:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba dar vreau ai eu sa vad pozele cu mine cand am incalcat regulamentul, ca sunt tare curios. Hai ce admin mi-a dat remove si vreau sa vad motivul.

Inteligenta are limitele ei, prostia nu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zm|Smantana, 12 August 2015 19:44



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-05-2024, 20:38:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x