User
Pass
2FA
 
 

Cerere UnBan

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message678
ApoCalipsa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-11-2012 18:56)
Joined: 23 Mar 2012
Posts: 23, Topics: 10
Location: In spatele tau

Reputation: 48.8
Votes: 2

Post Posted: 24-04-2012, 18:01:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: ApoCalipsa ;x
Adminului care a dat ban: (optional) sHoTer
Ip-ul tãu: 89.123.173.223
Data și Ora banului: Nu am luat pe moment am fost la fotbal mam trezit cu ban
Motivul:Ba ala care mia facut reclamatie am sa afirm ceva eu am pus lm si am stat o 5 sec si vi tu si te pui in fata mea poi cum daca nu vreau sa te las.Si team lasat pana la urma astept sa recunosti ...... al 2 lucru dupa ce sa te las sa ma faci zm ? a si al 3 lucru asta e de rusine eu dau bani sa ma joc am cumparat vip ca sa iau ban a ? - va rog frumos nu sunt un jucator oarecare am muncit si mi-am protejat locu si imi iau ban ma - vreau sa stiu ce admin sau player ori gold nu face block intru cu alt nick si va fak 20 de poza si video daca e nevoie - sa vedeti admini si alti cum blocheaza PUNCT.
EDIT : Lasa frate ma gandeam sa donez 15 euro pt 3 luni odata .....dar pt ce ? sa primesc ban se pare ca vipurile sunt ca si niste playeri normali oricum is 2 admini care exagereaza rau de tot de ex sakal si shoter ......la sakal am pus lm eram blocat nu putea trece de el buf slay lam intrebat dc buf kick - ce sa mai asta e .....ciuda e mare macar nusi bata joc de oameni care dau bani si pun suflet la ceea ce fak . !
EDIT : Shoter sa sti ca am citit reclamatia aia nu sunt atat de orb dar....dar macar spune cat am ban.....ca nu ai voie sa dai permanent pt block.



Last edited by ApoCalipsa on 24-04-2012, 19:31:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SaKaL

[SeFu Lu RyBoXxX]



Status: Offline
(since 02-06-2013 12:00)
Joined: 21 Oct 2011
Posts: 1358, Topics: 63
Location: Slatina

Reputation: 3.2
Votes: 52

Post Posted: 24-04-2012, 18:44:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ApoCalipsa wrote:
Nick: ApoCalipsa ;x
Adminului care a dat ban: (optional) sHoTer
Ip-ul tãu: 89.123.173.223
Data și Ora banului: Nu am luat pe moment am fost la fotbal mam trezit cu ban
Motivul:Ba ala care mia facut reclamatie am sa afirm ceva eu am pus lm si am stat o 5 sec si vi tu si te pui in fata mea poi cum daca nu vreau sa te las.Si team lasat pana la urma astept sa recunosti ...... al 2 lucru dupa ce sa te las sa ma faci zm ? a si al 3 lucru asta e de rusine eu dau bani sa ma joc am cumparat vip ca sa iau ban a ? - va rog frumos nu sunt un jucator oarecare am muncit si mi-am protejat locu si imi iau ban ma - vreau sa stiu ce admin sau player ori gold nu face block intru cu alt nick si va fak 20 de poza si video daca e nevoie - sa vedeti admini si alti cum blocheaza PUNCT.
EDIT : Lasa frate ma gandeam sa donez 15 euro pt 3 luni odata .....dar pt ce ? sa primesc ban se pare ca vipurile sunt ca si niste playeri normali oricum is 2 admini care exagereaza rau de tot de ex sakal si shoter ......la sakal am pus lm eram blocat nu putea trece de el buf slay lam intrebat dc buf kick - ce sa mai asta e .....ciuda e mare macar nusi bata joc de oameni care dau bani si pun suflet la ceea ce fak . !





nu sta nimeni in bani tai daca ai gresit iei ban si .
sa ma ierte dumnezeu dar cand vad ce scri acu in momentu asta greu ma aptin ce kick ma bai frate facem asa
edutz uitate tu in log-uri si daca iam dat macar odata eu lui kick sa iau remove daca el a mintit sa ia permanent ca nu se poate asa nesimtire iar unban vei primi cand vei invata sa te comporti
nu avem nevoie de fitosi ca tn pe srv asa ca ai grija pt ca nu te mai iert la nici o chestie + de cate ori ai facut block vai de capu meu eu cand sunt in fata lui in loc sa ma lase sa intru incepe si da din cap ca nu lam iertat asa de 2 -3 ori nu se mai poate




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sHoTeR

[þig]



Status: Offline
(since 30-04-2018 22:10)
Joined: 22 Feb 2011
Posts: 1320, Topics: 104
Location: local

Reputation: 318.1
Votes: 28

Post Posted: 24-04-2012, 19:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite daia ai luat ban :
Nick: ApoCalipsa ;x
IP: am uitat sa-l iau
Motiv: block
Dovada: http://www.girlshare.ro/3722357.1



"Usually, when you are the absolute best.
You get hated the most"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AMG

[INACTIVE]



Status: Offline
(since 09-09-2023 16:07)
Joined: 23 Aug 2011
Posts: 32411, Topics: 621
Location: N/A

Reputation: 5782
Votes: 1014

 
Post Posted: 24-04-2012, 19:26:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sHoTeR wrote:
Uite daia ai luat ban :
Nick: ApoCalipsa ;x
IP: am uitat sa-l iau
Motiv: block
Dovada: http://www.girlshare.ro/3722357.1


Shoter puteai si tu macar sa scrii cat i-ai dat... - . El zice ca i-ai dat permanent...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sHoTeR

[þig]



Status: Offline
(since 30-04-2018 22:10)
Joined: 22 Feb 2011
Posts: 1320, Topics: 104
Location: local

Reputation: 318.1
Votes: 28

Post Posted: 24-04-2012, 21:46:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

300 minute pentru ca nu e prima data cand il vad m-am grabit si am uitat sa pun perioada banului. Apocalipsa sa sti asa cat ai fi donat tu tot player oarecare ai fi . Numai veni cu vorbe in vant ca admini fac aia . Fa demo si numai fi asa nervos.


"Usually, when you are the absolute best.
You get hated the most"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 24-04-2012, 22:13:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai dispera cumetre ca nu mori 300 de minute,altadata numai face block si joaca normal.Nimeni nu te obliga sa dai bani pe server,....Inca ceva in caz ca nu stiai chiar daca esti vip nu este nici o diferenta intre un player normal si vip,singurul diferenta este ca ai alte avantaje fata de cel care nu are vip.(Armura,credite mai multe etc etc.)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *salam*, 24 April 2012 20:13



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-06-2024, 06:19:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password