User
Pass
2FA
 
 

Cerere Helper CristyAndrei

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message441
CristyAndrei
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-02-2015 19:44)
Joined: 15 Nov 2014
Posts: 174, Topics: 12
Location: Pitesti, Arges

Reputation: -31.5
Votes: 5

   
Post Posted: 16-11-2014, 15:02:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut! Ma numesc Petre Andrei Cristian, am 14 ani si vreau sa fac parte din superbul membru staff pentru ca iubesc acest server mc.freakz.ro. Eu ma consider un bun constructor si un bun helper,am mai fost helper si pe alte servere, inca nu am avut ocazia sa demonstrez pe acest server, dar am demonstrat pe alte servere.Stiu tot ce trebuie stiut despre admin. Am facut recent posturi aproximativ cam 50. Pe server eu joc cu numele de: CristyAndrei, nu am cont premiu pe minecraft. Am jucat de la ultimul wipe 6 zile, 23 ore si 26 min. Joc minecraft de 5 ani, adica am jucat mai multe jocuri care erau aproape ca minecraftul, iar pe serverul Freakz joc de 1 an si ceva... ( nu mai tin minte cat). Pe server am ajuns sa joc din cauza ,,YouTube,,-ului, am vazut niste videoclipuri, si am vazut cat de frumos este serverul. Eu pe server joc cam 3-4 ore sau uneori 6-7 ore, ma gasiti pe server in cursul saptamanii dupa ora 18 cand vin de la scoala si uneori dimineata de la 07 pana la 11 sau 12. Serverul este perfect, nu cred ca are nevoie de inbunatatiri mari, dar as avea in minte o imbunatatire, sa faceti mai multe la jocuri pe server, si mai multe itm la shop daca se poate. Cum am mai spus este un server superb cu un staff extraordinar. Am luat la cunostiinta si am acceptat regulamentul forumului si al serverului. Daca o sa aiba nevoie de o donatie pentru a intretine serverul o sa incerc sa donez. Va multumesc!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 16-11-2014, 15:56:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: nu ai asteptat raspunsul la cealalta cerere, poza ontime

Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 16 November 2014 13:56



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 10-05-2024, 00:14:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x