User
Pass
2FA
 
 

Cerere TheK

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive
Author Message638
TheK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 16:42)
Joined: 26 Jul 2014
Posts: 56, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 7

Post Posted: 11-08-2014, 19:46:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: TheK
IP: Dinamic
Motiv: Nu stiu. Mi s-a spus ca am primit o reclamatie din partea unui jucator DeeJay. Sunt si eu foarte curios sa vad acea reclamatie (nu am reusit sa o gasesc nici macar cu 'Search') si daca am fost blocat pe nedrept, rog masuri impotriva atat a acestui jucator cat si a adminului. Nu imi platesc ei mie orele pierdute din GM asa ca altceva trebuie facut.
Data/Durata: Probabil 11.08.2014 atat timp cat pana pe 10 m-am putut conecta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
05oemoR

[Alesul]



Status: Offline
(since 09-06-2017 16:16)
Joined: 14 Aug 2013
Posts: 2600, Topics: 24
Location: Slãnic Prahova

Reputation: 121.7
Votes: 64

   
Post Posted: 11-08-2014, 20:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheK wrote:
Nick: TheK
IP: Dinamic
Motiv: Nu stiu. Mi s-a spus ca am primit o reclamatie din partea unui jucator DeeJay. Sunt si eu foarte curios sa vad acea reclamatie (nu am reusit sa o gasesc nici macar cu 'Search') si daca am fost blocat pe nedrept, rog masuri impotriva atat a acestui jucator cat si a adminului. Nu imi platesc ei mie orele pierdute din GM asa ca altceva trebuie facut.
Data/Durata: Probabil 11.08.2014 atat timp cat pana pe 10 m-am putut conecta.

Nu ti-am zis ca ti-a facut reclamatie Deejay. Ti-am zis sa cauti la conturi suspendate ce a postat el,ca sa aflii de ce ai contul blocat!Dar oricum iti va debloca ceacea cand intra.Cat despre sanctionarea adminului,dovezile au fost asa si asa...deci pe viitor ai grija ce vorbesti si cu cine.Iar in ceea ce priveste orele pierdute de gm,hai sa nu dramatizam acum,daca nu aveai net o zi,2,3 sa zicem,ce faceai? te plangeai la ei ca ai pierdut gm din cauza lor?



Casuta: 05oemoR ; Romeo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TheK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-07-2015 16:42)
Joined: 26 Jul 2014
Posts: 56, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -20.2
Votes: 7

Post Posted: 11-08-2014, 20:39:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inteles eu gresit atunci - Pe bune, pentru chestia aia s-a dat suspend si mie si celorlalti? Stiu despre ce e vorba.

Nu vreau sa le iau partea (pentru ca nici nu vorbesc cu ei si ori de cate ori sunt on nu-i las sa faca credite -> le dau doar he pt ca sunt foarte aroganti) dar nu s-a intamplat nimic. Nu s-a facut feed, pt ca daca era, eram primul care le facea demo - Ei doar ziceau sa joace cu lvl mai mic de 10, sa nu fie smokeri (eu nici macar nu am lv 10, asa ca sunt exclus din discutia asta) ca sa tinem ceilalti jucatori mici pe server. A intrat pe urma si Drk|Diavolo care a inceput sa le atraga atentia ... nu e rost de nimic aici.

Cat despre sanctionarea adminului, nu consider ca trebuie lasata asa. Daca e Drk|Diavolo cel care a suspendat, consider ok pentru ca el s-a aflat atunci cu noi pe server, dar daca e altul, cred ca trebuie sanctionat. Este clar ca nu suporta jucatorii cu GM si din cauza asta ia masurile astea.

Legat de GM, nu sunt cateva ore din cate vad ... ceacea fiind plecat, poate dura mult mai mult. Deja a trecut ziua.

P.S. Nu dramatizez, iar net e imposibil sa raman fara el - Am acces sa ma conectez la 3 tipuri de net, fiecare din orase diferite ... asa ca pt mine nu se pune problema picarii net-ului -

Multumesc pentru raspuns oricum, tu care-ti dai interesul cel mai mult - si o seara buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 12-08-2014, 06:34:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ceacea a revenit, o sa incerc sa dau de el sa deblocheze. Vedeti cu atacatul cu click stanga continuu si in pauze, just sayin', mai ales la lvl 9, si mai ales cand altii se pun lvl 9 si fac asa si ataca numai la persoana respectiva, ca da inspre alianta acest lucru.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Paragon, 12 August 2014 04:34



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Archive  


The time now is 03-05-2024, 20:51:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x